= Necromancer =

~ Vše o classách ve světě AoC ~

Re: = Necromancer =

Příspěvekod Srotovac v 29 kvě 2008 11:25

:D
Mindfuck - an idea or concept that shakes one's previously held beliefs or assumptions about the nature of reality.

Mindfuck - an image that totally fucks with your mind. When you see it, you shit bricks.
Srotovac

Příspěvekod Jacen Cage v 02 čer 2008 09:30

Necromancers
The duration of Runed Flesh will be substantially increased.
The maximum damage absorbed before Runed Flesh fails will be increased to be more in line with damage dealt in leveling scenarios. Additional survivability increases are also being evaluated.
Players will gain a visible debuff to indicate when Runed Flesh has run out of absorbable damage.
The mana cost of all ranks of spells will be significantly reduced.
The damage dealt by Necromancer nukes will be reviewed and the amount inflicted and duration may be increased on specific ranks and spells.
The base splash damage on core Necromancer single-target spells will be added or increased.
The amount of periodic damage affected by absorb shields in PvP will be reviewed.
All crowd control will have a significantly reduced chance to break from damage dealt by pets.
The Archmage feat will be moved to tier 2 instead of tier 3 in the Mage general tree to make it more easily accessible to varying builds.
The casting time of certain long-duration buffs will be reduced.
The run speed of pets will be increased significantly.
Some issues in regard to melee pets having difficulties following moving NPCs will be improved.
Various bugfixes and alterations to existing feats and abilities.
.
.
.
.
Tady jsou přepástnutý vylepšení (víceméně) který by měl necro v nejblizší době dostat... Nemyslím že tu v naší mrtvé náladě někdo bude reagovat, ale něco z toho docela ujde...
Je dobře že připadavaj dmg single target spellu protoze od 40+ se prostě nevyplatilo je castit... zadnej z nich nedal přes 150, přičemž channeling aoe tickali za 250 :)
The bad guys are here. The Villains.
Obrázek
^- click me, to see my old shadow priest video -^

"In omnia paratus."
Jacen Cage

Příspěvekod Trpaslo v 02 čer 2008 10:39

cusik, kdyz uz sem nasel tendle threat, koukal sem ze to jacene jedes /jels pres pet strom, dari se ti nak drzet agro na mobech?

ja to jedu docela primo na licha.. a uzivam si hlavne Mark, the powning PVP spell:)
Trpaslo

Příspěvekod Jacen Cage v 02 čer 2008 12:30

No tě pic :)

Jedu pet strom... agro na mobech nula... Zkoušel jsem vytalentovat i to agro co máme v Class stromu a nic.. až pak jsem koukal na fora a vypada že agra čistě na mobech dosáhnout ani nelze..

Podle většiny jsme dost odkazany na tankovací abilitu (frenzy) a ground controly... (undead hands) ... a já si jedu pro armádu :)

edit: Co ten mark, to mě docela zajímá ? Hp je furt málo... Healuje to za hodně ? ja používám jenom ten siphon a to je slušný, akorat se to blbě pouští :)
Obrázek

"In omnia paratus."
Jacen Cage

Příspěvekod Trpaslo v 02 čer 2008 12:51

no ono to nehealuje skoro.. teda hodne malo.. ale je to dotka co zustane na targetu 3 min a porad tika:) takze pride frajer o 4 lvly vejs.. ja to na nej hodim , umru, resnu se dobehnu a koukam jak tam beha a pomalu chcipa:)

jinak ja to jedu docela dost pres AoE chodim s Demonologem, a proste naberem 6 mobu, a oba zapnem AOE.. silene silny.. a dem dal..je to i vyhodny na manu celkem
Trpaslo

Příspěvekod Jacen Cage v 02 čer 2008 12:53

jasně .. aoe to má imba... hlavně ten co spawnuje ty kostivce :) ... pak ty duše.. co mam ted to vylepšení...

A co jinak, kolik máš level, jakej máš nick a proč nejsi u nás ? :))
Obrázek

"In omnia paratus."
Jacen Cage

Příspěvekod Trpaslo v 02 čer 2008 13:18

nick mam Trpaslo, level jen asi 30
a.) koupil sem si to v patek
b.) hraju casualne.. porad u toho raiduju.. chci to pomalu vylevelit a pak si pockam jak bude vypadat endgame:D

a proc nejsem u vas.. no asi proto ze sem sel proste s par lidma z No Way.. ja pak uvidim .. nevim jaka je situace.. jak budou treba necro a kde:)

a hlavne poradne nevim jak me to chytne.. je pravda ze necra sem chtel dycky hrat.. ale uvidim jak to bude doreseny:)
Trpaslo

Příspěvekod Jacen Cage v 02 čer 2008 13:25

Tak nekdy napis :) Nick mam normalka Jacen...

level asi 45... Mě to chytlo docela dost, kéž by bylo víc času :) ... Necra jsem hral všude a tady jsem se na něj docela těšil... zatim mě moc nezklamal ;) ...

snad ti to vydrží :)
Obrázek

"In omnia paratus."
Jacen Cage

Příspěvekod Trpaslo v 04 čer 2008 16:38

no tak sem vcera udelal nakejch 35 a sem docela zaseklej.. jak je to pak dal.. a jak to de.. uz zacinam mit slusny problemy zabit dva moby naraz...

mas naky tricky? pripadne mi sem pastni talent strom.. at se mrknu:)
Trpaslo

Příspěvekod Jacen Cage v 04 čer 2008 16:55

Joooo... a bude hůř ;)

Neni to plážo .. a ani dál .. .dneska jsem zrovna rubal moba... melee vlkodlak.

Dal jsem Undead hands... než ke mě došel měl 70% .. začal mě bít. Koukám že za hodně... tak jsem do sebe hodil středního pota... pak jeden heal od petu, druhej... a xipli jsme uplně stejně :) celou dobu jsem jinak jel dmg a byl jsem předtim na full :)

Prostě s jednim potem jsem se mu akorat vyrovnal :)

Triky ? Stealth a poslat pety .. pak tankujou a ty si můžeš vylézt třeba až je mob na půlce :twisted:
ale to nepoužívám :P

Jinak imba spell jsou ty undead hands.. na těch docela visim, když je nemam použivám prostě frenzy... Heal z petů. Tj celý, neni to takovej problém, chce to zručnost. Něco je docela vodiračka na CDs, ale neni nic co bys sám nedal : ) :roll:
Obrázek

"In omnia paratus."
Jacen Cage

PředchozíDalší

Zpět na .: Age of Conan - classes :.