Přihláška do Guildy. = nepřijat

~ Info pro zájemce o vstup do guildy ~

Moderátor: Officers

Přihláška do Guildy. = nepřijat

Příspěvekod Eurie v 08 pro 2011 14:02

1. Patrik šolín, věk 20, Bydlim v kralovehardckem kraji.
2.Jsem velmy klidny a trpeliví clovek obcas mam problem se 100% koncentrovat nad danym ukonem.
me konicky : hudba rybareni , klavir ,ale predevsim WOW .. :D
3.Ve wow muzu byt vedni den od pul 4.odpoledne az do 00:00+
4.Muj nick ve hře je Eurie lvl 85 ilvl 374 class retri pala.
5.Ma minula postava byl Hunter taktez lvl 85 prosel sem s nimi nekolika gouildamy spise temi mene znamemi. (Realm Burning Blade)
6.Nejradeji v MMO delam Hc, Questy jak expici tak daily. , dale achievy profese atd .. .)
7.Od guildy ocekavam hlavne zabavne a pohodove hrani raidovani atd.. dale bych rad ocekaval pomahani slabsim slusne chovan ostatnich hracu . Guilde mohu nabidnout Predevsim vyrobky z profesi ( Minig a Blacksmithing vse mam 525skill) ale najdou se i dalsi veci jako pujceni g protahovani dungeonama .. :)
8. Neamam neaky velky zajem o vedeni guildy nejsem tip cloveka co by na to mel nervy.
9. Raidovac zkusenosti. hraji uz nekolik let pocinaje zacatecnim Datadiskem Tbc , takze mohu o sobe rici ze raidovani mi nedela problem. Posledni Progres BOT, BWD, FL... a mnoho dlasich predchozis raidu..)
Armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... rie/simple
Predem dekuji za moze prjeti.. Ps: Kdyz ne preju mnoho uspechu v raidech hc , nebo PvP .. :)
Eurie

Re: Přihláška do Guildy.

Příspěvekod opavia v 08 pro 2011 14:15

já bych něco napsal...ale nemůžu :-/
Obrázek
opavia

Příspěvekod Eurie v 08 pro 2011 14:25

Omlouvam se za ten progres z Fl byl jsem tam za inou postavu co ma bratr.. !
Eurie

Příspěvekod ellvira v 08 pro 2011 14:37

paladinum nerozumim ale vypada to slusne, tak proc ne .)
I'm not questioning your powers of observation, I'm merely remarking upon the paradox of asking a masked man who he is.

Ellvira Victor - Avatar of Morče
ellvira

Příspěvekod opavia v 08 pro 2011 14:40

ellvira píše:paladinum nerozumim ale vypada to slusne, tak proc ne .)

tak já to napíšu teda (i když teda do wow mi nic není) - špatné gemy (+crit????), špatné/žádné enchanty, chybí sockety, špatné glyphy, špatný regorge - není hit cap, exp je naopak hrozně moc

omlouvám se, že Vám do toho kecám, ale nedalo mi to..dyžtak mi to tady smažte....protože ne..opravdu to nevypadá slušně
Obrázek
opavia

Příspěvekod Horoděj v 08 pro 2011 14:47

Jako vtip mozna dobry, ale tim to asi konci :P Me ocni bulvy trpi pri prelouskavani zcela otresny gramatiky, cestinu snad vic znasilnit nejde :D Doba je sice zla, ale tak zla nebude doufam nikdy :) Vem si sve vysvedceni ze zvlastni skoly a bez hledat sve nestesti jinde - dekujeme za zajem ;) Zase tolik raidovat nechceme ...

P.S. Ale Opavku, jen se neboj a popust uzdu sve fantazii v reakci na tuhle prihlasku ... ;)
PC CPU: i7 6700K@4.8 GHz delidd (1.40 V - NH-D14) MB: ASUS MAXIMUS VIII RANGER RAM: 16 GB Corsair Vengeance LPX Black (3000 MHz) GFX: GIGABYTE GTX 980 Ti Xtreme 6GB@1336/8000 MHz (boost 1562 MHz) SFX: X-Fi Titanium Fatality PCI-E HDD: 512 GB SSD Samsung 850 Pro (sytem/games) + 4 TB ST (storage) + 1.5 TB SG (storage) + 1 TB SG (data backup) MOUSE: Logitech G9 OS: Windows 10 Pro 64-bit (original) LCD: 30" Hewlett-Packard LP3065 (2560x1600) CASE: Nanoxia Deep Silence 6 rev. B PSU: CORSAIR HX850
NB: ASUS UX32VD
Phone: Samsung Galaxy Note
MOTTO: Miss, dodge, parry - yes, it's me ...
Horoděj
Administrátor

Re: Přihláška do Guildy. = nepřijat

Příspěvekod opavia v 08 pro 2011 14:58

tak jestli to nebude vadit, tak můžu zkritizovat klidně i další budoucí přihlášky ;)...óó..kéž bych popustil uzdu fantasii, ale tozo byly hrubé formální nedostatky
Obrázek
opavia

Re: Přihláška do Guildy. = nepřijat

Příspěvekod ellvira v 08 pro 2011 15:01

no chybejici gemy a enchanty nekomentuju nikde bo kdyz se nabira gear jako ze ted prakticky denne tak to nejni zrovna aktualni :)

zbytek spada pod paladinum nerozumim a horo me nuti psat vyjadreni k prihlaskam i tak :)
I'm not questioning your powers of observation, I'm merely remarking upon the paradox of asking a masked man who he is.

Ellvira Victor - Avatar of Morče
ellvira

Zpět na .: Přihlášky do guildy - OPEN :.