Verritae - lvl 90 monk - tank = nepřijat

~ Info pro zájemce o vstup do guildy ~

Moderátor: Officers

Verritae - lvl 90 monk - tank = nepřijat

Příspěvekod Veritae v 06 úno 2013 19:55

Zdravím všechny
Jmenuju se Ondra Kropáč, je mi 20 a čtvrt roku (nebo skoro pul spiš). Pocházím ze severní moravy, ale teď nejvíc času trávím v Brně protože zde chodím do školy. Zatím sem v prváku :D Rád jezdím na kole, čtu knížky (když mám čas), hraju na hodební nástroje a provozuju turistiku (turistuju). To je tak asi vše co bych řekl o krevetách.

Moje zkušenosti s mmorpg? Wowko hraju od začátku TBC, nejříve to byly free servery a potom jsem jel do Anglie se školou a tam měli battlechest tak sem si to za zbylé peníze koupil no a od té doby hraji na ofíku, protože jak tam jednou člověk z free zavítá, už se mu zpět moc nechce.

Guildovní historie je na ofiku poměrně krátká. Guildy z free vypisovat nebudu to bychom tu byli do večera (vetšina se bohužel rozpadla). Nejdříve jsem byl na thunderhornu u nějaké guildy ale pak mě kámoš poslal scroll of ressurection a tak sem přešel za ním na BB. Tu jsem byl v guildě Revenge from Hell na expení, a pak jsem se snažil chodit raidy. Guilda ale nedávala ani prvního v MoV :D:D (tam sem měl za tanka nej dps). Potom jsem šel k Refused , kde jsem do teď. Raidy skládáme, ale nepravidelně a docela to upadá, proto, když jsem viděl váš recruiting na tradu tak sem neváhal a napsal.

Raidovní historie. No tak na freečku jsem měl projite všechny raidy až po ToC (pokud někdo zná Twinstar). Na ofiku jsem si prošel BWD, BOT, ToFW, Firelands, kousek DS a teď mám full clear MoV, 3/6 HoF a 2/4 ToES.

Svůj důvod, proč se k vám hlásím jsem již zmínil v guildovní historii, proto se nebudu opakovat. Nabídnout mohu středně equipnutého tanka (490 ilvl 4x t14 - 3 RF, 1 normal), full vyskilené main profky JWC a Min dále pak full sekundarni profese. Mohu také nabídnout tanka, který se velmi rychle učí a nebojí se wipovat když se něco progresuje :).

Vtip .. hm ok. Pětileté studium na VUT FSI? .. Nejlepších osm let mého života :)

Na závěr gratuluji k prokousání těmi žvásty až sem :)
S pozdravem
Veri
Veritae

Re: Verritae - lvl 90 monk - tank

Příspěvekod VasekS v 06 úno 2013 20:08

Nezaskodilo by sem postnou link na armory s main specem....

Predpokladam ze tohle jsi ty v offspecu.

http://eu.battle.net/wow/en/character/burning-blade/Verritae/advanced
Bladering alter Ego: Blejde si nejlepší
Bladering Ego: Děkuji, ale bohužel nejsem, Vašek je :(

Vaškovo Ego: Ale to nemuselo být Blejde, já to přece vím :)
VasekS

Příspěvekod Ellmariachi v 06 úno 2013 20:21

Deimos, nebo Phobos? Pokud Deimos tak jaka G?
Proč měl bych hostit chlebem, toho kdo mě šutrem vzal?
Takhle jsem se vám už lidi dlouho nezasmál.

Nejlepší je posedět a dělat, že nic nevědět
Ellmariachi

Příspěvekod Veritae v 06 úno 2013 20:32

http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... tae/simple toto by mel byt ten pve eq .. Phobos i deimos Blood of Dragons (uz zanikla bohuzel)
Veritae

Příspěvekod Ellmariachi v 07 úno 2013 01:13

Za me pro.
Proč měl bych hostit chlebem, toho kdo mě šutrem vzal?
Takhle jsem se vám už lidi dlouho nezasmál.

Nejlepší je posedět a dělat, že nic nevědět
Ellmariachi

Příspěvekod Xochiquetzal v 07 úno 2013 01:28

Chtělo by to vidět ten PvE equip, odlogl si se v PvP :) Takhle nám něco řekne jen 491, což nezní nejhůř
Obrázek
Xochiquetzal

Příspěvekod Hury v 07 úno 2013 01:34

Xochiquetzal píše:Chtělo by to vidět ten PvE equip, odlogl si se v PvP :) Takhle nám něco řekne jen 491, což nezní nejhůř

Pívípkár, tak to jsem pro
Hury

Příspěvekod Veritae v 07 úno 2013 11:46

no PVP ckar teda rozhodne nejsem :D toto je prvni class se kterou sem si kdy zahral nejake trosku "vyssi" pvp .. a ano odlognu se v pve :) nechapal sem jak to funguje ta armory :D:D
Veritae

Příspěvekod Magomagus v 07 úno 2013 13:05

Veri .. to co píšeš do přihlášky nejsou žvásty. Naopak je to docela důležité, protože to je tvoje první vizitka u nás a podle toho co a jak tam píšeš, si na tebe vytváříme první dojem.
Já osobně jsem si dojem moc dobrý neudělal. Tvoje přihláška je obsahově v pořádku ale její forma je nedbalá až odfláknutá.
Taková přihláška od Lowpaka je kratší, ale přitom je vidět že si na ní dal záležet. To tady postrádám.
Bjornel 90 Resto/Balance Druid
Magomagus

Příspěvekod Veritae v 07 úno 2013 13:13

chápu, že ne každému může můj styl psaní vyhovovat :)
Veritae

Další

Zpět na .: Přihlášky do guildy - OPEN :.