Olivander - MM Hunter

~ Info pro zájemce o vstup do guildy ~

Moderátor: Officers

Olivander - MM Hunter

Příspěvekod olivander v 21 led 2012 14:51

Olivander, MM Hunter, Night Elf, 85lvl
http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... der/simple

27rokov, podnikateľ, pracujem s webom a webovými technológiami

MMORPG som okrem wow nehral žiadne iné. Wow hrám približne rok. Doteraz som hral na free serveri (anthoria), kde mám 80lvl huntra s 5950+GS PvE, 6050+GS PvP a v PvE točil unbuf na dummy cez 10k dps pri 1M dmg.

Postavu som včera doexpil na 85lvl, počas expenia a stále som v guilde Revenge from Hell. Je to low guilda, kde je trochu viac mrtvo ako živo, hráči komunikujú na chate minimalne, sú trochu neaktívni a nevidel som žiadny guild raid. Na anthorii som bol v menších guildach (Hornyes, SGC).

Na Cata nemám žiadne skúsenosti. Na Wotlk som taktiku zvládal / pochopil na max 3. pokus. Po 10 absolvovaných raidoch v icc ma promotli na raid leadera v guilde. Pred nedávnom nám na anthorii otvorili nových bossov v icc (Valithria Dreamwalker - tú sme dali medzi prvými na serveri, Sindragosa). Blood-Queen Lana'thel a Sindragosu stále progresujeme :-(

Hľadám takú guildu, ktorá má vlastný 25man raid, ktorá funguje a hráči sú aktívni. Bolo mi o vás povedané, že patríte k tým lepším guildám na realme. Nečakám, že hneď budem v main raide, ale pokúsim sa tam čo najskôr dostať :-).
Zo začiatku Vám ponúknem kopec otázok, ako nový hráč Cataclysmu, ale s tým dúfam veľmi rýchlo prestanem. Inak ponúkam dochvilnosť, viem byť online kedykoľkvek v priebehu celého dňa. Na raidy sa pripravujem ako sa dá (pozriem video, prečítam si taktiky). Nemám problém 4 hodiny wipovať v kuse, pokiaľ ide o progress. Preferujem komunikáciu na TS.

Viete aký je rozdiel medzi hmlou a svokrou? Žiadny, keď sa vyparia svita celkom pekný deň.
olivander

Re: Olivander - MM Hunter

Příspěvekod ellvira v 21 led 2012 23:16

bohuzel 25tky nechodime protoze je nas malo
I'm not questioning your powers of observation, I'm merely remarking upon the paradox of asking a masked man who he is.

Ellvira Victor - Avatar of Morče
ellvira

Příspěvekod Derimmor v 25 led 2012 16:32

Jak napsal Ellvira v současné době pro nedostatek aktivních členů 25tky nechodíme
A u člověka který má zajem o raidy bych rozhodně nečekal při pohledu na armory link prakticky komplet blue gear (v dnesni dobe se da epic gear nabrat za par dni chozeni randomu), chybejici gemy, enchanty a i glyphy.

Takže z toho celkem jasně vyplývá proti ;)
Obrázek
Obrázek
Stay heavy, stay dark... C.S.
Derimmor

Příspěvekod olivander v 25 led 2012 22:18

Iba zdoraznim "Postavu som včera doexpil na 85lvl".
Mno na tom freecku, kde hram mame tiez problemy s nedostatkom hracov na 25man raid. Riesime to inak: vezmeme do guildy aj hracov s low eq. Ak ma hrac zaujem o eq, behom 2 hernych tyzdnov ho naequipujeme tak aby mohol ist aspon icc10. Ide o to, ze tym pomozeme sebe a nehladime na to, ze je low. Tu v guilde kde som teraz to takto tiez nefunguje a vidim ze ani u vas...
Kedze nechodite guildovny 25man raid, dakujem ze ste venovali pozornost mojej prihlaske, ale nesplnate moje predstavy a ocakavania. Rusim svoju prihlasku.
Dakujem a prajem vela stastia.
olivander

Zpět na .: Přihlášky do guildy - OPEN :.