Tommyczek - prot paladin = přijat

~ Info pro zájemce o vstup do guildy ~

Moderátor: Officers

Tommyczek - prot paladin = přijat

Příspěvekod Tommyczek v 07 úno 2013 01:27

Zdravím guildu TTH,

dovolte mi se Vám představit.
Jmenuji se Tomáš, a WoW na oficiální serverech hraji už od WotLK (koupil jsem chvíli po vydání).
Před, nebo případně i souběžně s WoW jsem hrál Lineage2, Guild Wars, Guild Wars 2, Age of Conan, Aion a SW:TOR.

Mojí hlavní postavou je paladin Tommyczek. Dalo by se říci, že jsem celou dobu až do vydání MoP hrál pouze holy paladina, s tím že jsem offspec měnil dle potřeb raidu.
Ve WotLK jsem patřil do guildy, ktera patřila na serveru mezi top 5, v 25m jsme byli tuším že 2. na serveru.
Postupem času však docházelo k pomalému rozpadu na několik 10manu, ze kterých se vytvořily malé guildy o asi 10 lidech, kteří spolu raidovali. Do jedné takové jsem patřil i já. V Cataclymu jsme patřil mezi lepší průměr na serveru, ale ke konci Cata, když přislo Diablo III, jsme se rozpadli protože lidi přestali hrát. Z toho důvodu jsem začal hrát za rogunu a pomáhal jsem jiné české guildě (BKT). Pro paladina nebylo holt místo.
S příchodem MoP jsem vstoupil tedy do Bratrstva kočičí tlapky, jakožto člen R2, ale byl jsem donucen změnit main spec na prot.
Snažili jsme se navázat na úspěchy z DS, ale to se nám bohužel nedařilo.
Spíše než na raidy jsme se scházeli na TS a tam se dohadovali kdo zase nepřišel na raid a proč.
Někteří už to nevydrželi a ze dne na den transferovali jinam. Jiní odešli apod.
Proto jsme se taky nedostali v MoP moc daleko - současný stav k 7.2.2013 je 6/6N MV 4/6N HoF 0/4 ToES.
Vím že to možná zní jako výmluva, ale jsem člověk, který strašně nerad mění guildy, odněkud odchází atd. Tuhle volbu - transfer na jiný realm už vidím jako poslední možnou volbu, jak se dostat zpátky k trochu lepšímu raidování.

No a proč právě TTH?
Myslím si, že mám Vaší guildě co nabídnout. Jak zodpovědného tanka (případně heal nebo dps, dle potřeby), který je vždy připraven na raid (nastudované taktiky, flasky, potky, jídla atd), tak také pohodového člověka, který má nervy ze železa, nic ho nerozhodí, a je vždycky ochotný pomoci komukoliv kdo to zrovna potřebuje.

V případě dotazu prosím o ingame kontakt, případně ingame mail, jelikož jsem z jiného realmu.
Armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/w ... k/advanced

Opilec nabourá do auta se dvěma homosexuály.
"Ríšo, zavolej policii, pán nám naboural autíčko."
"Pánové, nešlo by to bez té policie? Dám vám
tisícovku každýmu, víte, mám trochu upito."
"Ríšánku, zavolej policii, pán nám naboural autíčko
a ještě bumbal!" "Pánové, dám vám deset tisíc každému! Před
týdnem mi sebrali řidičák."
"Ríšulo, zavolej policii, pán nám naboural autíčko,
bumbal, a ještě nemá
průkazečku!"
"Tak víte co, vy buzeranti? Polibte mi oba prdel!" "Ríšulko, nikam nevolej, páníček začíná
vyjednávat!

