Přihlaška - přijat

~ Info pro zájemce o vstup do guildy ~

Moderátor: Officers

Přihlaška - přijat

Příspěvekod Hypnoza v 15 dub 2015 20:51

Dobrý den,
takže v kostce..
Jmenuji si Jiří J. Letos mi bude 29 a žiji v UK kde i pracuji.
Jaky jsem typ člověka..
No je těžké se sám popsat,ale každopádně jsem upřímný,tvrdohlavý a nikdy se nevzdávám bez boje.. Ve hře mohu být vice méně v odpoledních a aj večerních hodinách,ale jelikož dělám jen noční,tak kromě stř. a čtv. mohu každý den do 22:00,po té musím do práce. Ve str a ve čtv. mam volno..
Můj nick ve hře je Hypnö
armory link:
http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... %B6/simple
a zde přikládám aj nějaké ty logy:
https://www.warcraftlogs.com/guilds/933
Ještě,než jsem začal hrát wow,hrál jsem diablo 1,2,Dungeon siege a pod. Učet na Wow mam cca 9 let +- což znamená,ze hraju od Vanily. Začinal jsem jako roguna v guilde Bohemia. S přichodem TBC jsem byl v guilde Impiks od karazhanu a hrál jsem tehdy locka cele TBC. S příchodem Wotlk jsem kvuli nedostatkům healeru sel hrát resto druida.. byl jsem totiž afli,takže hotky dotky.. Resto druida hraju od te doby už pořád a healovaní me baví,takže nehrozí,že bych změnil spec,či klasu. Mám Tankovaci offspec. Když se impik rozpadli,přisel jsem z5 v Pandach do guildy Oder of Gray Wings, po sléze DPS,protože přestali raidovat a tak mi nic jiného nezbylo. Nedávno se aj DPS rozpadlo,takže jsem to zkoušel v Bad luck,ale měli moc healeru a pak se spojili s DPS,to mi moc nevyhovovalo a navíc pro mě nebylo místo,takže jsem sel do KSV,která teď taky přestala raidovat,což vlastně vedlo k tomu,proč k Vám dávám přihlášku.
Wow Hraju hlavně kvuli raidování,baví me týmová spoluprace a vše co k raidování patří..
Mohu Vám nabídnout své zkušenosti,kvalitního healera co má rád progress a nehraje wow kvůli itemum,které se mění jako ponožky.. Očekavám od Vas,že me příjmete mezi sebe, a že Vám budu přínosem.. Kvalitnější raidování,když už tato guilda funguje od Vanily a hlavně dobrou naladu na raidu abych se na raidy těšil a vždy po raidu odcházel s úsměvem na tváři.

Snad jsem na nic nezapomněl.. Děkuji za přečtení a ať už se rozhodnete jakkoliv,přeji Vám příjemný den a snad brzy na viděnou..

S pozdravem Hypnoza
Hypnoza

Re: Přihlaška

Příspěvekod Athemic v 15 dub 2015 23:02

jak sem rikal healery potrebujem, takze neni problem :D

sem puvodne myslel ze pujde o neco hromadneho, kdyz mi vcera psal i GM z Klanu
Athemic

Příspěvekod Koblizek v 15 dub 2015 23:46

,,vždy po raidu odcházel s úsměvem na tváři"
tohle se ti určitě splní ..občas se usmíváme všichni po raidu protože naše moto je ,,s úsměvem jde všechno líp""
A jsme určitě rádi,že nechceš měnit equip jak ponožky jen doufám,že to samé nebude i s guildou protože ty jak ponožky měníš ;)
Koblizek

Příspěvekod Hypnoza v 16 dub 2015 00:07

no guildy bohuzel menim,ale proto,ze nemam na vyber.. v impiks jsem byl cca 5 let,coz je pomerne dlouha doba si myslim.. Za to,ze se guildy rozpadaji nemohu,bohuzel na raidovani je potreba vic lidi,to si proste nesolnu a navic me to samotneho hrat nebavi,tahle hra je hlavne o lidech,takze aj ja old school hrac se musim prizpusobit okolnostem a situacim.. verte nebo ne ale neni mi prijemne menit guildy,zvykat si na nove lidi a byt cizi.. a nemyslim si si,ze za 9 let jsem jich prostridal hodne.. jsou tu borci co hraji chvili a skacou z jedne do druhe.. ja bych radsi nekde zakotvil,ale sami ze zkusenosti víte, nekdy to nejde.. aj TTH prestali raidovat a lidi co chteli raidovat museli jit jinam
Hypnoza

Příspěvekod Koblizek v 16 dub 2015 00:14

tož doufám,že se ti tady už konečně podaří pořádně zakotvit ;)
Koblizek

Příspěvekod Hypnoza v 16 dub 2015 00:26

tak snad ano,snad budu aj prinosem.. bohuzel v posledni dobe se mi v tomto nejak nedari.. a stve me to.. ale bohuzel takovy je zivot,ne vzdy jde vse podle toho jak si prejeme :)
Hypnoza

Zpět na .: Přihlášky do guildy - OPEN :.