Corwina (warlock) = přijat

~ Info pro zájemce o vstup do guildy ~

Moderátor: Officers

Corwina (warlock) = přijat

Příspěvekod Deadmeat v 12 lis 2012 22:31

S dovolením jsem převzal formulář, který jsem používal dříve pro svou guildu :). Nejsem dobrý ve slohu jako jiní :). Klidně se ptejte.

Osobní:

Jméno: Radim
Věk: 2x15
Zájmy: MTB, turistika, hudba, webdesign, grafika, atd., WoW (WoW byl pochopitelně dříve podstatně výš)

Zkušenosti:

Proč se chceš přidat do guildy?: Po delší pauze bych si rád opět zkusil v rámci nynějších časových možností nějaké slušné raidování v 25man.
Kdy a jak dlouho můžeš být v raidech?: Jsem také pracující a i jinak vytížený člověk a tak čas na raidy vidím po večerech a max do půlnoci, 2x týdně vidím jako rozumné maximum za předpokladu, že se nebude plýtvat čas na hloupostech.
Zkušenosti ve WoW: Na konec Vanilla WoW jsem akorát dolevelil na 60 pak se založila guilda (Drak'thul) a jako GM jsem ji postupně piplal v TBC, kdy jsme nakonec dali dohromady po odchodu na Dragonmaw 25man raidy a složili nějaké bosse v SCC, TK, MH. Ve WotLK Naxx25, Uld10man s drakem a Algalonem, Uld25 bez YS, ToC25 4 HC a ICC25 bez LK, ICC10 HC bez LK, pak se guilda přeorientovala v Cataclysmu a přesunu na The Maelstrom na 10man a postupně jsme to po killu Ragnarose zabalili a dali si zasloužený odpočinek. Byla to prima jízda, ale přenechali jsme no-lifovaní mladším. Teď jsou zde Pandy a mám pouze 1x MSV v LFR (o ničem).
Oblíbený boss(ové): Všichni, kde se uplatní přehled na bojišti. Klasické DPS race můžu také (pokud to nepadá na blbosti). Pro příklad: Netherspite, Leotheras (lock tank!), Kael'thas, Mimiron, Freya, Putricide, LK, Cho'gall
Předchozí guilda(y): Byla pouze jedna a to Untouchable a já byl vždy jejím hrdým guildmasterem, protože jsem měl možnost hrát v dobrém kolektivu.

Info o postavě:

Jméno: Corwina (jméno je zarezervované, ale uvidíme až transfernu)
Povolání: Warlock
Odkaz na armory: Corvina
Co chci změnit: Hlavně to zelí na nohách.
Profese: Tailoring + Inscription 600

Nějací alti?: Mám vše kromě monka, pokud bude čas tak si je postupně doleveluju na 90, transfer nepředpokládám z časových důvodů a dungy se dají hrát ve skupině i přes realID z různých serverů když na to přijde.

Různé:

Jaké jsou nejdůležitější staty pro tvoji postavu?: int, mastery, haste, hit (do 15%), crit (experimentování nechávám šílencům co se tím živí a pouze užívám výsledky jejich práce)
Jaké jsou priority spellů?: CoE, DoTky, Haunt, MG/DS, pro větší efekt nastackovat DS s trinketama, potkou a heroismem
UI: UI + DPS na figuríně za 5 minut
Odkaz na WoL: - bohužel mi nefungoval klient na WoL takže jsem to hodil do screenu s UI

Technické info:

Speedtest odkaz:Obrázek
Specifikace PC?: AMD Phenom2 X4 945, 8GB RAM, 256GB SSD, Radeon 6950
FPS v raidu: 60+
Nějaké pády spojení nebo WoW?: nikdy s tím nebyl problém
"This is terrible... my arms grow tired from beating on you lazy peons!"
"Aaaah what a waste. NEXT!"
Corwina - warlock
Deadmeat

Re: Corwina (warlock)

