Klada - hunter = přijat

~ Info pro zájemce o vstup do guildy ~

Moderátor: Officers

Klada - hunter = přijat

Příspěvekod hubicta v 21 dub 2013 13:00

nick: Klada
class: hunter
spec: SV / BM - to sa meni podla toho co sa aktualne hodi
armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... a/advanced
specialna vlastnost: mam rad PVP

Takze nieco o WOW a mne:
Ku WOW-ku som sa dostal na zaciatku TBC server Dentarg. Po vyexpeni som sa pridal do guildy Demolicna ceta a tam zacal raidovat Karahzan, spoznavat hru ako taku a ucit sa raidovat. Po gearnuti som zacal chodit SSC a TK na farmu - neskor progres Vash...aj ked sa moc nedarilo :) Velmi ma vsak lakala horda a tak som si zalozil rogunu na horde, server Dragonmaw. Tam som zazil najkrajsie casy vo WOW z guildou Lordi Temnot... bola to skvela partia ludi a vydrzalo nam to az po WotLK kde sma polozili Naxx 10. par ludi sa ozenilo a prisli deti tak sa nam guilda rozpadla. Nebolo co robit a tak som sa s jednym priestom z Lordov pridal ku guilde Expendables kde som prvy krat okusil ozaj progres (nie hard ale 4x do tyzdna 5hodin je dost) a polozili sme Yogg sarona ako druhy na servery este pred nerfom( bol to len kill aj s pomocnikmi)... bola to parada ale nic netrva vecne a po kille ludia odisli na DT tak guilda zacala upadat. Ja som za vratil do Demolicky na Dentarg za kamozmi a pridal sa do tzv. Carmheltovej grupy :) tam som zpoznal aj Landysa. Po otvoreni ICC sme zalozili 10man raid a valili sme to hlava-nehlava :) to bola dalsia epizoda z WOW na ktoru rad spominam.
Prichod cata znamenal pre mna odchod zo slovenska a prichod do irska a tak som mal asi pol rocnu pauzu. Zacal som zase hrat ale bolo to take kludne obdobie, nejake pugg raidy na horde a nic vazne sa pre mna nedialo. po otvoreni firelandov ma oslovili kamosi a zase sme to zacali valit hlava-nehlava v guilde Noir a celkom nam to islo az na ragga HC :(. V noire ochabla dochadzka a bolo to na rozpad. A tak som sa ocitol v Black Eagles. prisla zmena prace a nebolo tolko casu na hranie, ale aj celkove to cakanie na pandy a prichod D3. Co sa tyka Dragon soul mali sme raid s Landysom ale dlho to nevydzalo, zabili sme to na normal a zase prestali chodievat ludia na raidy...

V pandach som zatial nic vazneho neraidoval az na progres Will of Emperor HC s guildou WFA confederacy na DT.

O mne iba strucne mam 32 rokov a zijem v Irsku - bezdetny :))) Na raidoch nekonfliktny, zodpovedny, disciplinovany... zradlo alchemka je samozrejmost. Nemal som rad ked sme progresovali a niektori jedinci tvrdily ze to je zbytocnost ked aj tak umreme...

a posledna vec co sa tyka gemov, enchantov a reforge mam to len tak z hlavy aby som mal cap ked chodim lfr alebo dungy.

preco TTH?
Poznam tu Landysa a mam chut raidovat, ked som hral passivne tak to nebolo ono a raidy mi chybaju. Raid time je optimalny a tak by som to s vami rad skusil.
Huntera hram prakticky od zaciatku a tak si myslim ze ho ovladam dostatocne na to ze vam budem napomocny...

Dakujem ze ste si nasli cas a precitali to...
hubicta

Re: Klada - hunter

Příspěvekod landy v 21 dub 2013 13:14

Tady je to podobný jako u Wendyho :) Za mě velký PRO protoze tomuhle typkovi kdyz reknete ze i kdyby trakare padaly a mel DC tak chyytne tu kouli aby nedopadla na zem tak si muzete bejt jisty ze on ji chytne :) A jako bonus ma skill na dps :)
landy

Příspěvekod Fall v 21 dub 2013 13:28

Doporučení od Landyho mi osobně stačí. Co mě mrzí, že jsi ani nenahlídnul do normalu, ale to se za jeden save napraví. Za mě PRO, počkej si na vyjádření tvého potencionálního CLka, Skteka.
Fall

Příspěvekod sktek v 21 dub 2013 14:34

Viz náš rozhovor.. jsi přijat.
Až budeš mit transfer za sebou tak se mi přihlaš o inv.)
Lock.
Jenom beznadějný kripl. Zapne to, co jiný vypl. :D
sktek

Zpět na .: Přihlášky do guildy - OPEN :.