MM Hunter = nepřijat

~ Info pro zájemce o vstup do guildy ~

Moderátor: Officers

MM Hunter = nepřijat

Příspěvekod Vejjry v 17 úno 2011 14:54

Zdravim TTH 8-)

Hraju Dwarfa Huntera lvl 85 s nickem Vejjry se specem Markmanship (7/31/3),
http://eu.battle.net/wow/en/character/burning-blade/vejjry/simple protoze v momentalnim patchi diky tomuto specu se da vytahnout nejvetsi dps.
Co bych tak o sobe rekl je mi 18let pochazim z maleho mestecka Příbor v okrese Nový Jičín a moji nejvetsi zalibou je WoW a pocitac obecne.
Tak na ofiku jsem od 9.Června 2008 v ten den jsem zacal expit tohohle huntarda a mam ho do ted jako maina protoze me furt bavi a dmg dava stale dobrou kdyz se vi jak na to.Co se tyce zkusenosti ve wow, vanila wow jsem bohuzel nehral ani na free v TBC jsem uz byl na ofi tak jsem si prosel Karazan,Magteridona,Zul Aman a Grula.Taky jsem byl soucasti progresu Kealtase v guilde KSV jeste na Drakthulu.WOTLK uz je to o dost bohatsi to mam zabite kompletne vse krom Anuba na 25hm v TOC a HM LK 10-25 jsem si taky bohuzel nezabil ikdyz jsem byl soucasti progresu v IMPIKS ale prestal jsem hrat tak mi unikl kill.V TBC jsem prosel par guild ale uz si je fakt nepamatuju krom KSV =) ve wotlku jsem byl nejdriv v ROE potom Guardians of Lordaeron pak jsem prestoupil do Motion ale tam me po 14denim trialu rekly ze nejsem to co hledaly pak jsme skoncil u Nocni hlidky a kvuli slacku jsem sel nakonec do IMPIKS kde jsem si poradne zaraidoval a odprogresoval cele ICC vcetne achievu na draka.V Cataclysmu jsem teprve kratce vyexpil jsem 13.2 takze tomu aji odpovidaji repky a gear taky trosku idkyz si myslim ze na raidy mam gear v pohode.Momentalne jsem v IMPIKS kde jsem ale jenom jako FOG protoze maj dost aktivnich hunteru a ja jsem celej natesenej na raidovani a progres.Nejspis se vam nebude libit ze nemam enchant na hlave ale repku uz farmim tak bude kazdou chvily a scope na zbrani nemam kvuli toho ze cekam az mi padne z Blackrock Caverns luk z last bose nebo koupim za reputaci u Baradins Wardens kus doted na takovou nic moc gunu si myslim ze se ani nevyplati a je to zbytecna ztrata goldu.K TTH se chci pridat z duvodu raidovani 10man raidu a taky ze jsem slysel ze huntra hledate a mate otevreny recruiting tak jsem si rekl proc ne k vam.Nabidnu pokud bude v mich silach 100% dochazku slusne chovani a uspokojujici damaz =) taky jsem pro zapojeni se guildovnich aktivit jako napr guild achievementy a taky mam v planu se pridat do nejakeho 10man rated battleground az nafarmim pvp gear.
To je asi tak vsechno doufam ze prihlaska je uspokojujici a pokud mate nejake otazky na me sem snimy
Vejjry

Re: MM Hunter

Příspěvekod Neverending v 18 úno 2011 01:33

Nejsem si uplne jisty stavem hunteru v guilde, nicmene podle toho co mas proraidovano bych rekl, ze budes (nebo lepe byval jsi, pokud vemu v potaz wotlk) aktivni a mohl bys zapadnout a byt soucasti tymu.

