Andrev-warr-fury = nepřijat

~ Info pro zájemce o vstup do guildy ~

Moderátor: Officers

Andrev-warr-fury = nepřijat

Příspěvekod Andrev v 09 pro 2012 17:16

- Andrev
Warrior - Fury
Lvl 90
http://eu.battle.net/wow/en/character/burning-blade/Andrev/advanced

- 22 let, jsem pracující, většinou mužu být každy den online od 16:00 až do 1:00

- jediný mmorpg co jsem hral byl WoW. Hraju ho už 8 let, bohužel 7,5 roku jsem hrál na neofficiálnich serverech, ale už pul roku hraju na offi

- prošel jsem pár guild, ale byli anglické nebo jiné a to mě moc nebavilo takže schaním kvalitní českou guildu, protože když jsem v dobré guildě, tak už neodchazim. Zůstavam dokud se nerozpadne nebo neskončí wowko =D

- jelikož neoficiální servery nenabízí tak kvalitní trénink všemožných dungeonů, rozhodl jsem se vylepšovat na oficiálních serverech své zkušenosti. Jsem přesvědčen, že většinu dungeonů a raidů znám velmi dobře.

- jste česká guilda preferujicí PvE, to znamená že vy budete přínosem pro mě a já pro vás.

- děkuji, že alespoň zvážíte moji přihlášku.

- Starý Žid Kohn v New Yorku telefonuje do Kalifornie, když najednou z ničeho nic je hovor přerušen. Kohn se rozčiluje: "Operátore! Okamžitě mě znovu spojte!"
"Je mi líto, pane, ale budete muset hovor uskutečnit znovu."
"Co to po mně chcete? Koukejte mě znovu spojit!"
"Je mi líto, pane, budete muset zavolat znovu."
"Operátore? Víte co? Vezměte telefon a strčte si ho do prdele!" A Kohn práskne sluchátkem.
O dva dny později někdo zvoní, Kohn otevře a venku stojí dva urostlí montéři a jeden z nich říká: "Jdeme vám vymontovat telefon."
"Proč?"
"Protože jste slovně napadl operátora č. 28, což je porušení smluvních podmínek naší společnosti. Ale kdybyste chtěl zavolat a omluvit se, ještě vám telefon na chvíli necháme."
Kohn vezme telefon, vytočí číslo na operátora a povídá: "Dejte mi operátora 28. Haló, to je operátor 28? Pamatujete se na mne? Před dvěma dny jsem vám řekl, abyste si vzal telefon a strčil si ho, víte kam?" Khon se významně odmlčí. "No, tak se připravte. Už vám ho nesou!"
Andrev

Re: Andrev-warr-fury

Příspěvekod Ellmariachi v 09 pro 2012 18:33

Kamo Hit chces tahat do jake vysky? Staci 7,5. Naproti tomu expertise mas 2,8. Taktez ma byt 7,5.

Nejdrive si projed nejake clanky napr:
http://www.icy-veins.com/
A tam se podivej jak ma warrior vypadat. Mozna to mam rozbity, ale u tebe me armory ukazuji snad skoro vsechno spatne.
Proč měl bych hostit chlebem, toho kdo mě šutrem vzal?
Takhle jsem se vám už lidi dlouho nezasmál.

Nejlepší je posedět a dělat, že nic nevědět
Ellmariachi

Příspěvekod Fall v 09 pro 2012 18:36

Dodělej si enchanty na gear, soustředíme se na progress, honíme DPS na max i v potkách, takže tohle je minimální základ. Znát boj z LFR u mě neznamená rozumět mechanice fightu velmi dobře.

K warrovi se ti vyjádří tvoji potencionální kolegové, ale zdá se mi, že máš na melee zbytečně moc hitu, reforge a gemy tedy tímto směrem špatně. Konečné slovo bude mít Vaseks, osobně krom zmíněného nemám problém dát ti šanci, GL.
Fall

Příspěvekod VasekS v 09 pro 2012 18:37

Mame 3 wary a dalsiho fakt uz neuzivim.

Equip solidni, ale naprosto otresna itemizace expertise a hitu.

Promin, zkus stesti jinde.
Bladering alter Ego: Blejde si nejlepší
Bladering Ego: Děkuji, ale bohužel nejsem, Vašek je :(

Vaškovo Ego: Ale to nemuselo být Blejde, já to přece vím :)
VasekS

Příspěvekod VasekS v 26 pro 2012 09:08

Neprijat. Locked.
Bladering alter Ego: Blejde si nejlepší
Bladering Ego: Děkuji, ale bohužel nejsem, Vašek je :(

Vaškovo Ego: Ale to nemuselo být Blejde, já to přece vím :)
VasekS

Zpět na .: Přihlášky do guildy - OPEN :.