= Ranger =

~ Vše o classách ve světě AoC ~

Re: = Ranger =

Příspěvekod Dazy v 29 kvě 2008 19:05

Mno mozna, ale jednou staci ... dyt mu to trva desne dlouho nez se zvedne a ja mam dmg 900+ kazdym combem (tema lepsima 1200+).

Nehlede na to ze jsem zatim nenarazil na bosse kteryho bych si nedal (klidne i +3-4 lvly s addama kolem)

Proste 1vs1 se nikdo necape, horsi je to kdyz je jich vic a trebas maji i nizsi lvly, bo postradam neco co dava plosnou dmg jako maji meleecka...

P.S.: Necro potrebuje jen hromadu petů a modlitbu, aby ho nikdo nenakliknul vic nic ... obcas to vyjde obcas taky ne :).
Dazy

Příspěvekod schiza v 29 kvě 2008 23:27

Necra si staci proklikat pres ty jeho moby shiftem :)
schiza

Příspěvekod Dazy v 30 kvě 2008 00:56

Mno nevim na me kdyz vleti necro a neni to vul, tak prvni tri sec jsem ve fearu dalsi 2-5 proklikavam cile a vzpamatovavam se ze shocku :). A pak teprve zacnu neco delat to uz muzu mit klido 1/2 HP nekdy i min (zalezi na tom v jakym stavu me chyti), ke vsemu jeho i kdyz srazis na zem, tak peti te rezou furt :D proste je to defka.Kdyz ho sundam prvni ranou tak cipne i tak, kdyz ne tak to bejva horsi (obcas to vyresi jeste sprint k nemu a plosnej knockback na meleecko z incapacitating stabs - kdyz se trefim sundam ho na zem i s petama a je taky tuhej).

Samo, kdyz vim (nebo to cekam), ze po me pujde, tak nema sanci ... (sam takrka vubec na lidi neutocim, jsem hrozne dobracka povaha :) ).
Dazy

Příspěvekod Jacen Cage v 30 kvě 2008 09:50

Dazy píše:Samo, kdyz vim (nebo to cekam), ze po me pujde, tak nema sanci ... (sam takrka vubec na lidi neutocim, jsem hrozne dobracka povaha :) ).

Orly ? :twisted:

ooh, jak krátká je tvá pamět :roll: ..... dáme duel ? ;)
The bad guys are here. The Villains.
Obrázek
^- click me, to see my old shadow priest video -^

"In omnia paratus."
Jacen Cage

Příspěvekod Dazy v 30 kvě 2008 14:31

Dame...
Jedinej duvod, proc si vyhral byl, ze jsem si te spletl s tim tvym magusem :D, bo vypadal lip nez ty (proste v tech farmarskejch podvlikackach si vypadal spis jako ze ty ses pet a on Necromant :twisted: ), takze jsem to prazil do nej :), zdal se byt vetsi hrozbou (mno kdyz nad tim tak premyslim mozna, ze i vetsi hrozbou byl :), ma jedinou nevyhodu... umira zaroven s tebou :twisted: ).
Dazy

Příspěvekod Salev v 31 kvě 2008 22:35

dal jsem na radu Dazyho a predelal jsem build na kus a sakra ten ranger je maser, sroda, ze nema jako luk body na strelbu na dalku ale zase ta dmg je silena dat moboj na stejnym lvl ranu za 1600 sakra to me poser je to masakr
Salev

Příspěvekod Gargantua v 31 kvě 2008 22:47

Salev píše:dal jsem na radu Dazyho a predelal jsem build na kus a sakra ten ranger je maser, sroda, ze nema jako luk body na strelbu na dalku ale zase ta dmg je silena dat moboj na stejnym lvl ranu za 1600 sakra to me poser je to masakr

jo kuse sou na to kdyz stojis a strilis lepsi
s lukem zase utaham meleeky i kdyz sou o 10 lvlu vys ;p
a v pve uz dava salvo v podstate taky 1600 + (vetsinou 3* 500-800 - s 0 blokama samo)
WAR : R.I.P
AOC : R.I.P
WoW
<Daemonica> lvl 80 Gnome Death Knight <Final Breath>
<Gargantua> lvl 80 Draenei Shaman <Eternal Abyss>
<Niate> lvl 80 Night Elf Druid <Eternal Abyss>

CPU: C2D E8400@3600MHz 1.26V + CM Hyper 212 Moterboard: ASUS Striker Extreme Case:TT Armor+ 6000 Black Ram: 2 x 2GB Corsair 1066Mhz (5-5-5-15@4-4-4-12) VGA: Asus EN GTX280 602/1296/2302 HDD: Samsung F1 640GB Zdroj: Corsair HX1000 Keyboard: Logitech MK Elite Mouse: MS Sidewinder
Gargantua

Příspěvekod Dazy v 01 čer 2008 01:07

Mno kuse je dobra, jelikoz setri stamku takze min restujes pri solu a kvuli shattering stance jinak je luk imba hlavne kvuli rychlejsi exekuci comb a salvu(to combo je uzasny :) ), proste luk je spis na kitovani.

Pozdeji bude respec na bowmana asi nutnost kvuli dle meho vyrazne vyssi dmg (zatim to vypada, ze fire stance je strasnej boost na dmg - nevyzkouseno jen vycteno z ruznych diskuzi), bohuzel do relativne vysokeho lvlu postrada vyhodu shattering stance :) pak by mel pribyt fear a bude volba jasna ...
Dazy

Příspěvekod petros v 01 čer 2008 01:07

NERF hunters...ehm,sry RANGERS
Obrázek
DONT FORGET, KIDS...THE FASTER YOU
DOWNLOAD, THE BIGGER YOUR PENIS IS...
petros

Příspěvekod Dazy v 01 čer 2008 01:31

Nerf asi dostanem no (jen se fakt bojim neceho hodne drastickyho :D - neceho hodne blizkyho odebrani strelnejch zbrani :evil: ).

Abych jen nespammoval - snad nasledujici bude nekomu k uzitku ...:

Vhodne zbrane:

Bohuzel jedina modra kuse, kterou jsem objevil je pro lvl 20 a nachazi se v lokaci Khopsef Province za q od takovyho malyho kluka kousek napravo od vstupu do Purple Lotus Swamp :( (mate pokecat s jednim z Mantisu a pak zabit takovyho mrnavyho scorpiona - The Beast :) ), je to celkem jednoduchej quest.

Dalsi slusnejsi zbran je na lvl 38 jedna se o drop tusim z prvniho bosse v Sanctuum of the burning souls (jeho jmeno je udajne Archeron Warlord) - bohuzel je to luk (snad stoji za to znovu zopakovat ze shattering stance i vetsina featu z waylayer stromu funguje i na luky).

Crowfire

Item Type Bow
Requirement Level 38
Wear Location Main Hand
Damage/second 58.8
Damage Range 87 - 146
Item Limitations Not Tradable
Modifications +3% Fatality Chance
+1.4 Fire damage (ranged)
+1.4 Unholy damage (ranged)

Tento je jako reward za q The Honoured Dead of Cimmeria v lokaci Field of the Dead(obtiznost netusim, tak daleko jeste nejsem :( ).

Ghostflight

Item Type Bow
Requirement Level 50
Wear Location Main Hand
Damage/second 80.4
Speed 1.98s
Damage Range 119
Item Limitations Not Tradable
Modifications +0.7 Piercing Damage
+0.3% Tap Stamina
+5.8 DEX
Dazy