Adrienus- Balance Druid = nepřijat

~ Info pro zájemce o vstup do guildy ~

Moderátor: Officers

Adrienus- Balance Druid = nepřijat

Příspěvekod Adrienus v 12 čer 2011 15:31

Ahoj mé jméno je Adrien je mi 15 a chodím na základní školu kde dokončuji 8. ročník. Doufám, že můj věk není jediným potřebným důvodem proč mě nevzít.

Nick postavy, classa, spec, played, si povodny majitel(ka)?:
Nick: Adrienus Class: Druid Spec: Balance. Jsem Původní majtel vše 100% vyexpeno :D
Profil postavy (armory):

http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... s/advanced

Uved nazvy predchadzajucich guild (+server) a dovod odchodu.
Teď jsem ještě členem gildy co jste Viděli na Armoury, ale jestli budu přijat i na trial tak odejdu, protože tato gilda má jinou filozofii než já a já chci dosáhnout něčeho víc než progressování těch samích lehkých bossů.

Ake zakladne addony pouzivas :
ElvUi, DBM, Skada, Recount, Eclipse Bar plus, Raid Roll, Atlas Loot, Omni CC..atd

Nieco o tebe :
Hraval jsem fotbal, ale teď žádný jiný zájmy nemám když příjdu dom sem rád, že si můžu po škole odpočinout a něco se pak i naučit.

Ktoré instancie si pokoril(a)? :
Zatím jsem v Gildě, která zpíš farmaří a nic neprogressuje. Jinak mám dole z Cata raidu 10/12 takže BWD: 5/6 ( dneska možná i Nefariona) BOT: 4/4 TOFW: 1/2.

Dokážeš prežiť v raide bez healu?

No nevím jak to myslíš, ale jsem kuřátko take jestli to je bíložravec není problém :D

Preco by sme mali prijat prave teba ?! :
No myslím si, že mám adekvátní gear a také chci něco dokázat ve wow a tím nemyslím jen normal mody, ale i Hard-mode.

Sice nemám dole ani 12/12, ale prostě moje Guilda mě to nedokáže zařídit a s pugem jsem začal chodit Finální bosse až teď abych aspoň měl těch 12/12, ale gear mám na Hard-mode.

Vtip: sedí matematik,astronom a právník a dostanou otázku kolik je tři a tři.
Matematik: tři a tři je šest------Astronom: Pohledem pravděpodobnosti šest---------Pravník: kolik chcete aby to bylo?
Adrienus

Re: Adrienus- Balance Druid

Příspěvekod Galanthir v 12 čer 2011 18:26

gear hezkej prihlaska uchazejici ale jesi chces do guildy kde davaj lisky dobrou noc tak proc ne =D kitty obcas potrebuje dpsko ... co se budoucnosti tyce k tomu ti nic rict nemuzu ...
I am not complete idiot, some parts missing.
So don't argue with me. I will only bring you down to my level and beat you with the experience.

Account Created: 26 October 05 17:04 CEST
Last Login: ???
Galanthir

Re: Adrienus- Balance Druid

Příspěvekod Horoděj v 12 čer 2011 21:49

Vzhledem k tomu, ze funguje jen 10tkovy kitty raid, tak bud se obratit na ne, pripadne zkus sve stesti jinde ...
PC CPU: i7 6700K@4.8 GHz delidd (1.40 V - NH-D14) MB: ASUS MAXIMUS VIII RANGER RAM: 16 GB Corsair Vengeance LPX Black (3000 MHz) GFX: GIGABYTE GTX 980 Ti Xtreme 6GB@1336/8000 MHz (boost 1562 MHz) SFX: X-Fi Titanium Fatality PCI-E HDD: 512 GB SSD Samsung 850 Pro (sytem/games) + 4 TB ST (storage) + 1.5 TB SG (storage) + 1 TB SG (data backup) MOUSE: Logitech G9 OS: Windows 10 Pro 64-bit (original) LCD: 30" Hewlett-Packard LP3065 (2560x1600) CASE: Nanoxia Deep Silence 6 rev. B PSU: CORSAIR HX850
NB: ASUS UX32VD
Phone: Samsung Galaxy Note
MOTTO: Miss, dodge, parry - yes, it's me ...
Horoděj
Administrátor

Zpět na .: Přihlášky do guildy - OPEN :.