= Assassin =

~ Vše o classách ve světě AoC ~

Re: = Assassin =

Příspěvekod R@4dyn v 05 čer 2008 16:56

blah ja uz nic neexpim
jinak jsem se hodil do unholy a musim rict ze celkem mazec dokonce i dokazu zabit neco co ma lepsi armor kdyz mi procnou ty ruzne redukce jen by mohli opravit ten stun buguje to jak hovado spolu s missujicim chargem
R@4dyn

Příspěvekod petros v 08 čer 2008 01:33

Uff uff,vase poznatky zneji dikybohu pozitivneji nez me dosavadni postrehy:)
Obrázek
DONT FORGET, KIDS...THE FASTER YOU
DOWNLOAD, THE BIGGER YOUR PENIS IS...
petros

Příspěvekod Pakl v 08 čer 2008 09:03

No ja jsem se na 32 lvl hecnul na respec na Corruption. Zatim teda nejsem schopny porovnat jestli je to lepsi nez Lotus. Tam jsem mel heal+evasion+kick (sorry za wow terminologii, ale nepamatuju si nazvy featu), ted mam 2x heal. A na 40ce narvu ususneny body do unholy armor. Celkem me tam tesi ten 10% dmg bonus na swift strikes combo, ktery pouzivam nejvic :)

Jinak ma podle mne Assa s rostoucim lvlem mirne stoupajici vykon v PvE ovsem v PvP se mi zda ze to je porad marny, zatim jsem narazil jen na huntery, kteri mi daj 3rany a nez zjistim odkud to priletelo tak jsem na hrbitove (a to jsou klidne o 4 lvl niz nez ja)
Pakl

Příspěvekod Bladering v 08 čer 2008 11:27

Ono je to tim ze Assasin uz nazvem je assasin a utoci ze zalohy a nenecha se prvni odstrelovat jako guardian na dalku :).
Tebe bych z RP serveru vyhodil, protoze by si nesplnoval tu svoji roli :D
Jednou sem mel asi 2 minuty duel s HoX a kdyz jsme meli kazdej tak 10% prilitla roguna a zabila nas oba, tak se to hraje :lol:
Mission Accomplished

Bladering alter Ego: Blejde si nejlepší
Bladering Ego: Děkuji, já vím
Bladering

Příspěvekod R@4dyn v 08 čer 2008 15:04

no blade dorazit 2 hrace na 10% blah to dokaze kazda classa na to nepotrebujes byt assassin a rikat takhle se to hraje

jinak dalsi postrehy z pvp na 80 - guardian tank spec nas zabije na jedno kombo, barbar DW spec jedno kombo, ToS pokud se dostane ze stunu tak to jsou nejake 2 spelly, HoX jedno kombo, ranger - nerf tracking, BS taky jedno

assassin je hratelny jen v grupe nejlepe se 2H barbarem co cil knockne/stunne a my to nuknem jinak na duel je to proste nejvetsi srac dokud nebudou featy fungovat na 100% pak bude mozny nejaky ten stunlock
R@4dyn

Příspěvekod Pakl v 08 čer 2008 17:20

Bladering píše:Ono je to tim ze Assasin uz nazvem je assasin a utoci ze zalohy a nenecha se prvni odstrelovat jako guardian na dalku :).
Tebe bych z RP serveru vyhodil, protoze by si nesplnoval tu svoji roli :D
Jednou sem mel asi 2 minuty duel s HoX a kdyz jsme meli kazdej tak 10% prilitla roguna a zabila nas oba, tak se to hraje :lol:

Tywe Blade dej si facku lopatou, to abych lezl vsude v hidu abych byl jako spravnej assa ne? :-D
Pakl

Příspěvekod lozes v 08 čer 2008 22:31

kazdopadne je assasin nejvetsi zabava. Sem tam je to iritujici, ze kdejaky o x lvlu nizsi mob cloveka odhidne aniz by na nej zautocil a umira se jak na bezicim pasu, ale hraje se paradne a je to proste vyzva za nej hrat. Do pvp dva tri assasini a stealth attack a jedem. Az na tezke plechovky to je prca.
girlfriends come, girlfriends go ..... but epics are soulbound
wow - frozen, GW2 frozen.AoC frozen, wot frozen, D3 frozen, pc life frozen ...

uz me zajimaji jen prachy O.o misto her

a ps4 kde beztak jen strilim COD a nebo goly ve Fife
lozes

Příspěvekod Bladering v 09 čer 2008 12:35

Vy hnusne lamy, vysvetluju jak se ma chovat assassin, jako zakerna svine co chodi do zad a zabiji deti. Ne Hero co chodi tankovat guardiany 8-)
Mission Accomplished

Bladering alter Ego: Blejde si nejlepší
Bladering Ego: Děkuji, já vím
Bladering

Příspěvekod Pakl v 09 čer 2008 16:41

Tak tady vezmem v potaz ze 3/4 serveru jsou bud rogue classy nebo plechovky takze se plazis v hidu, skocis na nekoho zezadu, critnes mu za 200 (abychom nesusnili) a pak ho pizlas za 50 zatimco on te vynda na 2 komba.

Vcera jsem se celkem zasmal, skocil jsem na guardiana lvl 32 (ja lvl 36) a pac mel zrejme def stance tak jsem mu neubral skoro nic....

P.S. newhinuju, assa me zacina bavit, jen rikam jak to zatim v pvp vidim podle toho co jsem zazil
Pakl

Příspěvekod lozes v 09 čer 2008 16:50

nahodou conquera na mojem lvlu, kdyz nema def stance....rana ze stealthu, pak cunnicng strike a uz jen doplcnout bilou dmg a je dole :twisted: a nejlepsi jsou DT s frenzy stance :)) to jsou onehity jedna basen :lol:
girlfriends come, girlfriends go ..... but epics are soulbound
wow - frozen, GW2 frozen.AoC frozen, wot frozen, D3 frozen, pc life frozen ...

uz me zajimaji jen prachy O.o misto her

a ps4 kde beztak jen strilim COD a nebo goly ve Fife
lozes

PředchozíDalší

Zpět na .: Age of Conan - classes :.