Damart - Shadow Priest = přijat

~ Info pro zájemce o vstup do guildy ~

Moderátor: Officers

Damart - Shadow Priest = přijat

Příspěvekod Damart v 08 bře 2013 21:32

Zdravím všechny,

zde přikládám svou přihlášku do guildy, snad budete spokojeni.

- ingame nick, class/rasa/lvl postavy
Damart, Shadow priest / Night Elf / level 90
Armory - http://eu.battle.net/wow/en/character/w ... art/simple

- věk, něco málo o sobě
Jmenuji se Honza, je mi 25 let, bydlím v Praze. Pracuji pátým rokem u HZS hl. m. Prahy a mezi mé záliby patří auta, muzika, filmy.

- vaše předchozí zkušenosti s mmorpg
Myslím že zkušeností s MMORPG hrama je opravdu bohatá. Zhruba před deseti lety jsem začínal na MMORPG Helbreath, pokračoval přes Ultimu Online, Priston Tale, Ragnarok online, MU Online, Lineage 2, Knight Online, Silkroad Online, Metin 2, Age of Conan, APB reloaded... a mohl bych pokračovat klidně ještě dál. No a nakonec sem byl překecán mým kamarádem ( Acehammerem ) abych s ním hrál WOW, které jsem po neuspěšných pokusech na free serverech odmítal. Jinak hraji Counter-Strike asi 11 let, dříve i na profesionální urovni.

- vaše guildovní "historie"
Jelikož Wow hraju čistě na officiálním zhruba tak rok i s pauzou, tak moje "historie" se vztahuje pouze na guildu BKT ( Bratrstvo kočičí tlapky ).

- vaše raidovní "historie"
S raidovní historií to bude podobně. Postavu mam od začátku MoP datadisku za účelem rychlého levelení a doplnění posledního člena v R2. To znamená odraidováno MV(6/6 normal) a kousek HoF (2/6 normal). Pak nastal slavný rozpad R2.

- proč se chcete přidat právě k TTH a co chcete nabídnout ?
Proč se chci přidat k TTH? Asi hlavně na základě toho, že ve Vaši guildě mám již "kolegy" z bývalé guildy na wildhammeru a na základě tipu podávám přihlášku. Myslím si, že Vám mohu nabídnout aktivní a dle mého i kvalitního DPS hráče.

- a jakýkoliv vtip který vás napadne:
"Jak se daří Vaší tchýni v nemocnici?" - "Asi se brzy vrátí domů." - "Jak to?" - "Doktor říkal, že se máme připravit na nejhorší."

- Moje pc + ui
Intel Core 2 Q6600 ( 4 x 2,4GHz )
4GB ram
GeForce GTX 280
Windows 7 x64 Ultime
64GB SSD disk ( na system + wow )
Aktuální hodnocení PC dle windows je 7,1 ze 7,9
Internet 60MB od UPC

Aktuální UI - http://2i.cz/2i/i/513a49af/2b10ad674d46 ... d80b.f.jpg

Pokud jsem na něco zapoměl, klidně se ptejte zde nebo in-game, rád zodpovím.

Díky za přečtení a vyjádření.

Damart
Damart

Re: Damart - Shadow Priest

Příspěvekod Acehammer v 08 bře 2013 23:31

Osobne bych dal za Damarta obe ruce do ohne, zname se jiz od detstvi a byl bych moc rad kdyby tu mohl
Hrat s nami. Diky moc Ace
Acehammer

Příspěvekod Tommyczek v 09 bře 2013 02:18

Myslím že je zbytečné zmiňovat že Damart je jeden z mých bývalých souputníků, a jeden z těch "tam od nás", o kterých jsme se bavili na TS.
Za mě osobně můžu doporučit, na raidy byl vždy když mohl, a je s ním prdel ;)
Tommyczek

Příspěvekod Fall v 09 bře 2013 09:18

Ahoj maximálně na FoG, na raidera v tuhle chvíli s tím co vidím na Armory určitě ne.

