Shamanmore - Elemental Shaman = přijat

~ Info pro zájemce o vstup do guildy ~

Moderátor: Officers

Shamanmore - Elemental Shaman = přijat

Příspěvekod fofros v 23 dub 2013 03:00

Pokud máte zájem se připojit ke guildě TTH, založte si v této sekci vlastní topic a napište přihlášku obsahující zhruba tyto
údaje:

Uff, tak tohle jsem snad zvládnul a jdeme dále.

Pozdraven buď pán Ježíš Kristus. Až na věky. Ámen.........tfujtajbl!!!
No nic, tohle vypípáme.........

Takže, zdravím guildu TTH.
Pokusím se zde, za pomoci malého množství slov, podat si přihlášku, pro přijetí do Vaší guildy. Jako pomůcka mi poslouží vaše otázky/info, které jsem si zkopíroval z Vašeho fóra.

- ingame nick, class/rasa/lvl postavy
Shamanmore , Elemental Shaman , Pandaren(ka) , level 90.
http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... e/advanced
played time: cca 230 dnú.
z toho
Warrior (Fofros): 93 dnů.
Mág (Zenazapultem): 65 dnů.
DK (Kanojcz): 27 dnů.
Shaman: 26 dnů.
Acc založen 17.10.2008

- věk, něco málo o sobě
39 let, 192cm vysoký a 120kg vážící Valach. Jo a mám boty č. 12!

- vaše předchozí zkušenosti s mmorpg
Pouze WoW.

- vaše guildovní "historie"
Dentarg - Hjt, Eonar - ReBells, Burnig Blade - Vegetables, Evolution Society, Demolicni Ceta, Not Found-Bohemia, Restricted

- vaše raidovní "historie"
Naxx 10/25 full, Ulduar-pauza, ToC 10/25full, ICC 10HC 12/12 25HC 10/12, Cata-pauza až do DS 25HC 5/8, MV 6/6, HoF 2/6, ToES-pauza, ToT 2/12.

- proč se chcete přidat právě k TTH a co chcete nabídnout ?
Raidovat, bavit se a být mezi skvělými lidmi. Jsem hodný, ftipný, spolehlivý, pracovitý a samaritán.

- a jakýkoliv vtip který vás napadne
Vám to ještě nestačilo :?: :D

Tohle je přihláška pro ty, co to rádi mini, nebo light a pro ostatní tady mám ještě něco navíc.

K WoW jsem se dostal víceméně náhodou. Při zápase v CoD, v evropské klanbázi, když jsme opět dostávali od mladíků řádně na prdel, někdo mezi mapami pronesl, že už jsme na to staří, a že bychom se měli věnovat něčemu jinému, klidnějšímu, třeba WoWku. No a slovo dalo slovo a po dalším výprasku jsme CoD pověsili definitivně na hřebík a téměř všichni z klanu zakoupili hru World of Warcraft s datadiskem The Burning Crusade.

Na serveru Dentarg jsme založili guildu se stejným názvem jako byl náš klan v CoD. HJT- neboli „Hrajem Jen Tak“ a slíbili si, že už to opravdu budeme hrát jen tak. Po doexpení 70lvl vyšel ihned datadisk WotLK a tak jsme si z raidů na 70lvl prošli jen Karazhan a pokračovali jsme dále na 80lvl. Začaly se skládat první raidy (10ky)a na výpomoc chodili i hráči z Demoliční čety , se kterými jsme navázali kontakt, a naoplátku, nás občas brávali na výpomoc do 25ky. To se chodil Naxxramas a já hrál mága. Tehdy se již o tom, že bychom hráli jen tak, přestalo mluvit a začalo se mluvit o tvrdém progressu apod. Zhruba polovina zakládajících členů, včetně mě, nechtěla o tomhle ani slyšet a tak se po celoguildovní veřejné hádce odebrala z guildy a serveru pryč.

Usídlili jsme se na serveru Eonar, kde jsme založili guildu ReBells. Povětšinou jsme si tam vyexpili nové postavy (já warriora)a prostě chodili do hry jen slackovat, pokecat, a max. chodit HCdungy a arény. Po půl roce jsem o tom všem začal trošku více uvažovat a zastesklo se mi po raidech. Po zjištění, že česká komunita na serveru Dentarg sbalila kramle a prchla na Burning Blade, jsem i já přemigroval se vším, co mělo full lvl (mág, warrior), na tento server.

