Marianka,gnomsky holy priest = PŘIJAT

~ Info pro zájemce o vstup do guildy ~

Moderátor: Officers

Marianka,gnomsky holy priest = PŘIJAT

Příspěvekod Marianka v 25 kvě 2013 13:32

Ahoj,
i kdyz jsem si precetla, ze priesty nepotrebujete, presto zkousim pro svou malou gnomku najit guildovni strechu nad hlavou. Jmenuje se Marianka, je ji uz 90, http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... nka/simple.
Ja se jmenuji Blanka, jsem jen o necely rok mladsi nez nase televize, ale musim prozradit, ze nez televizi, tak radeji wow,
tenhle fantasy svet me opravdu uchvatil.
Protoze uz hraju osmym rokem, tak urcitych zkusenosti je docela dost i kdyz primerene veku.
Zacinala jsem na Darksorrow v guilde CzR, jenze postupem casu se guilda castecne rozpadla, cast lidi presla do Demolicni
cety na Dentargu, ze zbytku lidi vznikly 2 nove guildy - Logout a Ignore, ale nakonec se sloucily a v soucasne dobe existuje uz jen Ignore. V Ignore obcas hraju se svym priestem Gabretou http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... eta/simple, ale momentalne je stop na veskere raidovani a celkove to vypada tak, ze byva online jen minimalne lidi, tak 1-2.
V dobe neshod v techto guildach jsem se spolu s nekolika dalsimi vydala na Drakthul, kde jsem se stala clenkou guildy The Fallen Lemon, opet jsem zalozila priesta (Marienka - http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... nka/simple), tady jsme celkem aktivne raidovali, ale postupem casu nekteri odesli a v soucasne dobe neni v guilde nikdo aktivni.
Pak jsem nasledovala nektere kamarady z teto guildy sem na server, protoze jsme chteli hrat za Alianci a te je na Drakthulu hodne malo. Zacinala jsem s monkem, jako novou rasou, ale jeho zpusob healu mi moc nesedl a na boj z blizka nemam zkusenosti. Tak jsem opet rozjela priesta a spolu s kamarady jsem se dostala do guildy Heroes of Azeroth. Odtud jsem odesla sama, protoze se mi moc nelibil zpusob jednani.

No a proc prave do vasi guildy?
Uz pred nekolika mesici me ve hre na chatu zaujala informace o tom, ze hledate lidi, mrkla jsem na vasi stranku a libilo se mi, jak pristupujete k vyberu lidi, jenze pak me i s kamarady prijali do jiz jmenovane guildy Heroes of Azeroth a ja se dalsim hledanim nezabyvala.
Nabidnout mohu svou chut hrat, chodit dungy i raidy, i kdyz je ma hra prece jen poznamanena vekem a me reakce nejsou ty z nejrychlejsich a trva mi dele, nez vstrebam taktiku. V ramci svych moznosti rada pomuzu, kde bude treba.
Marianka

Re: Marianka,gnomsky holy priest

Příspěvekod Bigdesigned v 25 kvě 2013 23:12

Myslim ze urcite mas sancu na prijatie, blizi sa leto a dochadzka na raidy nebude bohvie co takze kazda ruka sa hodi... pokial neocakavas nejaky hard progres 25 tak myslim ze budes spokojna :) a verim ze aj my :D
Bigdesigned

Re: Marianka,gnomsky holy priest

Příspěvekod Scarabeuss v 25 kvě 2013 23:53

Ahojky,

ja sem spokojeny kdyz je Bigdesigned spokojeny :lol: :lol: :lol: ,priestu mam sice dost, ale kdo vi co bude, tak proc ne, takze si napis ve hre nekomu z oficiru o invite.

P.S : Na konec prihlasky se pise vtip, no udelame vyjimku, ale vtip reknes osobne na TS3... :)
Scarabeuss

Zpět na .: Přihlášky do guildy - OPEN :.