Tchi - Balance druid = přijat

~ Info pro zájemce o vstup do guildy ~

Moderátor: Officers

Tchi - Balance druid = přijat

Příspěvekod banan v 04 bře 2013 00:21

- ingame nick, class/rasa/lvl postavy
Tchi, balance druid, night elf, level 90 http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... chi/simple

- věk, něco málo o sobě
Mam 27 rokov povodom zo slovenska - bratislava, poslednych par rokov byvam, pracujem a trochu studujem v Norsku - oslo. Pomali zabudam rodny jazyk tak dufam ze sa mi to pri vas podari napravit :)

- vaše předchozí zkušenosti s mmorpg
Doteraz som hral len World of Warcraft tak serioznejsie, s wow som zacal este za originalu tesne pred prichodom tbc. Samozrejme ze boli prestavky obcas to cloveka omrzi. ale ked bolo co progresovat tak vzdy bola zabava.

- vaše guildovní "historie"
Co sa tyka Pandaria datadisku tak toho moc nahrateho nemam necele tri mesiace , zacal som hrat pandu neskor a cez decemeber vobec. Bol som v guilde Parta pusiniek co bola skor guilda o vztahoch medzi ludmi a asi tak jednym raidom za tyzden a aj to nie moc serioznym.

- vaše raidovní "historie"
Ako som uz spomenul zatial toho nemam moc odraidovaneho / zabiteho co sa tyka pandy nepodarilo sa mi najst serioznejsi raid ktory by chodil castejsie a zalezalo mu aj na progrese. S guildou sme sa v podstate nedostali ani cez ellegona a garalona :) tym padom toes sme ani neskusali. Viac som toho zabil s nadodnimi pugom / doplnenim guild raidu. Momentalne to mam podla blizzardu 5/6 mgv normal, 2/6 hof normal a toes s druidom nemam nic zabite inak 3/4 s altom. Nemyslim si ze cisla su tu podstatne kedze taktiky poznam snad vsetky co sa tyka normalu a heroic sa danastudovat za chvilku.

- proč se chcete přidat právě k TTH a co chcete nabídnout ?
Viacero ludi mi tvrdi ze 25 - man raid guilda je stabilnejsia ako 10-man, tak dufam ze je to pravda vo vacsej guilde je viac moznosti raidu / inej zabavy. Ponuknut mozem svoje skusenosti to sa tyka tejto hry, seriozny pristup, ochotu ucit sa omnoho viac ma bavi wipovat a naucit sa niecopopri tom ako lootovat nieco zadarmo bez namahy a samozrejme ponukam hodiny svojho volneho casu ktorych nieje momentalne moc malo kedze v norsku mam zimu horsiu ako v rusku.
- a jakýkoliv vtip který vás napadne
Tvoja mam je tak tucna ze ked na nu rouge pouzil shadowstep dostal loding screen.
banan

Re: Tchi - Balance druid

Příspěvekod banan v 04 bře 2013 00:24

zabudol som podotknut asi podstatnu informaciu, doteraz som bol dobrovolne nasilu nuteny tankovat takze balance gear je v stadiu riesenia :) pracujem na nom vsetkymi moznymi prostriedkami ... v prihlaske je link na armori je tam balance gear
banan

Příspěvekod Cimprlich v 04 bře 2013 02:11

A s čím si raidoval v předchozích datadiscích ? S druidem máš zabito velký kulový, za rangedko si teda minimálně v pandách nehrál, tak co tě vede k přesvědčení, že budeš jako balance přínosem pro guildu ?
Obrázek
Cimprlich

Příspěvekod banan v 04 bře 2013 02:29

A s čím si raidoval v předchozích datadiscích ? S druidem máš zabito velký kulový, za rangedko si teda minimálně v pandách nehrál, tak co tě vede k přesvědčení, že budeš jako balance přínosem pro guildu ?

TBC - holy priest
WOTLK - holy priest v naxe a zvysok balance druid obcas tank druid nie moc casto
CATA - balance druid main obcas tank nie moc casto
PANDA - tank druid, chcel som sovu ale isiel som tank kvoli raidovaniu s kamaratmi

Nemam s druidom nic podstatne zabite lebo som raidoval s ludmi ktory to nebrali seriozne - stale to boli kamosi alebo nebolo dost ludi. Mas pravdu za rangetko som na raide v pande este ani nebol, lfr neratam, kedze gear je taky aky je radsej som isiel na raid v tankovi kym ten gear bude na balance pouzitelny. To ze zatial som nebol na boss fighte v balance neznamena ze ho nepoznam. Pouzitie cd, vychitavky, taktiky na kazdy boss fight kde to je napomocne celkovo pre clasu a aj pre ranged dps myslim ze poznam a ak nie tak sa to vychyta behom prveho pullu kedze s balance druidom mam odraidovane jeden a pol datadisku nemam problem sa rychlo prisposobit vzniknutej situacii. Preto si myslim ze prinos pre guildu by mal byt uspokojivy.
banan

Příspěvekod Ellmariachi v 04 bře 2013 09:09

Ja nvm, ale pro mluvi jen to, ze nemame balance a mozna naka historie.
Jenze zbytek momentalne dulezityho je spise proti tobe. Predevsim eqip, ktery ti bude branit se okamzite z fleku zapojit do raidovani na 5.2ce.
Alespon LFR eqip by mel byt na daleko vyssi urovni.
Dale je pekny , ze znas teorii balance, ale me vadi, ze ho nemas v pandach vyraidovaneho.