Trošku jsem se rozepsal, s tou historií :D

Edit:
Roguna se kterou jsem chodil DSko
http://eu.battle.net/wow/en/character/w ... rol/simple

Doplnění "něco málo o mě"
Jmenuji se Tomáš, je mi 24. Mám za sebou Informatiku v Brně, nyní pracuji v jedné velké IT firmě v Brně (IBM to není :D ). Nejsem z Brna, ale hledám tu bydlení, takže je možné, že se to velmi brzy změní. Mám rád víno, rum a pěkné holky - v tomhle pořadí. Jo a jsem muzikant, dokonce i s hudebním sluchem, takže nesnáším, když někdo na TS zpívá, a ke všemu falešně :)

V případě že byste mne chtěli kontaktovat ingame, tak můj battle tag je Tommy#2778
Naposledy upravil Tommyczek dne 07 úno 2013 19:19, celkově upraveno 2
Tommyczek

Re: Tommyczek - prot paladin

Příspěvekod sktek v 07 úno 2013 01:53

Vcelku slušnej gear. Jen škoda, že jsi to nevytáhnul na hard cap exp.
Hit cap máš díky racialce v pohodě. Ted jsou tu dvě přihlášky od dvou tanku jedna z nich je ta tvoje.
Počkej si na vyjádření Cl tanků (naše gum)
Jenom beznadějný kripl. Zapne to, co jiný vypl. :D
sktek

Příspěvekod ellvira v 07 úno 2013 09:30

Slusnej gear a pekny progress ve starsich instech
I'm not questioning your powers of observation, I'm merely remarking upon the paradox of asking a masked man who he is.

Ellvira Victor - Avatar of Morče
ellvira

Příspěvekod Tommyczek v 07 úno 2013 11:08

Díky, i tak si myslím, že bych na tom mohl být s gearem mnohem líp :)

sktek píše:Jen škoda, že jsi to nevytáhnul na hard cap exp.

O hard capu expertise vím, ale se současným gearem je pro mě hard cap nedosažitelný. Musel bych odreforgovat jiné důležité staty, jako hit nebo haste. Snažil jsem se najít nějaký rozumný množství expertise + ostatní staty kvůli survivabilitě. Mám ještě v záloze trinketu Ghost Iron Dragonling, se 600 expertise, haste a hit, kdyby bylo potřeba, můžu vyměnit za staminovou.

Tady je moje roguna, abyste mi věřili že jsem se ani v DS uplně neflákal :)
http://eu.battle.net/wow/en/character/w ... rol/simple
Tommyczek

Příspěvekod Cimprlich v 07 úno 2013 11:38

Kromě monka žádný tank hardcap exp tahat nemusí, takže pohoda. Já spíš vidím problém v tom, že máme tanků v podstatě dost, jenom ta docházka u nich není stoprocentní. Jednoho by jsme asi ještě uživili, ale aby pak ten nový člověk netrávil čas na střídačce...
Obrázek
Cimprlich

Příspěvekod Hury v 07 úno 2013 12:09

Cimprlich píše:.... Jednoho by jsme asi ještě uživili, ale aby pak ten nový člověk netrávil čas na střídačce...

:? :?
To ještě nevíš, že se hlásíš do guildy plné Rumunů, nebo možná už ano a s "cz" v nicku nevim, jestli zapadneš.
Hury

Příspěvekod landy v 07 úno 2013 12:43

A i u monka to záleží na nejakehch preferencích :)
landy

Příspěvekod Magomagus v 07 úno 2013 13:14

Jako plus bych viděl, že máš zkušenosti s holy paladinem, přestože máme healerů víc než dost tak je taková zkušenost cenná.
Z tvé přihlášky mám pocit, že jsi si na ní dal záležet a to se mi líbí. Všiml jsem si, že jsi neuvedl moc informací o sobě
Bjornel 90 Resto/Balance Druid
Magomagus

Příspěvekod Tommyczek v 07 úno 2013 13:38

Cimprlich píše:Jednoho by jsme asi ještě uživili, ale aby pak ten nový člověk netrávil čas na střídačce...

Přiznávám na rovinu, že transferovat kvůli tomu abych seděl na střídačce se mi nejspíš moc chtít nebude... Ikdyž ten transfer už je skoro jistý, takže na druhou stranu, pořád lepší než nic :)

Hury píše:To ještě nevíš, že se hlásíš do guildy plné Rumunů, nebo možná už ano a s "cz" v nicku nevim, jestli zapadneš.

:D rumuny já rád, máme jich v práci spoustu :D
Tommyczek

Příspěvekod Tommyczek v 07 úno 2013 13:47

Magomagus píše:Všiml jsem si, že jsi neuvedl moc informací o sobě

Nedostatek byl odstraněn, zeditoval jsem původní příspěvek :)
Tommyczek

Další

Zpět na .: Přihlášky do guildy - OPEN :.