Priháška Panndora = přijat

~ Info pro zájemce o vstup do guildy ~

Moderátor: Officers

Priháška Panndora = přijat

Příspěvekod Panndora v 26 dub 2013 14:18

Ahojte,
- volám sa Jano, mám 32 rokov, SVK, Bratislava, wow hrám asi cca 7 rokov, čas na wow viem povedať
na celý mesiac kedže robím na smeny tak to by nemal byť problém, k mojim záľubám asi hlavne
tenis, bedminton, plávanie, potápanie, bycikel, cestovani samozrejme wow, ženy a spánok :)
poradie je ľubovolné,
- nick mojej postavy je Panndora Warlock/Afli, mám aj nejakých altov ak by bolo pre guildu som ochotný začať hrať
za ine postavy nemám s tým problém, ale ako mi Horodej naznačil tak walocka máte tušim 1 tak by
som ostal kľudne hrať za neho pretože má najlepší gear s mojich postáv,
- hral som na servery drak-thul, ako inak za hordu :) guilda v ktorej som bol Fallen Lemon,
sa bohužial rozpadla tak som začal hrať za alianciu a som tu
- momentálne raidy čo mám zabité je 3/12 normal TOT,
- k vašej guilde TTH sa chcem pridať hlavne kvôly posunu v raidovaní pretože guilda v ktorej som nemá dostatok ludí
a tento problém má uz dosť dlho a neposúvame sa dopredu. Čo možem ponúknuť je triezve nasadenie na raidy.
Ťažko niečo viac dodať, nemám problém s wipovaním na progrese, snažím sa nerobiť chyby a robiť čo povie RL.
- fúúha vtip momentálne ma žiadny slučný nenapadá :D

Tak ďakujem za odpoveď ahojte
Panndora

Re: Priháška Panndora

Příspěvekod Bigdesigned v 26 dub 2013 14:33

ulahci nam to a hod nam sem link na armory ;)
Bigdesigned

Příspěvekod Horoděj v 26 dub 2013 15:05

PC CPU: i7 6700K@4.8 GHz delidd (1.40 V - NH-D14) MB: ASUS MAXIMUS VIII RANGER RAM: 16 GB Corsair Vengeance LPX Black (3000 MHz) GFX: GIGABYTE GTX 980 Ti Xtreme 6GB@1336/8000 MHz (boost 1562 MHz) SFX: X-Fi Titanium Fatality PCI-E HDD: 512 GB SSD Samsung 850 Pro (sytem/games) + 4 TB ST (storage) + 1.5 TB SG (storage) + 1 TB SG (data backup) MOUSE: Logitech G9 OS: Windows 10 Pro 64-bit (original) LCD: 30" Hewlett-Packard LP3065 (2560x1600) CASE: Nanoxia Deep Silence 6 rev. B PSU: CORSAIR HX850
NB: ASUS UX32VD
Phone: Samsung Galaxy Note
MOTTO: Miss, dodge, parry - yes, it's me ...
Horoděj
Administrátor

Příspěvekod Tommyczek v 26 dub 2013 18:01

Mohl by ses tu rozepsat trochu více o svých jiných postavách, za které jsi hrál těch předchozích 7 let? Nejlépe i s linkem na armory... Díky
Tommyczek

Příspěvekod landy v 27 dub 2013 10:27

Cus, můžeš mi trosku blíž vysvětlit tvoje reforge a gemovani? Zda se mi ze je to takove od všeho trochu. A buď mi lze armory nebo armory aplikace v telefone ale podle jedny mas až moc hitu.

Jinak je to lock, takže jeden se určitě hodi a třeba přežije dyl jak ti předchozí :) tzn aspoň jeden raid:)
landy

Příspěvekod sktek v 27 dub 2013 12:48

Gemování máš trochu popletené zjisti si pro svuj spec optimalni gemování.
Čisté int gemy se nevyplatí tolik jako pulené gemy např int/haste.

Přesto tě vyzkouším napiš si ve hře o inv.
Příjat
Jenom beznadějný kripl. Zapne to, co jiný vypl. :D
sktek

Zpět na .: Přihlášky do guildy - OPEN :.