Fonxmer - Feral druid = nepřijat

~ Info pro zájemce o vstup do guildy ~

Moderátor: Officers

Fonxmer - Feral druid = nepřijat

Příspěvekod Fonxmer v 14 čer 2011 16:14

Ahoj.Zdravím guildu TTH.Asi bych se měl představit.Moje jméno je Jirka.Věk 31. Dělám ve zdravotnictví. 8-) a bydlím v Lovosicích.Mám 7letou dceru.

Do světa World of Warcraft jsem na ofík přišel když už tu byl první datadisk takže nepamatuju líté boje v původním světě.Začínal jsem na serveru Thunderhorn.Řekl bych, že herně jsem se našel až s příchodem dalšího datadisku.Bohužel v mé guildě jsme Liche nikdy nepoložili.To jediné mě mrzelo.Po nástupu cataclysmu se hodně guild přetransformovalo a vznikaly nové účelové guildy a já nakonec skončil u největší guildy chrocht.V tu dobu jsem potřeboval v životě změnu, a tak jsem daroval všechny své peníze kamarádovi ze hry a smazal jsem všechny postavy.Teď jsem se vrátil abych našel nový server, nové známé i neznámé a v neposlední řadě guildu.

Co se raidování týče, tak nemůžu říct, že bych byl nějaký hardcore hráč.Mám rád achievmenty a občas si rád skočím i pvp.Jinak za dob Liche jsem prochodil co se dalo.Chodili se i staré raidy ať už kvůli reputaci nebo prostě kvůli zábavě.Moje primární postava byla vždy feral druid a to méďa.Tankování či offtankování bylo moje.Měl jsem před cataclysm takovou pohodovou desítku, kde se nic nehrotilo a nakonec se to dalo.Jenže jak už to bývá, tak nic netrvá věčně a zhruba půlka mých "kamarádů" přešla na druhou stranu barikády.

Proč chci do TTH? Myslím, že máte dost členů, aby do ní zapadl i jeden pohodový hráč.Nevím jestli budu teď moc platný, protože znova začínám a plácám se kolem dvacátého levelu,ale v budoucnu můžu zaskočit pokud bude chybět méďa v raidu nebo pokud někdo zorganizuje rated bg.Jinak jsem pro každý achievment :-)

No a na závěr tedy nějaký vtip.Musel jsem se podívat do mailu, protože mě žádný slušný nenapadl ;)

Muž se ženou jedou tábořit. Postaví stan a večer se uloží ke
spánku.Po nějaké době muž, probudí manželku a říká:
"Podívej se na nebe a řekni mi, co vidíš?"
Žena: "Vidím miliony hvězd."
Muž: "A co na to říkáš?"
Žena chvíli přemýšlí a pak řekne:
"Viděno z hlediska astronomie, jsou to miliony galaxií a
biliony možných planet.
Astrologie mi říká, že Saturn leží v konjunkci se Lvem. Co se
času týče, usuzuji, že máme 3 hodiny a pár minut.
Teologicky, že náš Pán je všemohoucí a my všichni jsme jen
nicotně malí.
Meteorologicky mi to říká, že budeme mít zítra krásný den. No
a co to říká tobě?" zeptá se ona
Muž: "Prakticky viděno, někdo nám ukradl stan."
Fonxmer

Re: Fonxmer - Feral druid

Příspěvekod ellvira v 14 čer 2011 18:24

momentalne mame tak pet clenu :)
I'm not questioning your powers of observation, I'm merely remarking upon the paradox of asking a masked man who he is.

Ellvira Victor - Avatar of Morče
ellvira

Příspěvekod Fonxmer v 15 čer 2011 12:30

ellvira píše:momentalne mame tak pet clenu :)

Tak by vám přibyl šestý :-) Vím, že teď nemám moc co guildě dát,ale přesto doufám, že mě vemete.Díky změně v Cataclysm se i lépe leveluje s guildou a pokud je vás tak málo, tak mi aspoň nebude dělat problém zapamatovat si vaše jména 8-)
Fonxmer

Příspěvekod Galanthir v 15 čer 2011 19:27

ingame nekoho z guildy splas at ti hodi invite =)
I am not complete idiot, some parts missing.
So don't argue with me. I will only bring you down to my level and beat you with the experience.

Account Created: 26 October 05 17:04 CEST
Last Login: ???
Galanthir

Zpět na .: Přihlášky do guildy - OPEN :.