No za me zatim spise NE, ale to si rozhodne CLko.
Proč měl bych hostit chlebem, toho kdo mě šutrem vzal?
Takhle jsem se vám už lidi dlouho nezasmál.

Nejlepší je posedět a dělat, že nic nevědět
Ellmariachi

Příspěvekod ellvira v 04 bře 2013 09:17

jj gear je velkej problem .. stary insty se ted moc chodit nebudou aby ses vybavil a do novych equip nemas ..

ballance by se rozhodne hodil, ale za me reknu az po tom co doberes gear
I'm not questioning your powers of observation, I'm merely remarking upon the paradox of asking a masked man who he is.

Ellvira Victor - Avatar of Morče
ellvira

Příspěvekod Bádynka v 04 bře 2013 10:00

Cimprlich píše:A s čím si raidoval v předchozích datadiscích ? S druidem máš zabito velký kulový, za rangedko si teda minimálně v pandách nehrál, tak co tě vede k přesvědčení, že budeš jako balance přínosem pro guildu ?

tak ako cimp píše, banan ma tu odraidované "velky gulový" :lol: :lol: , ale hraje od začiatku, niekde asi musel hrať keď nie tu? nemyslíte? neviem prečo to banán nespomenul kde hrával, ale skúsenosti určite má, progresovala som s ním celý Naxxramas (iný server) a riadne ma štval :) , pretože som doexpila druidíka, aby som mala nejaky dps char a on ma vždy vytrieskal :lol: a odobral mi chuť hrať balance druida, ktorého som veľmi chcela, hrať ho neviem doteraz a to len vďaka Banánovi :lol: a učiť sa ho nebudem, lebo to nedokážem tak dobre ako on ;) zostal mi len ten heal :cry: :cry: :cry:

ellvira píše:jj gear je velkej problem .. stary insty se ted moc chodit nebudou aby ses vybavil a do novych equip nemas ..

bez gearu sa nedá ísť do 5.2, to je pravda, ale dobrať sa dá pomerne rýchlo, repky a craft, pri troške snahy to dá rýchlo, ak bude chcieť ............... šancu dáme každému čo sa k nám hlási z freečka a bez skúsenosti (sorry ale raidovanie na free nepokladám za adekvátnu skúsenosť pre nás) a tu si odpíšeme niekoho kto byť aj mohol byť prínosom,

balance druida nemáme, pre raid by sa hodil, nevidím dôvod nedať mu šancu, skúsenosti má, poznám ho ako spoľahlivého a keď bude mlčať na TS bude to len jeho + :lol: :lol: , bez gearu sa do raidu aj tak nedostane, tak buď na sebe zapracuje alebo sa nedostane nikam, všimla som si aj jeho snahu poskladať najaky ten raid na trade, čiže vyvíja aktivity správnym smerom keďže u nich v guilde je ten progres taký aký uvádza .......
šancu by som mu dala a ostatné bude len na ňom či sa jej chytí, alebo prepadne ...... každý to má vo vlastnej hlave :D
Obrázek
Bádynka

Příspěvekod landy v 04 bře 2013 10:21

Co se skillu tyce tak záruka od Bády je pro mě dostatečná.

Gear je slabý, ale blizz už několikrát řekl, že s vydáním 5.2 zásadně zvýší droprate itemů minimálně v lfr pro starý raidy. Navíc za reppku z 5.2 repku, která půjde získávat i v lfr, budou 522 itemy díky kterým půjde jeho ilvl raketově nahoru.

Dps potřebujeme, o to víc sovu. Dal bych mu šanci ukázat co v něm je. Kdo ví třeba to bude právě on kdo sejme Morče v dmg.:)
landy

Příspěvekod Fall v 04 bře 2013 10:31

Kdyby byl bezprizorní, asi bych to řešil více, ale záruky od Bády mi stačí. PRO přijetí za předpokladu, že sám budeš iniciativně pracovat na gearu tak, aby si mohl do raidu. Rádi ti s tím, pokud možno, pomůžeme, ale kdyby měl vyjít patch podle plánu, farmit gear ve "starých" raidech asi nebudeme.
Fall

Příspěvekod Magomagus v 04 bře 2013 10:39

Já myslím, že Morče to vystihnul opravdu dobře.
Zvážil bych možnost vzít ho do gildy, aby měl zázemí pro shánění equipu a pokud prokáže nasazení a vůli po raidu (tím, že si ten equip vylepší) tak je možné ho vzít i na raidy.

Navíc potřebuju mentora, kterej mě naučí dělat v sově IMBA offspec DPS.
Nebudu spát dokud neudělám na nějakém bossoví lepší DPS než Morčák!!
Bjornel 90 Resto/Balance Druid
Magomagus

Další

Zpět na .: Přihlášky do guildy - OPEN :.