Obsah budoucich updatu

~ Vše o světě AoC ~

Re: Obsah budoucich updatu

Příspěvekod Srotovac v 05 čer 2008 15:22

jako kdyz mi da stun a hodi po me zbran, tak lezim
Mindfuck - an idea or concept that shakes one's previously held beliefs or assumptions about the nature of reality.

Mindfuck - an image that totally fucks with your mind. When you see it, you shit bricks.
Srotovac

Příspěvekod rubico v 05 čer 2008 16:52

Gargantua + Srotovac, přesně kvůli takovým lidem jako jste vy chudáka barbara nerfli na úplnu trosku, whineři spamujou ofic fora že je na nějakým 30tým, 50tým levelu dá barbar jako nic, ale věř mi že na konci hry je to jedna z největších sraček. :evil:
Obrázek
rubico

Příspěvekod Gargantua v 05 čer 2008 17:19

rubico píše:Gargantua + Srotovac, přesně kvůli takovým lidem jako jste vy chudáka barbara nerfli na úplnu trosku, whineři spamujou ofic fora že je na nějakým 30tým, 50tým levelu dá barbar jako nic, ale věř mi že na konci hry je to jedna z největších sraček. :evil:

no ja tam newhinuju :D
me taky serou ....
jak porad whinujou jak je ranger imba ale ve skutecnosti treba kdyz me jumpne barbar ..
proto sem to rikal
navic vubec nemluvi o tom jak treba guard mnohem lip farmi a jak je unkillable :D
WAR : R.I.P
AOC : R.I.P
WoW
<Daemonica> lvl 80 Gnome Death Knight <Final Breath>
<Gargantua> lvl 80 Draenei Shaman <Eternal Abyss>
<Niate> lvl 80 Night Elf Druid <Eternal Abyss>

CPU: C2D E8400@3600MHz 1.26V + CM Hyper 212 Moterboard: ASUS Striker Extreme Case:TT Armor+ 6000 Black Ram: 2 x 2GB Corsair 1066Mhz (5-5-5-15@4-4-4-12) VGA: Asus EN GTX280 602/1296/2302 HDD: Samsung F1 640GB Zdroj: Corsair HX1000 Keyboard: Logitech MK Elite Mouse: MS Sidewinder
Gargantua

Příspěvekod Srotovac v 05 čer 2008 18:05

cwe rubico, vem si prasek :D

jo a barbar je opravdu sracka, no doubt there

<------ Bear shaman this way
Mindfuck - an idea or concept that shakes one's previously held beliefs or assumptions about the nature of reality.

Mindfuck - an image that totally fucks with your mind. When you see it, you shit bricks.
Srotovac

Příspěvekod Alaman v 06 čer 2008 10:01

Důkladně jsem si pročetl tento topic a za sebe říkám, ze jsem rád, že hru pustili už teď i s problémy o kterých víme. Jed mi to milejší, než kdybych na AoC čekal dalšího půl roku. Koneckonců stejně i za toho půl roku, kdy by byla hra spuštěna, by se dolaďovalo.

Navíc to dává prostor k tomu, aby bylo hráčům servírováno více vylepšení a novinek. Pokud by vše fungovalo už teď, za chvíli bychom zjistili, že hra zase nic nového nepřináší nebo přináší málo a byla by z ní nudná záležitost.

Nemyslím, že by se AoC hnalo do prapadliště dějin hned z kraje. Hra má solidně našlápnuto. Těším se v ní na hodně. Například:

- nové ikony itemů a jejich samotná podoba
- změna UI
- nové solo Q pro 50+ (tady je to fakt bída)
- dropy v instech (prošel jsem insta na 70+ a ze 4 bossů nepadal ani jeden drop)
- lepší číselné vyjádření statů (každé RPG je hlavně o číslech a tady si s nám fikaně zahráli)
- férovější PVP (ne styl - jsem chudák v RL, tak ti to vysvětlím v AoC - no a co, že máš o 30 lvl méně)
- budování a vylepšování guild city
- raidy

bla bla bla ... no prostě je toho hodně.

BTW: Na svou náturu projevuju nezvykle moc tolerance. Přesto, že jsem ve fázi, kdy musím grindit expy jak oteklej, píšu na AoC v podstatě takovou malou ódu :)
WoW 80 char: Alaman - paladin
Alaman

Předchozí

Zpět na .: Age of Conan :.