Tisenka warrior = přijat

~ Info pro zájemce o vstup do guildy ~

Moderátor: Officers

Tisenka warrior = přijat

Příspěvekod Tisenka v 20 kvě 2013 21:50

Ahoj,
po několika hodinovém přemlouvání a ujišťování sám sebe, že za zeptání nic nedám, píšu tuhle přihlášku.
Chtěl bych se přidat k Vám do gildy.

Mám tyto postavy:
Warrior prot: http://eu.battle.net/wow/en/character/burning-blade/Tisenka/simple
Shaman heal: http://eu.battle.net/wow/en/character/burning-blade/Tisen/simple

Vím, že equip nic moc, ale pracuji na něm.

Proč chci k Vám:
jste jedna z mála gild co raiduje 25man.

Moje historie:
Hraju WoW od úplného začátku. Začínal jsem na serveru Ragnaros s rogunou. Po rozpadu jediné české gildy Dark Claw, jsem přešel na server DrakThul.
Tam jsem byl v gilde Bohemia, než mě utekly na Burning Blade, bylo to kolem vánoc a zrovna sem nebyl když se to upeklo.
Iron Guards - nejlepší období, progres WotLK, ovšem na DT bylo hrozně málo aliance, z toho vyplynulo rozhodnutí přejít na BB.
Po přechodu na server BB:
Not Found - gilda Bohemia z DT
Noční hlídka
pak pauza přes Cata datadisk, vůbec mě nechytnul
B o h e m i a - pár raidů s nimi, spíš jako náhradník

Co nabízím:
S tím equipem toho moc není, ale můžu dělat vycpávku v ALT runech. Pomůžu každý týden prohrát 10 arén :) (nejsem na to PvP moc)
Mám TeamSpeak, Ventrilo, Mumble a RaidCall a samozřejmě mikrofon

Co očekávám:
25man raid :) ovšem chápu, že je to hodně o gearu

Něco o mě:
36 let , ženatý , IT technik (síťař), flegmatik, občas je mě třeba něco říct 2x
Tisenka

Re: Tisenka warrior

Příspěvekod Horoděj v 21 kvě 2013 20:42

Asi takhle - do raidu jsou tvoje postavy vic nez nevhodne. Do ToT je dnes opravdu minimum ilvl kolem 500, coz zadna z tvych postav bohuzel nesplnuje ani zdaleka, takze by jsi tam byl leda tak do poctu. Muzeme te vzit jako obyc. clena zatim bez moznosti raidovani a az bys vytahl equip na min. uroven (LFR, valory apod.), tak potom se lze o raidovani bavit - do te doby bohuzel. A btw alt runy se momentalne u nas moc nechodi ...
PC CPU: i7 6700K@4.8 GHz delidd (1.40 V - NH-D14) MB: ASUS MAXIMUS VIII RANGER RAM: 16 GB Corsair Vengeance LPX Black (3000 MHz) GFX: GIGABYTE GTX 980 Ti Xtreme 6GB@1336/8000 MHz (boost 1562 MHz) SFX: X-Fi Titanium Fatality PCI-E HDD: 512 GB SSD Samsung 850 Pro (sytem/games) + 4 TB ST (storage) + 1.5 TB SG (storage) + 1 TB SG (data backup) MOUSE: Logitech G9 OS: Windows 10 Pro 64-bit (original) LCD: 30" Hewlett-Packard LP3065 (2560x1600) CASE: Nanoxia Deep Silence 6 rev. B PSU: CORSAIR HX850
NB: ASUS UX32VD
Phone: Samsung Galaxy Note
MOTTO: Miss, dodge, parry - yes, it's me ...
Horoděj
Administrátor

Příspěvekod Tisenka v 21 kvě 2013 20:59

Vicemeně jsem tuhle odpověď čekal. Ale i jako obyč člen by se mi to libilo. Třeba se vypracuju 8-)
Tisenka

Příspěvekod Tommyczek v 21 kvě 2013 22:12

Je sice fakt že gear má naprosto nevhodný, ale sám říká, že na tom chce pracovat a pracuje...
A jestli hraje od začátku WoWka, tak si myslím že alespoň nějaký základní skill mít musí.
Na použitelný ilvl se může dostat relativně rychle, a pak se může předvést co v něm je.

Já osobně bych mu dal šanci aby se ukázal,jakmile na to bude mít ilvl. A navíc je to ajťák jako já :D
Tommyczek

Příspěvekod Horoděj v 22 kvě 2013 00:44

Tak tedy zatim jako member - ozvi se ve hre pro invite ...
PC CPU: i7 6700K@4.8 GHz delidd (1.40 V - NH-D14) MB: ASUS MAXIMUS VIII RANGER RAM: 16 GB Corsair Vengeance LPX Black (3000 MHz) GFX: GIGABYTE GTX 980 Ti Xtreme 6GB@1336/8000 MHz (boost 1562 MHz) SFX: X-Fi Titanium Fatality PCI-E HDD: 512 GB SSD Samsung 850 Pro (sytem/games) + 4 TB ST (storage) + 1.5 TB SG (storage) + 1 TB SG (data backup) MOUSE: Logitech G9 OS: Windows 10 Pro 64-bit (original) LCD: 30" Hewlett-Packard LP3065 (2560x1600) CASE: Nanoxia Deep Silence 6 rev. B PSU: CORSAIR HX850
NB: ASUS UX32VD
Phone: Samsung Galaxy Note
MOTTO: Miss, dodge, parry - yes, it's me ...
Horoděj
Administrátor

Zpět na .: Přihlášky do guildy - OPEN :.