= Barbarian =

~ Vše o classách ve světě AoC ~

Re: = Barbarian =

Příspěvekod Srotovac v 09 čer 2008 15:03

rubico píše:Jinak menší info k Cheat the Reaper, zatím mi to procuje odhadem tak z 50%. :!:

a to te to hned zvedne, nebo se objevis na hrbitove s plnym zivotem?
Mindfuck - an idea or concept that shakes one's previously held beliefs or assumptions about the nature of reality.

Mindfuck - an image that totally fucks with your mind. When you see it, you shit bricks.
Srotovac

Příspěvekod rubico v 09 čer 2008 15:07

Srotovac píše:
rubico píše:Jinak menší info k Cheat the Reaper, zatím mi to procuje odhadem tak z 50%. :!:

a to te to hned zvedne, nebo se objevis na hrbitove s plnym zivotem?

je to stejný jako když tě někdo ressuje, nevím přesný čísla ale tak 1/2 hp a 1/3 sta po ressu dostanu. Jinak se mi podařilo v 5 men instanci 3x chcípnout a vstát v boji s finálním bossem:)
Obrázek
rubico

Příspěvekod rubico v 09 čer 2008 22:43

:?
Obrázek
Obrázek
rubico

Příspěvekod Pharoxx v 13 čer 2008 01:14

Nejak se s mainem (ToS) blizim k expovacimu cili (7lvls left) a trosku taky potrebuju relax od castera. Zatim resim Conq vs Barb, ale rozhodnuti je tezky :? Bear shaman odpadnul hned - dalsi priest class ted fakt nechci, HoX je divnej - cloth a melee a opet mana.

Zatim co sem videl quest itemizaci tak conq celkem vede v kvalite, ale jak je to po herni strance?
Jak vidite vyhody x nevyhody a soucasnej stav barb vs conq?
WoW Account Created: 9 March 2005 , Last Login: 11 May 2008
-> Now vacation with Spectre/Commander Pharra Shepard...maybe soon lesbian <3
Pharoxx

Příspěvekod rubico v 13 čer 2008 08:56

V posledním patchi 2H barbara zase trochu opravili z naprostý nuly na "trochu hratelnýho".
Jinak barb vs conq se u mě rovná zábava vs nuda, ale je to tím že jsem vždycky byl a budu dps, to je individuální.
Quest itemizaci má barb dobrou.
Obrázek
rubico

Příspěvekod ellvira v 13 čer 2008 09:03

conq ma vic pvp utility a dmg taky nejni spatna :) a heavy armor :)
I'm not questioning your powers of observation, I'm merely remarking upon the paradox of asking a masked man who he is.

Ellvira Victor - Avatar of Morče
ellvira

Příspěvekod Pharoxx v 13 čer 2008 13:06

ellvira píše:conq ma vic pvp utility a dmg taky nejni spatna :) a heavy armor :)

ta dmg barb vs conq a pvp utility barb vs conq je na tom jak teda?
WoW Account Created: 9 March 2005 , Last Login: 11 May 2008
-> Now vacation with Spectre/Commander Pharra Shepard...maybe soon lesbian <3
Pharoxx

Příspěvekod ellvira v 13 čer 2008 13:11

barbara nehraju ale conq ma 2x knockback, 1x stun a 1x hamstring :)

dmg bude mensi jak barbar ale to vyvazi heavy armor a HP regen
I'm not questioning your powers of observation, I'm merely remarking upon the paradox of asking a masked man who he is.

Ellvira Victor - Avatar of Morče
ellvira

Příspěvekod rubico v 13 čer 2008 14:06

2H barb má 2x stun, 2x knockback, no escape + další utoky co nevyžadují komba, a hodně možností jak si cc sundat. Některá cc se můžou featama naboostovat (prodloužit dobu, přidat dmg, spomalení atd..)
DW barb má slušnou dmg a jen jeden základní stunt a knock back pokud si přehodí na 2H
Obrázek
rubico

Příspěvekod p!Chy v 18 čer 2008 10:58

Tyve tak dneska poranu se mi AoC zas o neco vzdalilo a znechutilo... temer uvazuju o tom, ze aspon na par mesicu zrusim platbu a pak to skusim znovu... Jedna se o vyvazenost class... to snad neni mozny, co predvadej... ze si mne da ranger a ToS s prstem v nose sem si uz zvyk, ale to co mi predved rano jedne PoM lvl 66 (ja 65) bylo uz moc... proste na mne vzdycky zautocil a pak jen stal, nechal do sebe rezat a zabil mne... vetsinu nebo spis vsechny stuny mi vzdy odignoroval... ikdyz stal a ja moch v pohode vymackavat kombicka jak na bezicim pasu, taxem mu white dmg daval nejvejs tak za 80-120 HP a kombickem, kdyz sem se do nej uz trefil, tak max za 300 :evil:... no a on mne vesele kazdym kouzlem za cca 500 HP... do toho se samozrejme este healoval nejakou hotkou stejne rychle jako sem mu ubiral nebo jeste rychlejc...

Proste diky FUNCOMu za bajecne rozsahlou, vyladenou, nezbugovanou a vyvazenou hru :evil: :roll:
Naposledy upravil p!Chy dne 18 čer 2008 11:52, celkově upraveno 1
Obrázek
p!Chy

PředchozíDalší

Zpět na .: Age of Conan - classes :.