= Herald of Xotli =

~ Vše o classách ve světě AoC ~

= Herald of Xotli =

Příspěvekod Horoděj v 23 kvě 2008 12:01

Archetype: Mage

Permitted races: Stygian

Weapons: Two-handed edged, crossbows, daggers, and thrown weapons

Armor: Cloth and silk armor
PC CPU: i7 6700K@4.8 GHz delidd (1.40 V - NH-D14) MB: ASUS MAXIMUS VIII RANGER RAM: 16 GB Corsair Vengeance LPX Black (3000 MHz) GFX: GIGABYTE GTX 980 Ti Xtreme 6GB@1336/8000 MHz (boost 1562 MHz) SFX: X-Fi Titanium Fatality PCI-E HDD: 512 GB SSD Samsung 850 Pro (sytem/games) + 4 TB ST (storage) + 1.5 TB SG (storage) + 1 TB SG (data backup) MOUSE: Logitech G9 OS: Windows 10 Pro 64-bit (original) LCD: 30" Hewlett-Packard LP3065 (2560x1600) CASE: Nanoxia Deep Silence 6 rev. B PSU: CORSAIR HX850
NB: ASUS UX32VD
Phone: Samsung Galaxy Note
MOTTO: Miss, dodge, parry - yes, it's me ...
Horoděj
Administrátor

Re: = Herald of Xotli =

Příspěvekod Roko v 26 kvě 2008 09:37

Jsem zatím 40lvl, nezkoušel jsem nůž jedu s 2H sekerou. Talenty kromě 5 bodů v Hellfire breathu mám všechny v Avataru a zatím si nestěžuju, ještě by to chtělo nejaký stun ta plamená rutovačka je si myslím málo...
Co mě připadá overpower je kombo s talentů, které když namáčkám, tak ořežu kohokoli jak tužku, ještě se mě nestalo, že by todle kombo někdo přežil :lol:
Jinak co hrajete taky za HoX napište sem nějaké postřehy, nebo buildy jaké jedete.....
Roko

Příspěvekod Aegis v 27 kvě 2008 09:54

no ja jsem zatim jen 26lv... ale talenty jedu take na avatara. Daggerku+off-hand knihu nejedu nemohu pak delat vse co bych chtel;) Takze jedu 2H sword + fire dmg na nem.

Zatim jsem spokojen, sice to neni uplne nejsilnejsi postava nelze sni skocit mezi mobiky a mlatit jak se zachce, chce to premyslet a pak az mezi ne skocit, ale pak to stoji za to;) Vetsinu casu zvladam boj i bez promeny v demona, ale kdyz uz se v nej promenim tak to stoji za to;) doporucuji proto v takentech zvysist trvani promeny v demona. Solo mobika dam 1-2kombem np, a jinak zvladam i cele packy - kombinace aoe a kombicek je vyborna:)
Aegis

Příspěvekod Aegis v 31 kvě 2008 11:35

Zkoumal tu nekdo jiz HoXe trosku vice do hloubky?...

Jsem aktualne 36lv a zacinam resit trosku vice eqp a dmg. Hox je hybrit maga a soldiera. Dle me je asi moznost je dva eqp jeden na melle dmg a druhy na aoe spell dmg. Pro aoe mam zatim jen jedno jedine kouzlo ktere by spotrebovavalo manu... prijde me proto zbytecne schanet eqp +INT, jelikoz manu spotrebuji jen na buffy a jedno jedine aoe spell. Zatim mam vybavu jako klasik mage, ale premyslim kdybych se zameril na +STR atd. zdali bych neziskal vice dmg jako melle (vetsinu casu travim stejne bojem mecem). Dalsi vec je zdali kombicka na melle utok prebiraji i fire dmg ci nikoliv (tj +INT zvysuje i magic rating) ale neprijde me ze by to melo na melle fiere dmg vliv. Tim padem nevim zdali fiere dmg je bran jako magicky a ovlivnovan +INT nebo ho spise ovlivni +STR a talenty.

kombat log pise:

pri uderu mecem: You slash MOB NAME for DMG.
pri uderu kombickem: Your COMBO NAME slashes MOB NAME for DMG.
pri pouziti aoe: Your SPELL NAME hits MOB NAME for DMG fire damage.

protoze kombicka neuvadeji druh dmg, vychazim z toho ze se jedna o klasicky melle dmg neovlivneni spell ratingem atd...

