= Assassin =

~ Vše o classách ve světě AoC ~

Re: = Assassin =

Příspěvekod Axisak v 28 kvě 2008 10:19

Pakl píše:No ja ho mam na 13ce taky a kdyz jsme nabehli do grupy Pictu v ruinach tak jsem letel ze hrbitova jen to hvizdlo :mrgreen:

jeste se musim hodne ucit :) zatim jedina vada co me zacina stvat je, ze tam neni zadny evasion skill (doufam ze jen zatim) protoze jak to do mne sypou 3-4 ranged tak nez k nim dobehnu mam 30% HP (nebo i vic) dole a pak muzu bejt čaka norise bracha a stejne me sundaji

Stejnej problem :arrow: Holt jak to říkala Babička Učit se učit se učit se......a kopla Barunku do prd.... :mrgreen:
Přišláplý radoby intelektualní kretén!
Axisak

Příspěvekod petros v 28 kvě 2008 10:27

Pakl píše:No ja ho mam na 13ce taky a kdyz jsme nabehli do grupy Pictu v ruinach tak jsem letel ze hrbitova jen to hvizdlo :mrgreen:

jeste se musim hodne ucit :) zatim jedina vada co me zacina stvat je, ze tam neni zadny evasion skill (doufam ze jen zatim) protoze jak to do mne sypou 3-4 ranged tak nez k nim dobehnu mam 30% HP (nebo i vic) dole a pak muzu bejt čaka norise bracha a stejne me sundaji

Zatim jedou vsichni poison build i stance...vypada,ze to je silnejsi build..Jedy se nikde nedelaj,jsou na to featy,uz samotny poison stance je vlastne jed na zbranich.
Jinak je to papir,vse co nema cloth te zajebe pokud te to napadne,zvlaste pak ranger,ten klidne i o 5 lvlu nize.
Obrázek
DONT FORGET, KIDS...THE FASTER YOU
DOWNLOAD, THE BIGGER YOUR PENIS IS...
petros

Příspěvekod jar v 28 kvě 2008 10:36

No chce to hodne kombinovat se stealthem ... jednomu das rovnou za usi ... a dalsi jsou uz na blizko ...
jar

Příspěvekod Pakl v 28 kvě 2008 11:29

Jo poison stance mi prijde lepsi pac ma +dmg zatimco ten unholy pak zrejme stavi na lifestealu (nebo z tech talentu mam podobny pocit)

2jar: no kdyz sem ve stealthu tak jo, ale kdyz sundas 2 borce a dalsi 3 stoji za plotem kam neni videt, tak to kurva nasere...stejne mam dojem ze pulluju pres pul mapy :-/
Pakl

Příspěvekod Pakl v 30 kvě 2008 10:01

Takze mirne rozcarovani uz na lvl 21 :-/
Diky tomu ze porad lvlim v parte 3 lidi (assa, conq a dark templar) tak je to pohoda pac nic neresim, ale kdyz jsem delal destiny tak si me povodi 3 moby na stejnym lvl, a to jakoze docela nasere.

Hodte sem naky buildy at vim co a jak, zatim jsem nemel moc cas to nejak studovat, jen Raadyn poradil ze na PvE se hodi ten poison feattree (Lotus) ze to ma slusnou dmg.
Pakl

Příspěvekod Srotovac v 30 kvě 2008 11:31

zvykej si paqlee... nebude to o nic lepsi rek bych
Mindfuck - an idea or concept that shakes one's previously held beliefs or assumptions about the nature of reality.

Mindfuck - an image that totally fucks with your mind. When you see it, you shit bricks.
Srotovac

Příspěvekod Pakl v 30 kvě 2008 15:31

Njn tak zazraky necekam, nemuzu vydrzet to co plechovka, ale aspon tu dmg by meli nejak poresit. Kdyz to necritne z hidu tak je to pak problem s vice nez 2 mobama no. Navic v iparte 3 lidi ani do hidu nedojdu pac to tam drti ti 2 hustaci Morce s Lozkou.
Stacil by mi nakej slusnej evasion a stun, to by pak bylo lepsi :) aspon sap plsplsplsplspls :mrgreen:
Pakl

Příspěvekod Srotovac v 30 kvě 2008 15:35

abysme jeste nezacli hrat wowko:)
Mindfuck - an idea or concept that shakes one's previously held beliefs or assumptions about the nature of reality.

Mindfuck - an image that totally fucks with your mind. When you see it, you shit bricks.
Srotovac

Příspěvekod Dazy v 30 kvě 2008 16:12

Musis vydrzet na vyssich lvlech ste prej hustaci :).
Ackoliv na moji 38 se cejtim hustej spis sam :D.
Assasini zatim nic moc nepredvadeji a hlavne je vas jak *** takze vas asi moc neboostnou (sam cekam nerf typu: rangeri sou moc silny, jejich comba jim nechame, ale seberem jim strelny zbrane ... :twisted: ).
Dazy

Příspěvekod R@4dyn v 31 kvě 2008 15:54

zatim je assassin spis pve classa a moby si zabijim po 2 klidne i o 2 lvly vyse ale musim mit na sobe nonstop pot
potkal jsem unholy assassina a ten mel zase stuny, charge apod takze casem na pvp pujdu do unholy

jinak jedno pravidlo - nenapadat co se umi healovat na to proste nemame :)
R@4dyn

PředchozíDalší

Zpět na .: Age of Conan - classes :.