Presto jsem jen radovy clen a reaguji hlavne proto, ze je tva prihlaska bez odpovedi. A kdyz se podivam do guildy, vim jen o jednom adekvatnim hunterovi huntovi co za neco stoji (moc se nenafukuj galo :-P ). Takze za sebe rikam, sem pro..

noticka pro oficiry... co takhle nejaka reakce panove?!
Omgrofler, Liquidod, Tryourdeath, Liquiforever etc etc.. Intel and ATi CF
Neverending

Příspěvekod Profa v 18 úno 2011 08:21

Ja spis cekam az se ozve konkretni raid, zda nepotrebuje huntera. Za dedky muzu rict ze asi ne. Co se prijeti tyka, tento kus vykazuje znamky zkusenosti >:D

PROC NE...
By the time you read this you have already read it.
Ty kozy jsem musel smazat, prisla mi na to manzelka :D
Profa

Příspěvekod Bzuco v 18 úno 2011 12:03

Neverending píše:Nejsem si uplne jisty stavem hunteru v guilde, nicmene podle toho co mas proraidovano bych rekl, ze budes (nebo lepe byval jsi, pokud vemu v potaz wotlk) aktivni a mohl bys zapadnout a byt soucasti tymu.

Presto jsem jen radovy clen a reaguji hlavne proto, ze je tva prihlaska bez odpovedi. A kdyz se podivam do guildy, vim jen o jednom adekvatnim hunterovi huntovi co za neco stoji (moc se nenafukuj galo :-P ). Takze za sebe rikam, sem pro..

noticka pro oficiry... co takhle nejaka reakce panove?!

...este chvilu vypisuj o huntoch a budeme ta muset tahat na konceky prstov na nohach z Galoveho analu :D

Prihlaska vyzera celkom fajn a hunti v raidoch su 2 active pokial viem, takze cimpovci by mozno nejakeho mohli chciet
Obrázek
Obrázek
Bzuco

Příspěvekod Qualka v 18 úno 2011 12:16

My máme uber huntera Derriho, takze asi opravdu zbyva posledni slovo na Cimpovce... tak sup kluci, nenapinejte ho :)
Qualka

Příspěvekod Neverending v 18 úno 2011 12:55

Bzuco píše:...este chvilu vypisuj o huntoch a budeme ta muset tahat na konceky prstov na nohach z Galoveho analu :D

Ale bzuko http://cs.wikipedia.org/wiki/Ironie znas? :lol:
Omgrofler, Liquidod, Tryourdeath, Liquiforever etc etc.. Intel and ATi CF
Neverending

Příspěvekod Horoděj v 18 úno 2011 13:18

Momentalne nase 3 desitkove raidy maji dostatek lidi, takze by sis s velkou pravdepodobnosti momentalne nezaraidoval, ale pokud by jsi mel i presto zajem, ozvi se ve hre ...
PC CPU: i7 6700K@4.8 GHz delidd (1.40 V - NH-D14) MB: ASUS MAXIMUS VIII RANGER RAM: 16 GB Corsair Vengeance LPX Black (3000 MHz) GFX: GIGABYTE GTX 980 Ti Xtreme 6GB@1336/8000 MHz (boost 1562 MHz) SFX: X-Fi Titanium Fatality PCI-E HDD: 512 GB SSD Samsung 850 Pro (sytem/games) + 4 TB ST (storage) + 1.5 TB SG (storage) + 1 TB SG (data backup) MOUSE: Logitech G9 OS: Windows 10 Pro 64-bit (original) LCD: 30" Hewlett-Packard LP3065 (2560x1600) CASE: Nanoxia Deep Silence 6 rev. B PSU: CORSAIR HX850
NB: ASUS UX32VD
Phone: Samsung Galaxy Note
MOTTO: Miss, dodge, parry - yes, it's me ...
Horoděj
Administrátor

Příspěvekod Vejjry v 18 úno 2011 13:43

No pokud bych si nezaraidoval tak je to zbytecne =( skoda ja doufal ze toho huntera hledate =) tak nic no i pres to dekuju a preju hodne uzpechu v progresu ;)
Vejjry

Zpět na .: Přihlášky do guildy - OPEN :.