Feral Druid tank

~ Info pro zájemce o vstup do guildy ~

Moderátor: Officers

Feral Druid tank

Příspěvekod Ballna v 23 úno 2012 21:13

Zdarec,jmenuji se Lukáš je mi 24 jsem z Třince kousek od Ostravy.Kromě WoW mě taky baví ženy víno a další věci tomuto podobné :)

WoW hraju cca od poloviny TBC.

Má postava Feral druid Ballnazzar Tank main spec/off spec resto ale to je slabé sry za ty pvp ramena ale jiné nějak nechcou dropnout :(
http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... zar/simple
alta mám taky warriora ale není to 85 ale pracuji na tom. ;)

Co se týče guild Demoliční četa-Dentarg,Evolution society-Burning Blade,Mea Culpa-Burning Blade,Supreme-Burning Blade znovu zrozená evolution society.potom jsem byl na chvíli v Bohemii a teď jsem v Enigmě,ale tam se nedostávám na raid tak mě to moc nebaví.

Raidy které jsem prošel tak karzhan,grul,magtheridon,ssc ale ne celé něco i v bt,ale to taky ne cele jinak z wotlk naxx,togc něco málo i v ulduaru a icc celé i lich kinga ještě s prvním buffem co se týče catta tak všechno dole kromě firelandu a DS.

K Vám do guildy by jsem chtěl proto že jste solidní guilda a doufám že i já Vám mám co nabidnout na raidy chodím pravidelně připraven co se týče flašek i jídla to je ale samozřejmost.Progressu se nevyhýbám mám rád výzvy :)
Ballna

Re: Feral Druid tank

Příspěvekod Derimmor v 27 úno 2012 15:48

V současné době kdy nám v některých raid dnech do raidu třeba 1 člověk chybí by se určitě další tank hodil ;)

Equip sice zatim na HCčka nemáš, ale normal gear by myslim nebyl problem dobrat (obzvlášť když poslední dobou vidim kolik lidí od nás potřebuje eště nějaký "Vanquisher sety".) :lol:

A mimo jiné Battleress, kterej nemáme vůbec, taky neni na škodu.

Počkáme co řeknou ještě ostatní raidujicí.
Obrázek
Obrázek
Stay heavy, stay dark... C.S.
Derimmor

Příspěvekod Kravenn v 27 úno 2012 16:55

Jelikož se v druidech nevyznám, tak k tomu nemám zrovna moc co napsat, ale co se týče názoru jako člena raidu, tak jsem PRO, jeden tank se hodí určitě plus offspec heal. Myslím, že není nad čím přemýšlet...
Omlouvám se za pozdní reakci, ale počítal jsem s tím, že se ozve někdo zasvěcený v druidech :)
Kravenn

Příspěvekod Watchdog v 27 úno 2012 17:29

Kravenn píše:Jelikož se v druidech nevyznám, tak k tomu nemám zrovna moc co napsat, ale co se týče názoru jako člena raidu, tak jsem PRO, jeden tank se hodí určitě plus offspec heal. Myslím, že není nad čím přemýšlet...
Omlouvám se za pozdní reakci, ale počítal jsem s tím, že se ozve někdo zasvěcený v druidech :)

Souhlasim jednoznacne s Kravnnem. Takze za me: PRO.
Keep your feet on the ground!
Watchdog

Příspěvekod Horoděj v 27 úno 2012 19:14

Nemam s tim problem, aspon se bude skladat 10tka bez problemu a bude vetsi rozptyl class ...
PC CPU: i7 6700K@4.8 GHz delidd (1.40 V - NH-D14) MB: ASUS MAXIMUS VIII RANGER RAM: 16 GB Corsair Vengeance LPX Black (3000 MHz) GFX: GIGABYTE GTX 980 Ti Xtreme 6GB@1336/8000 MHz (boost 1562 MHz) SFX: X-Fi Titanium Fatality PCI-E HDD: 512 GB SSD Samsung 850 Pro (sytem/games) + 4 TB ST (storage) + 1.5 TB SG (storage) + 1 TB SG (data backup) MOUSE: Logitech G9 OS: Windows 10 Pro 64-bit (original) LCD: 30" Hewlett-Packard LP3065 (2560x1600) CASE: Nanoxia Deep Silence 6 rev. B PSU: CORSAIR HX850
NB: ASUS UX32VD
Phone: Samsung Galaxy Note
MOTTO: Miss, dodge, parry - yes, it's me ...
Horoděj
Administrátor

Příspěvekod Ballna v 01 bře 2012 17:33

Díky moc za odpověď,ale zatím zůstanu ještě v enigmě začali mě brávat na raidy.Ještě jednou díky.
Ballna

Zpět na .: Přihlášky do guildy - OPEN :.