Fallensio - Shadow Priest = přijat

~ Info pro zájemce o vstup do guildy ~

Moderátor: Officers

Fallensio - Shadow Priest = přijat

Příspěvekod Fall v 25 říj 2012 22:42

Postava: Fallensio 90 lvl Shadow Priest.
Armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... o/advanced
Osobní: Muž, 24 let, Mladá Boleslav, ČR.
Zájmy: Sport, filmy, fantasy literatura, sportovní publicistika.

MMORPG historie: Už to bude šest let na ofiku ve WoW, tříměsíční epizoda ve SW:ToR.

Guildovní historie: Bylo jich za tu dobu dost, asi víc, než bych chtěl počítat. Z těch posledních Restricted a krátké testovací pobyty v Titans of the Sun, nebo třeba i c l a i r e. Z těch TOP jsem působil toho času na DT v Tangled Wire, Ira Dei, nebo zde v Black Eagles. Nikde jsem nebyl vyhozen za špatné chování, spíše šlo o rozcházející se představy, hrubé neslučování raid time s koníčky apod.

Raidovní historie: viz Armory. Nejvíce jsem odraidoval za TBC a Wotlk, Cataclysm byl spíše na půl plynu s tím, že jsem se zabydloval v zaměstnání a stěhoval se do svého. V současnosti jsem progressoval první save po Fenga na normal, dostupný content zabitý v LFR.

Proč se chcete přidat k TTH, co můžete nabídnout: Raidování v 25 man + aktivita kolem guildy, kterou jsem v posledních dnech registroval. V TTH jsou evidentně lidé, kteří se chtějí někam posouvat a jen nerozhazují rukama. Na oplátku nabízím hráče se zkušenostmi s TOP guildami na serverech DT a BB, který se chystá znovu naskočit do rozjetého vlaku, ale už je příliš unavený hradcore progressy a desítky hodin bušení hlavou proti zdi. Postava je raiduschopná, vše se snažím mít TOP. Na rovinu říkám, že pokud se mi raid bude křížit se zápasem, bude mě čekat doma nějaké to výročí, nebo přítelkyně bude rodit, dám už přednost spíše tomu, co se děje kolem mě in RL. Minimálně nějaké dva večery ze tří bych měl ale pravidelně, až na výjmečné případy, v pohodě zvládnout.
Fall

Re: Fallensio - Shadow Priest

Příspěvekod VasekS v 26 říj 2012 01:15

Ja jsem pro. Sice uz mame tusim 2SP ale rozhodne se hodi schopny raider jako ty. Navic vyborny equip! Je mi sympaticke, ze mas podobny nazor na RL a WOWko jako ja. Takze tak :)

Rozhodnuti je ale na CL Ranged DPS, Krtkovi.
Bladering alter Ego: Blejde si nejlepší
Bladering Ego: Děkuji, ale bohužel nejsem, Vašek je :(

Vaškovo Ego: Ale to nemuselo být Blejde, já to přece vím :)
VasekS

Příspěvekod ellvira v 26 říj 2012 08:10

urcite pro, dobrej hrac se hodi
I'm not questioning your powers of observation, I'm merely remarking upon the paradox of asking a masked man who he is.

Ellvira Victor - Avatar of Morče
ellvira

Příspěvekod Ellmariachi v 26 říj 2012 09:17

Taky se mi libi pristup s nadhledem.
Pokud muzu tak Pro
Proč měl bych hostit chlebem, toho kdo mě šutrem vzal?
Takhle jsem se vám už lidi dlouho nezasmál.

Nejlepší je posedět a dělat, že nic nevědět
Ellmariachi

Příspěvekod Horoděj v 26 říj 2012 10:19

Zda se ze v palici je to OK a je lepsi mit lidi na stridacce, nez cumet na prazdnou lavicku a poloprazdnej raid ;) PRO
PC CPU: i7 6700K@4.8 GHz delidd (1.40 V - NH-D14) MB: ASUS MAXIMUS VIII RANGER RAM: 16 GB Corsair Vengeance LPX Black (3000 MHz) GFX: GIGABYTE GTX 980 Ti Xtreme 6GB@1336/8000 MHz (boost 1562 MHz) SFX: X-Fi Titanium Fatality PCI-E HDD: 512 GB SSD Samsung 850 Pro (sytem/games) + 4 TB ST (storage) + 1.5 TB SG (storage) + 1 TB SG (data backup) MOUSE: Logitech G9 OS: Windows 10 Pro 64-bit (original) LCD: 30" Hewlett-Packard LP3065 (2560x1600) CASE: Nanoxia Deep Silence 6 rev. B PSU: CORSAIR HX850
NB: ASUS UX32VD
Phone: Samsung Galaxy Note
MOTTO: Miss, dodge, parry - yes, it's me ...
Horoděj
Administrátor

Příspěvekod Horoděj v 26 říj 2012 19:05

Pockame na vyjadreni CLka, zrejme nekde trandi s bagrikem tak prosim vydrz ... :)
PC CPU: i7 6700K@4.8 GHz delidd (1.40 V - NH-D14) MB: ASUS MAXIMUS VIII RANGER RAM: 16 GB Corsair Vengeance LPX Black (3000 MHz) GFX: GIGABYTE GTX 980 Ti Xtreme 6GB@1336/8000 MHz (boost 1562 MHz) SFX: X-Fi Titanium Fatality PCI-E HDD: 512 GB SSD Samsung 850 Pro (sytem/games) + 4 TB ST (storage) + 1.5 TB SG (storage) + 1 TB SG (data backup) MOUSE: Logitech G9 OS: Windows 10 Pro 64-bit (original) LCD: 30" Hewlett-Packard LP3065 (2560x1600) CASE: Nanoxia Deep Silence 6 rev. B PSU: CORSAIR HX850
NB: ASUS UX32VD
Phone: Samsung Galaxy Note
MOTTO: Miss, dodge, parry - yes, it's me ...
Horoděj
Administrátor

Příspěvekod Fall v 26 říj 2012 19:08

Žádný problém ;) jinak děkuji za pozitivní reakce.
Fall

Příspěvekod sktek v 26 říj 2012 19:23

Že bych konečně viděl SP vytlačit ze sebe co se dá? (myšleno dmg, focus)
Přihláška má hlavu a patu to se cení. Máme sice dva SP v raidu, ale zatím nepředvedli to co jsem očekával.
A přetlak je potřeba jako sůl. Nikdo z nás to nemůže táhnout na max do zblbnutí.
Takže za mě určitě ano! a těšim se v raidu na viděnou.
Napiš si ve hře o inv.
Jenom beznadějný kripl. Zapne to, co jiný vypl. :D
sktek

Zpět na .: Přihlášky do guildy - OPEN :.