Gummimeda - PŘIJAT

~ Info pro zájemce o vstup do guildy ~

Moderátor: Officers

Gummimeda - PŘIJAT

Příspěvekod gummimeda v 26 kvě 2013 22:44

ahoj,

me jmeno je Gummimeda. jsem pandaren monk, main spec mistak (heal) s ilvl 502 a offspec sladoch s ilvl asi 480.
Dále mám human brachu priesta (Mubarak) holy/disko s ilvl cca 490.

je mi 30+, mam prcka, kterymu je neco malo pres rok a je pro me priorita. v raid dny se musim domluvit s manzelkou, aby uspavala, abych mohl dochazet :-) s blizzardem sem zacal u D1, pak D2 a LoD...v roce 2004 pres kamose hlaska "pojd zkusit WoW"...toz sem do toho na offiku sedel do roku 2010, kdy sem presel na free, protoze sem do hc raid guildy nechtel investovat vice casu,. nez bylo nutno - trosku problemy doma, pozdni prichody do prace - delal sem rano daily, abych mel vecir na opravy :-D hafo zavislak. ale slibuju, ze do toho nespadnu, jak sem psal, prcek je prio, ale ctim raid, proto budu muset zaukolovat pani domu na tri dny, aby se o nej starala :-) jinak mimo raid dny, kdyz pujdeme treba scenarko, pocitejte treba s hlaskou "sry prcek" :-)

momentalne jsem v angels of nozdormu - par znamych, co sem preslo z freecka...
ohledne raidu: do Trial of Crusader vše na offi, cata na free, pandy púouze LFR
na TTH jsem dostal celkem slusny reference od jednoho znameho z jineho serveru :-) zaujala me diskuze se scarabem, kdy raid je od 8-11 (kolem pul osmy chodim z prace, stihnu jeste vykoupat prcka :-))) a o pulnoci nejpozdeji do pelechu - to mi vyhovuje. pry je v guilde vicero lidi s deckama, coz taky neni na skodu :-)

a pry vtip na zaver? muj nejhoblibenejsi je
sli tri, prostredni upad. prisel k nim policajt a rekl: "rozejdete se nebo vas obklicim"

Gummimeda
PS: vsichni jste blazni, jen ja jsem letadlo :-P
gummimeda

Re: Gummimeda

Příspěvekod Scarabeuss v 26 kvě 2013 22:47

Jak jsme se bavili, vyzkousim Te a uvidim co je v Tobe, napis si ingmae oficirum o inv...
Scarabeuss

Zpět na .: Přihlášky do guildy - OPEN :.