- máš 24,9% hitu, cap je 15%
- nemáš soft haste cap (8085, 24,975%)
- nízký ilvl, minimální zkušenosti, prošel jsi jen MV a první dva HoF
- máš staré talenty
- nemáš hotovou ani druhou profesi
+ zaručení od kamarádů

Celé to na mě působí, že si hrál Holy a Shadow byl v nějakém nedodělaném off-specu. Tak jsi přepnul talenty a hodil přihlášku. Ta je ale taky tvou vizitkou a pokud zmíněné nenapravíš, nemáme asi o čem bavit. Nepřesvědčíš mě, že s tímhle dáš solidní DPS a co hůř, buď jsi se na to vykašlal nebo zmíněné mechaniky neznáš.
Fall

Příspěvekod Horoděj v 09 bře 2013 15:28

Pockame na vyjadreni CL, z meho pohledu zatim pouze jako FoG a netrhani party kamosu ...
PC CPU: i7 6700K@4.8 GHz delidd (1.40 V - NH-D14) MB: ASUS MAXIMUS VIII RANGER RAM: 16 GB Corsair Vengeance LPX Black (3000 MHz) GFX: GIGABYTE GTX 980 Ti Xtreme 6GB@1336/8000 MHz (boost 1562 MHz) SFX: X-Fi Titanium Fatality PCI-E HDD: 512 GB SSD Samsung 850 Pro (sytem/games) + 4 TB ST (storage) + 1.5 TB SG (storage) + 1 TB SG (data backup) MOUSE: Logitech G9 OS: Windows 10 Pro 64-bit (original) LCD: 30" Hewlett-Packard LP3065 (2560x1600) CASE: Nanoxia Deep Silence 6 rev. B PSU: CORSAIR HX850
NB: ASUS UX32VD
Phone: Samsung Galaxy Note
MOTTO: Miss, dodge, parry - yes, it's me ...
Horoděj
Administrátor

Příspěvekod Damart v 09 bře 2013 15:42

Ahoj,

jde spíš o to, že když se rozpadla R2 na wildhammeru, tak sem pak z volnýho času zkoušel sem tam healovat a mam trošku jinak reforgnutej gear.

- máš 24,9% hitu, cap je 15%
- nemáš soft haste cap (8085, 24,975%)

Viz vršek, navíc se špatně předělává postava, když se ti neaktualizujou věci na armory v robotech na reforge. Pokud sis všiml, tak postava je na Burning Bladu a na armory je pořád na Wildhammeru.

- nízký ilvl, minimální zkušenosti, prošel jsi jen MV a první dva HoF

Jak sem psal a co sis asi mohl přečíst nahoře je to, že sem tuhle postavu a wow jako takový začal hrát hlavně kvůli tomu. To znamená vyexpení a nabrání základního gearu v co nejrychlejší době. Tím pádem nebyl čas ani dělat za běhu druhou profesi. To je jasny že zkušeností nějak uplně extra nemám, to bude tím, že sem doplňoval raid grupu až když začlo MoP.

Celé to na mě působí, že si hrál Holy a Shadow byl v nějakém nedodělaném off-specu. Tak jsi přepnul talenty a hodil přihlášku. Ta je ale taky tvou vizitkou a pokud zmíněné nenapravíš, nemáme asi o čem bavit. Nepřesvědčíš mě, že s tímhle dáš solidní DPS a co hůř, buď jsi se na to vykašlal nebo zmíněné mechaniky neznáš.

Jak sem jiz psal víše, byl jsem shadow a po rozpadu R2 jsem se předělal na holy ( kvuli dungum, lfr , kratší čekačky)... Jinak pokud se nepletu, gear je již nejspíš ready na shadow, ale po změně realmu se Armory neaktualizue, neni to o tom, že bych se na to vykašlal nebo neznal.

Peace Damart
Damart

Příspěvekod sktek v 09 bře 2013 21:05

Přijat jako FoG kvůli tvým spoluhráčům.
Jako raider ne.
Pokud máš zájem k nám jít tak si /w ve hře o inv.
Jenom beznadějný kripl. Zapne to, co jiný vypl. :D
sktek

Zpět na .: Přihlášky do guildy - OPEN :.