Bez zkušeností jsem vstoupil do guildy Vegetables, která to chtěla rozjet od podlahy, tj. začít hezky Naxxem, přes Ulduar až po ToC a připravit se tak na ICC, které mělo co nevidět spatřit světlo světa. Naxx šel hladce, Ulduar jsme vynechali, v ToCku jsme se lehce na normálech zapotili a po otevření bran ICC jsme začali strkat nos i tam. První bossové začali nesměle padat, ale pořád tomu cosi chybělo a tak až po sloučení z Evolution Society to teprve nabralo správné grády.
Po Sindragosu šel progress jak po másle a já až teď přišel na chuť tomu, co to je disciplína při raidech. Všechno vypadalo skvěle, ale dlouhodobý neúspěch na tomhle drakovi zpečetil i osud guildy, která se nenávratně rozpadla. Co dál? Přihláška do Demoliční čety, progress bossů, co už jsme měli odchozeny a nakonec stejný problém, Sindragosa a nechuť lidí chodit na raidy a víceméně úpadek.
A tehdy přišlo nejkrásnější období mého WoW hraní. Vstup do guildy Not Found a progress 25HC ICC. A pak zase ta Sindragosa, která se nám na HC nedařila. Lidi začali být opět otrávení, dobří začali odcházet a noví nebyli sehraní a tak byl kolikrát problém se dostat i k tomuto slizskému drakovi. I dalo se do kupy deset statečných, a řekli si, když to nejde v 25ti, v 10ti to musí jít a během dvou dní padla nejen Sindra, ale asi po 10ti pullech i LKHC. (celý ICC jsem odehrál s warrem-fury/prot)
S příchodem Cata přestala stará Not Found existovat a přeměnila se na Bohemii. Přišla má velká pauza od WoW. Až s příchodem DS jsem opět začal hrát a velice rychle se zapojil do progressu. DS jsem odchodil povětšinou jako tank, kdy jsem střídal prot Warra s blood DK. Jelikož to šlo s Bohemíí výrazně z kopce a raidy se přestaly skládat, jako furry Warr jsem se přihlásil do Restricted a tam už jen dochodil nějaké ty HCčka, které se tady chodily jako farma.
Snažil jsem se v MoP prodrat do raid sestavy, leč nebylo mi přáno. V guildě byli další skvělí warrioři a já tak nějak podvědomě začal tušit, že na tuhle classu už asi nemám koule a začal pokukovat po něčem hratelnějším. Nicméně však v Bohemii se dala do hromady skupinka lidí, kteří měli ochotu raidovat a jelikož jim chyběl tank, tak jsem chodil s DK tankovat. Ale opět to začalo upadat, lidi přestali chodit a tak jsem si dal další pauzu od WoW. Původně jsem chtěl skončit nadobro, ale jak se říká „stará láska nerezaví“, a tak jsem po čase hru zase navštívil, doexpil shamana, dosbíral nějaký gear a chci znovu zkusit štěstí v nervydrásajících soubojích s Bossy.

No a proč k Vám??
Raid Time je velké plus, progress je velice dobrý a já bych v něm chtěl pomoct. A když tak koukám na věkové profily příchozích, asi tu zapadnu i věkově. V současné době chodím pouze Alt run, který se jde jen jednou týdně a to je pro mě málo.

A co nabídnu??
Férový a slušný přístup, spolehlivost a pomoc guildě, nejen na raidech (mám všechny profese na altech ve full) i když nebudu 100% na všech raidech, páčto mám týden ranní a týden odpolední, tak se budu snažit tu být co nejvíce a i si některou tu odpolední vyměnit, netvrdím, že všechny, ale některé půjdou určitě, což by znamenalo, že jeden týden v měsíci bych tu nebyl odpoledne od pondělí do čtvrtku.

A teď opravdu ten vtip:
Manželé leží v posteli a manželka si hladí prsa a polohlasně říká: „chtěla bych větší prsa“.
Manžel jí povídá: „Tak si je tři toaletním papírem“.
„A to mi jako pomůže?“ ptá se manželka.
A manžel: „ To nevím jistě, ale koukni, co ti to za pár let udělalo se zadkem“.
Obrázek
fofros

Re: Shamanmore - Elemental Shaman

Příspěvekod sktek v 23 dub 2013 06:40

Přijat.
Napiš si o inv. Škoda, že shaman je tvoje nejmladší postava, ale uvidim co v tobě je.
Jenom beznadějný kripl. Zapne to, co jiný vypl. :D
sktek

Zpět na .: Přihlášky do guildy - OPEN :.