Meekhal - Warrior Fury = přijat

~ Info pro zájemce o vstup do guildy ~

Moderátor: Officers

Meekhal - Warrior Fury = přijat

Příspěvekod Meekhal v 02 dub 2013 17:09

Zdravim všechny přítomné i duchem nepřítomné, zdvořile prosím o možnost připojení ke guildě :)

- ingame nick, class/rasa/lvl postavy
Meekhal - Worgen Warrior, Fury (ilvl495)

- věk, něco málo o sobě
Je mi 36, rozvedený (hurá), pracuju jako vedoucí informatiky ve středně velký firmě v Liberci (vedoucí je moc nadnesený, mám jednoho podřízeného).

- vaše předchozí zkušenosti s mmorpg
WoW je vlastně první "grafická" hra tohohle typu. Warcraft 1 a 2 po íiti nepočítám, Diablo jsem nehrál, ale občas deathmatch v původním StarCraftu. Asi 4 roky jsem s pár přestávkama hrál MUD (konkretne Skeeve). Na WoW jsem se nechával celkem dlouho přemlouvat kámošema, až jsem teda podlehl (WoWku, ne kámošům). WoW jako takový hraju od půlky října, ale leveloval jsem vyloženě jako samotář, samouk.

- vaše guildovní "historie"
První a jediná guilda, ve které jsem byl, byla TheGame na serveru Hellfire. Opustil jsem ji (i server) před hodinou :)

- vaše raidovní "historie"
Narovinu - nulová :( tudíž není raidovní, ale spiš srandovní. V guildě, kde jsem byl doteď, už byl rozjetý raiding team 10m. A melee zrovna nebyl "potřeba". 2x mě vzali do raidu, protoze se jim během session uvolnilo místo (prostě se na to někdo vybodnul)

- proč se chcete přidat právě k TTH a co chcete nabídnout ?
V původní guildě mi šlo o to, abych se neplácal sám a byl v "partě" lidí, kteří mají stejný zájem (myslím tím hru jako takovou). Samozřejmě jsem se nevyhejbal společnýmm 90tkovým dungeonům případně LFR. Jenže časem bylo vidět, že se horko těžko dává dokupy na aktuální večer i jen těch 10 lidí. Stabilní pevnou a spolehlivou 10tku jsem tam myslím nezažil (v guildě jsem byl od 18. prosince). Přes ňějaký neshody mezi lidma a hlavně jejich nespolehlivost jsem tam zůstával pořád jako "Social", protože jsem měl prostě rád tu partu, co tam zbejvala a co guildu tvořila.
Co můžu nabídnout? Sebe :) Chci zkusit rozumnej česky mluvící tým lidí, kteři dělaji 25tky, protože je to šance jak TŘEBA občas dostat místo náhradníka, kterej nebude úplně levej. Navíc se na webu hodně píše o tom, že 25tkový týmy spolu držej víc a je tudíž šance občas jet i 10m (třeba jako casual raid pro nováčky).

- a jakýkoliv vtip který vás napadne :roll:
Na vtipy jsem levej. V práci lidem rád říkám "zkusil si to restartovat?" a kdyz řeknou ano, tak se zeptám "a zkusil si to ještě jednou?" což mi pak dá prostor řešit problém delší dobu, než se vyvztekaj, že jsem na ně hnusnej :)

Ale ted jsem si narychlo vybavil:
Sedí dvojice MatFyzáků někde v parku a kluk se přitulí ke slečně s otázkou "myslíš na to, na co já?"
Divka překvapeně zamrká a jen špitne "Ano..."
A chlapec: No a kolik ti teda vyšlo?"

PS: jelikož jsem transfernul z HellFire na BurningBlade, tak mi server nechce ukázat moje armory (puvodne zde), možná to někomu ještě kvůli cache půjde :) na BB zatím vidět nejsem...
Meekhal

Re: Meekhal - Warrior Fury

Příspěvekod Cimprlich v 02 dub 2013 17:18

Fury warr by se nam hodil, ale nejak si nedovedu predstavit jak by jsi se zapojil do progressu s low gearem a bez zkusenosti...
Obrázek
Cimprlich

Příspěvekod VasekS v 02 dub 2013 17:40

Takze shrnuti za me:

+ vek
+ Liberec
+ Worgen (idealni rasa pro wara)
+ celkem pracujes na repkach a mas hit/exp cap a chodis LFR

- equip
- zkusenosti

Jsem ochotny ti dat sanci a vyzkouset si te (par bossu na farme). Pokud bude vse jak ma, tak ocekavam ze dovymenis co muzes nakoupit za valory, tj cloak 480 -> 522, ring 489 -> 522 => ilvl 495 ti vzroste na 499-500. Samozrejme taky dodelat Wrathion Q Chain, na additional sockety do Sha zbrane a do budoucna 2x gem na nove zbrane z ToT.

Napis si o invite: Sktek, Zahovíc, Horodej, Vaseks

PRIJAT
Bladering alter Ego: Blejde si nejlepší
Bladering Ego: Děkuji, ale bohužel nejsem, Vašek je :(

Vaškovo Ego: Ale to nemuselo být Blejde, já to přece vím :)
VasekS

Příspěvekod landy v 02 dub 2013 17:46

Myslim si, že není potřeba hned zapojovat do progresu. Může se ukázat na některém alt raidu co krtek pořádá nebo případně na farmě. Ostatně 495ilvl není zas tak nízký ilvl oproti některým našim raiderům kteří neměli na mince takovy stestí jako Zahy :)

z toho mála co jsme spolu mluvili mi připadal jako někdo kdo se zajímá o svojí classu a snaží se jí zvládnout co nejlépe.

edit: A takhle se chodí s křížkem po funuse :)
landy

Zpět na .: Přihlášky do guildy - OPEN :.