Gelwer Destruction Warlock = nepřijat

~ Info pro zájemce o vstup do guildy ~

Moderátor: Officers

Gelwer Destruction Warlock = nepřijat

Příspěvekod Gelwer v 05 úno 2013 22:13

Nazdar lidi vím že nepříjmáte locky ale za zkoušku nic nedám :)

Gelwer, Destruction Warlock, Worgen, 481.8 IL http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... wer/simple

Takže mé jméno je Ondra je mi 23 let a bydlím ve Fulneku, ( Novojičínsko )
Momentálně sem bez práce takže na wow mám teď celkem dost času. Můžu být online prakticky kdykoliv. Myslím že jsem pohodový a zábavný :D

Zkušenost s MMORPG mám docela bohaté. Wow sem začal hrát zhruba před 6 lety na free serverech a za tu dobu sem vysřídal MystiQ, Narnias, Ice Wow.
Na offiku jsem hrál cca 4 měsíce ještě na Cataclysm a před měsíc sem začal hrát na Pandarii

Na Cata sem celou dobz byl členem guildy Poutníci se kterou jsem chodil BoT a progresoval BwL. Bohužel na Nefariana sem se už nedostala, protože jsem zkončil s hraním. Momentálně jsem člen guildy eternal Elita, která chodí jen 0 man MC což je pro mě jako aktivního hráče nedostačující.

Moje raidovní historie na offiku se tedy týká jen výše uvedených dvou raidů, které sme chodili pouze 10 man. Ale z 25 man mám zkušenosti z free serveru. Na MystiQ jsem hrál za fire Mága a prošel jsem mnohokrát 25 man Naxx, Eye of Eterniti a maličko Ulduar. Pak jsem zkončil. Před tím než jsem přišel na offik jsem hráů na Ice Wow, ale tento server mě velice zklamal tak sem se rozhodl že teď již nadobro budu hrát jen na offiku. Chápu že 25 man raidy na free serveru jsou pro Vás jako by nic, ale Naxx na Mystiq fungoval docela dobře. Nějaké zkušenosti mám a jak jsem již psal učastil jsem se i progress raidu.

Proč se k Vám chci přidat a co mohu nabídnout ? Chtěl bych najít fajn kolektiv na pokec, zpestření hry a také kvůli raidování. Je docela složité najít guildu, která chodí 25 man raidy. A co mohu nabídnout ? Rozhodně celkem kvalitní Dps :) Za locka mám hodně zkušeností především za destro. Dále mám enchanting a tailoring 600 skill a pracuji na cookingu, který bude co nevidět. Jsem ochoten kdykoliv sčímkoliv pomoci

Snad nevadí trošku vulgární vtip ale je fakt dobrý :D

Učiteľ sa pýta detí v triede:
"Čím chcete byť, až vyrastiete?"
- Johnny?
"Chcem byť miliardár, budem členom najdrahších klubov, budem mať najkrajšiu k*rvu, dám jej Ferrari, milión dolárov, byt v Copacabane, sídlo v Paríži, Zlatú Visa kartu, a milovať sa s ňou budem trikrát denne."
Učiteľ nevedel, čo robiť, ale napokon pokračuje v lekcii:
- A ty, Mária?
"Chcem byť Johnnyho k*rva..." :D

Děkuji za odpověď Ondra
Gelwer

Re: Gelwer Destruction Warlock

Příspěvekod zahovic v 05 úno 2013 23:16

Pokud me pamet neplete tak aktivni Lock je momentalne jeden a to je jeste dost velka lowka:D. Na druhou stranu zkusenosti z MoP raidu jsou skoro nulove a eq je take dost podprumerny. V dnesni dobe progresujem hcka a farma se moc nechodi pouze terassa takze v progressu by si nam moc nepomohl. Videl bych na trial 2-3raidu s tim, ze zalezi jen na tobe co ukazes, ale hlavni slovo je jinde.
zahovic

Příspěvekod landy v 05 úno 2013 23:22

Ted sem se urazil :evil: btw me by tu chybel nejaky log nebo aspon recount z raidu.
landy

Příspěvekod sktek v 06 úno 2013 00:15

Momentálně mám 2 aktivní locky a určitě bych rád přijmul dalšího, ale hledám někoho se zkušenostmi a lepšim gearem.
Momentálně progresujeme HC MoV jak jsi si už mohl přečist o trochu víše.
Nezlob se ale zkus štěstí jinde.
Jenom beznadějný kripl. Zapne to, co jiný vypl. :D
sktek

Zpět na .: Přihlášky do guildy - OPEN :.