Stalorka-Ele/Resto shammy - přijat

~ Info pro zájemce o vstup do guildy ~

Moderátor: Officers

Stalorka-Ele/Resto shammy - přijat

Příspěvekod Stalorka v 29 kvě 2013 19:25

Ahoj, po delší výluce se vracím k wow a rád bych se připojil do guildy, která je pro mně výzvou a také do guilde, kde vím že mé zkušenosti mohou být přínosem.

Takže k věci:

Je mi 19, pocházím z Brna, čerstvě sem odmaturoval (abych zvládl maturu tak sem raději vynechal wowko :D ) a jinak sem normální člověk co má krom toho hraní i nějaké ty koníčky :)

Hraju wowko od patche 1.12.0 (jo, sem holt wowkařská smažka) a hraju spíš rekreačně... na offi od 3.1.0 a nahráno zatím jen cca 270 dní.

Hrál sem na DT do konce cata, od té doby sem na BB a byl sem v guildě the chosen of nozdormu (rozpadla se před 2 měsíci). Hrál sem do té doby enha shamu, ale teď chci zkusit ele, ale na první raidy bych chodil ještě jako enha, abych točil víc než tank.. i lvl 499. Jinak OS je resto, 487 i lvl coč jsem někdy v terasách a HoF switchoval do healu.

Jinak historie podle guild.. je toho moc, ale zkusim..

3.2.0 - 3.3.5a KoK
4.0.0 - xxx pauza, na konci cata guilda Universalis
5.0.0 - 5.2.0 DT guilda Ksv a na BB guilde the chosen of nozdormu zabito 5/6 HC 4/6 HC 2/4 HC

Přidat k vám se chci.. asi protože chci raidovat trošku kvalitně, newipovat na trashi a taky protože už nemám co vykrádat z aktuální GB :D

Zkritizujte, ohodnoťte a dejte vědět :)

Díky

Stalor
Stalorka

Re: Stalorka-Ele/Resto shammy

Příspěvekod Fall v 29 kvě 2013 19:42

Ahoj, v 25 man je vyhlášena letní pauzička. Nevím, jak se tu budou pohybovat officers, takže ti odepíšu já. Co se raidování týče, momentálně se bude skládat asi jedna činorodá desítka, jejíž kvalita bude záležet na momentálním složení a rozpoložení. Nějaký čas se nyní bude hrát stylem jaké si to uděláš, takové to máš. Dík za zájem, zvaž to a případně dej ještě vědět.
Fall

Příspěvekod Stalorka v 29 kvě 2013 19:59

Co jsem neuvedl a je asi poměrně důležité je skutečnost, že upřednosťuji 10m :) jinak prvně samořemě asi budu muset dobrat geat a tak i chápu že to nesundáme celý, ale budu rád za šanci :)
Stalorka

Příspěvekod Fall v 29 kvě 2013 21:31

OK, oficiálně jsme ale 25 man guild a dlouhodobě ti tak naše raidy nemusí vyhovovat. Jestli je to pro tebe v pohodě, počkej si, až se tu oficiálně otočí někdo z oficírů a potvrdí tvé potencionální přijetí.
Fall

Příspěvekod Tommyczek v 29 kvě 2013 22:27

Jak už jsme se spolu bavili, budeme se tady u nás složit nějakou schopnou desítku, a řekl bych že se nám bude hodit každá schopná postava. Já bych byl pro, s tím že do desítky prozatím jen na farmu normálu, do progresu časem...

edit - lepší dps než tanci? to pochybuju :D
Tommyczek

Příspěvekod Scarabeuss v 30 kvě 2013 12:47

Cao,

tak jak jsme se bavili, ted 10 man a co bude na podzim se uvidi, takze si napis ingame o inv.
Scarabeuss

Zpět na .: Přihlášky do guildy - OPEN :.