Myslim si tedy ze jako avatar HoX bych se mel spise zamerit na + STRENGHT a + CONSTRITUTION + trosku +INT
mam totiz ted jednou tolik many nez zivota a to nemluvim o stamine, ktera zere kombicka (sice si mohu manu premenit na staminu, ale...)

jaky vas nazor? nebo nekoho kdo zna HoXe trosku vice?...
Aegis

Příspěvekod Roko v 02 čer 2008 09:24

No jsem teď 47lvl, mám už 3 kouzla co používají manu, ale převážně je to opravdu melle dmg kombem.
Co jsem zanamenal je dobré mít dostatek staminy na komba mana se vždycky nějak najde zatím možná v budoucnu bude jinak.
Potom jsem vyměnil equip s +int za +str a + const a nějak jsem úbytek dmg hellfire breathem nezaznamenal, otázka je co to dělá s fire dmg, které se přidáva ke kombu, i když tam jsem ten úbytek taky nezaznamenal.
Uvidíme později.............
Co se týče pvp pokud nenmáte vylepšený world of command, uteče vám úplně každý knocback je naštěstí vyřešen v talentech, takže pokud máte myslím že 3 body na zvýšení váhy u démon formy nikdo vás v démonovi neknocbackne.
To jsou asi tak všechny postřehy co zatím mám(budu špekulovat dále)
Jsem zvědavý na tu druhou démon formu uvidíme co ta přinese, ale to je ještě hudba budoucnosti:-)
Roko

Příspěvekod Aegis v 02 čer 2008 09:35

tak ja uz jsem ted 42 a pomalu menim eqp na STR+CON a veskere mage kouzla beze zmeny, jen davam vice melle dmg a o to tu jde:)

V dungeonem zjistuji ze neni problem abych prebral agrro:) Je proto lepsi se tam krotit s aoe a brutal kombickama v demon forme:) Jelikoz jako clothak je clovek pomerne rychle death od epix mobiku:)

V klasickem solovani jsou k nezaplaceni potiony - behem boje proti hodne mobikum, kdyz me berou zivot staci jeden potionek a jsem nesmrtelnej:) co vezmou se doplni a 1minuta trvani je neskutecne dlouha za tu dobu dam 4 mobiky a jeste si skocim na kavu:) Nekdy je dobre pouzit i X (tj obrana) take to udela svoje a to nemluvim o nastavovani vlastnich stitu pres CTRL+1,2,3
Aegis

Příspěvekod Aden v 08 čer 2008 12:15

Postnete nekdo jake mate feats prosim. Pro malou inspiračku :)
In game: Adwyn - Ranger
Aden

Příspěvekod Aegis v 08 čer 2008 14:01

Aegis

Příspěvekod Aden v 09 čer 2008 00:19

Můžete mi někdo vysvětlit jak funguje to combo I Eat Your Heart?
In game: Adwyn - Ranger
Aden

Příspěvekod Aegis v 09 čer 2008 08:22

I Eat Your Heart = je kombicko, ktere ti dopni HP tim ze si das srdce nepritele:) ale muzes ho aplikovat jen na miniony aby melo ucinek. Na ostatni moby nema zadny ucinek. tj. mas 1 moba + 2 minion nabehnes mezi ne hlavniho likvidujes a behem toho se prekliknes na minionka a das si svacu:) dobre je ze tim miniona zabijes jednou ranou (i elite)
Aegis

Další

Zpět na .: Age of Conan - classes :.