Příspěvekod Horoděj v 12 lis 2012 23:57

Equip na dnesni dobu uz nic extra, ale to se da rychle dobrat. Vypadas na rozumnyho cloveka, nechame te Krtkem vyplacat k necemu slusnymu nebo te vyplacame nekam jinam zase :D
PC CPU: i7 6700K@4.8 GHz delidd (1.40 V - NH-D14) MB: ASUS MAXIMUS VIII RANGER RAM: 16 GB Corsair Vengeance LPX Black (3000 MHz) GFX: GIGABYTE GTX 980 Ti Xtreme 6GB@1336/8000 MHz (boost 1562 MHz) SFX: X-Fi Titanium Fatality PCI-E HDD: 512 GB SSD Samsung 850 Pro (sytem/games) + 4 TB ST (storage) + 1.5 TB SG (storage) + 1 TB SG (data backup) MOUSE: Logitech G9 OS: Windows 10 Pro 64-bit (original) LCD: 30" Hewlett-Packard LP3065 (2560x1600) CASE: Nanoxia Deep Silence 6 rev. B PSU: CORSAIR HX850
NB: ASUS UX32VD
Phone: Samsung Galaxy Note
MOTTO: Miss, dodge, parry - yes, it's me ...
Horoděj
Administrátor

Příspěvekod ellvira v 12 lis 2012 23:58

za me PRO.. locka mame jedinyho, chce to trosku dofarmit equip ale to se da za den dva
I'm not questioning your powers of observation, I'm merely remarking upon the paradox of asking a masked man who he is.

Ellvira Victor - Avatar of Morče
ellvira

Příspěvekod sktek v 13 lis 2012 00:00

Za mě ano máme v raidu jen jednoho locka a chtěl bych minimálně dva. Eqip má slabé mouchy, ale to ty určitě doženeš, enchanty a gemy máš vyborně pořešené.
Jenom beznadějný kripl. Zapne to, co jiný vypl. :D
sktek

Příspěvekod Deadmeat v 13 lis 2012 01:01

Dík za komentáře. Holt lepší gear zatím nepadl a na 90tce jsem 10 dní. Aspoň že dneska padly kalhoty z HC a mohl jsem vyhodit to zelí.
"This is terrible... my arms grow tired from beating on you lazy peons!"
"Aaaah what a waste. NEXT!"
Corwina - warlock
Deadmeat

Příspěvekod VasekS v 13 lis 2012 01:26

Urcite pro. Dobra prihlaska. Equip neni spatny. Affli lock se hodi!
Bladering alter Ego: Blejde si nejlepší
Bladering Ego: Děkuji, ale bohužel nejsem, Vašek je :(

Vaškovo Ego: Ale to nemuselo být Blejde, já to přece vím :)
VasekS

Příspěvekod Horoděj v 13 lis 2012 02:41

Rekni si ve hre o invite ...
PC CPU: i7 6700K@4.8 GHz delidd (1.40 V - NH-D14) MB: ASUS MAXIMUS VIII RANGER RAM: 16 GB Corsair Vengeance LPX Black (3000 MHz) GFX: GIGABYTE GTX 980 Ti Xtreme 6GB@1336/8000 MHz (boost 1562 MHz) SFX: X-Fi Titanium Fatality PCI-E HDD: 512 GB SSD Samsung 850 Pro (sytem/games) + 4 TB ST (storage) + 1.5 TB SG (storage) + 1 TB SG (data backup) MOUSE: Logitech G9 OS: Windows 10 Pro 64-bit (original) LCD: 30" Hewlett-Packard LP3065 (2560x1600) CASE: Nanoxia Deep Silence 6 rev. B PSU: CORSAIR HX850
NB: ASUS UX32VD
Phone: Samsung Galaxy Note
MOTTO: Miss, dodge, parry - yes, it's me ...
Horoděj
Administrátor

Zpět na .: Přihlášky do guildy - OPEN :.