Brkxal-sova = přijat

~ Info pro zájemce o vstup do guildy ~

Moderátor: Officers

Brkxal-sova = přijat

Příspěvekod Brkxal v 24 dub 2015 18:51

Zdravím

Rád bych raidoval pod značkou TTH, proto žádám touto přihláškou o přijetí.

Postava: nightelf druid 100, balance, ilvl 691

O mě: Jmenuji se Jaroslav Létal, je mě 29, bydlím nedaleko Břeclavi, pracuji jako ošetřovatel koní v Rakousku, jsem docela kliďas, mezi mé zájmy patří sport (bohužel už spíš jen pasivně), rybaření, chodění do hospody a dalších zařízení s partou (bowl, šnops, poker, chlast, rocknroll,...) a před zhruba rokem jsem si pořídil detektor kovu, protože ryby moc neberou a začlo mě to moc bavit.

herní zkušenost: Je tomu 11 let... :cry: ...začal jsem víc chodit za školu a bylo nás víc, venku kosa a nejlešpí místo na zašití byla herna (internetová kavárna). A tam to začlo. Doma jsem neměl komp a propadl jsem tomu. Střílečky, dota a u majitele jsem zahlédl wowko, jak tam paří. Tak jsem začal taky. Oba na neofiku. Farmili jsme mobky před Scarlet monastery a mysleli jsme si, jací sme borci. Kamarádi z gymplu, kteří hráli na ofiku v TTH, v top guildě, Hrášek a Kečup, mě překecali, ať si to taky zaplatím a že mám jet resto druida, že ho potřebujete, ale první musím vylevlit na 60. Při lvlení jsem si našel guildu Czech Patrol. Dolevlil jsem na 60, další hráči taky a začli jsme chodit LBRS, UBRS, Zulgurub a už to jelo. Celkem nám to šlo, byli jsme lepší a lepší. No pár lidí chtělo byt ještě víc a někteří na to neměli. V tu dobu začal Drakthul brutal lagovat a bylo to nehratelné. Některá top guilda z hordy oznámila, že jde na BB a ztrhla se lavina. Czech patrol to taky využilo a přešla ta elite skupina a vytvořili jsme NO way. Ti dva známí v TTH přestali hrát, tak jsem neměl už ani chuť přestupovat jinam. V No way to bylo vpoho. I pár guildovních srazů hodně krutých bylo. Pak postupně to jádro, co tvořilo guildu se začlo rozpadat- lepší guildy, RL, úplný konec. Rozpadli jsme se uplně. Šel jsem do Rise of elders, kde byla taky super parta a dávali jsme to taky vpoho. Já začal hrát sovu. Po nějaké době jsme ale začli chodit jen desítku ICC HC. Ale dali jsme to, sice s jedním až dvěma nerfama, ale padlo to. V pandách se to ještě zkusilo, ale pak byl zase uplný konec. Dal jsem si pauzu, protože mě to štvalo. S příchodem WoD mě začli chodit zprávy, zaplať to, je to super. Po nějaké době jsem si řekl ok. Chvíli hrál jen bez guildy. Pak jsem zkusil jít do Galaxy rangers, kde jsem zkusil první raid po dlouhé době a zjistil jsem, že to kompl nedává ani na low detaily a já moc taky ne. Koupil jsem nový komp, začal zase raidovat...dali jsme 9/10HC, Blackhand byl náš konec, konec guildy. Plno failů, furt bomby někdo odpaloval atd. a lidi to neustáli. Jsem si vzpomněl na Archimonda (myslím), tam bylo wipů snad 5* tolik kvůli pírkám a ohňům a lidi to ustáli. Bohužel tady ne. Rozpadli jsme se. Většina šla na hordu, protože tam se seženou líp lidi. Tady už toho moc nezbylo. Mě se všechny postavy, celá historie nechce nechávat jen tak ladem, proto chci zůstat tady na ali a hrát s mým mainem.
Jaký jsem hráč: Nikdy jsem nebyl top a ani nebudu, možná ani nechci...ale tak něco vytočím a pokud mám taktiku nastudovanou, tak nefailuju.

Proč k TTH: Na netu jsem si našel guildy s progresem a chtěl jsem nějakou v které bych navázal na můj dosavadní progres. Zahlédl jsem TTH. Napsal jsem ingame hráči od vás a zeptal jsem se na situaci ohledně raidování a řekl jsem si ok, proč to nezkusit u vás.

S pozdravem Brko
Brkxal

Re: Brkxal-sova

Příspěvekod Koblizek v 24 dub 2015 19:17

lidí není nikdy dost..druhá sova se hodí ;)
ps:Plno failů, furt bomby někdo odpaloval atd ..co mi to jen připomíná...no nic :)
Koblizek

Příspěvekod Horoděj v 24 dub 2015 19:55

Pekna prihlaska, cetl jsem se slzou v oku ;) Hracu je malo, zacina jaro a neni duvod ohrnovat nos ... 8-)
PC CPU: i7 6700K@4.8 GHz delidd (1.40 V - NH-D14) MB: ASUS MAXIMUS VIII RANGER RAM: 16 GB Corsair Vengeance LPX Black (3000 MHz) GFX: GIGABYTE GTX 980 Ti Xtreme 6GB@1336/8000 MHz (boost 1562 MHz) SFX: X-Fi Titanium Fatality PCI-E HDD: 512 GB SSD Samsung 850 Pro (sytem/games) + 4 TB ST (storage) + 1.5 TB SG (storage) + 1 TB SG (data backup) MOUSE: Logitech G9 OS: Windows 10 Pro 64-bit (original) LCD: 30" Hewlett-Packard LP3065 (2560x1600) CASE: Nanoxia Deep Silence 6 rev. B PSU: CORSAIR HX850
NB: ASUS UX32VD
Phone: Samsung Galaxy Note
MOTTO: Miss, dodge, parry - yes, it's me ...
Horoděj
Administrátor

Příspěvekod Koblizek v 26 dub 2015 13:48

Koukam, ze ostatni z vedeni asi dospavaji palbu z patku a soboty;-)
Koblizek

Příspěvekod Athemic v 26 dub 2015 19:07

Jo lidi je malo, klidne si napis ingame o inv.
Athemic

Zpět na .: Přihlášky do guildy - OPEN :.