Astraroth - resto druid = přijat

~ Info pro zájemce o vstup do guildy ~

Moderátor: Officers

Astraroth - resto druid = přijat

Příspěvekod Astraroth v 03 zář 2016 10:23

Nick, rasa, class, lvl
Astraroth, Nigh Elf Druid level 100

Něco o mě
Zdravím TTH, jmenuju se Jiří, je mi 27 let a jsem vskutku casual hráč :). Píšu to hned sem, tudíž, pokud nikoho tohoto typu nehledáte a v guildě ani nechcete, nejspíš nemusíte číst dál, perotože bude už jenom, hůř :). Jinak jsem momentálně vlastně dost workoholik, takže volného času je málo, když už nějaký mám, hraju fotbal, trošku WoW nebo někdy popíjim s kamarády.

Předchozí zkušenosti s MMORPG
S WoW jsem začínal vlastně hned po jeho vydání, hrál jsem také Ragnarok online, LOTRO, Warhammer online, ale průběžně jsem se vracel k WoW, po první zkušenosti na ofi, kterou proberu níže, jsem se zaměřil spíš na různé free servery, z nichž nejdelší čas jsem strávil na serveru Twinstar.

Moje guildovní "historie"
Tak moje první guilda na ofi ve WoW byla, světe div se, TTH. Byl jsem u vás v dobách konce Vanilly, při progressu Naxxu a Ahn'Qiraj, farmě MC a BWL. Byl jsem mladej a byl jsem lama :). Tudíž jsem byl spíše v tom druhém sledu, když se progresosval Naxx, umírali jsme v Ahn'Qiraj. Na začátku TBC jsem se ještě progressoval Karazhan s Pospiho grupou a byl jsem na Magtheridonovi, ale nakonec jsem guildu opustil, abych šel na měsíc do jiné a skončil s WoW na ofi úplně. Poté jsem hrál v různých guildách na free serverech. To asi nemá cenu zmiňovat.

Moje raidovní "historie"
Kromě výše zmíněných zkušeností z Vanilly, které jsou staré jako Metuzalém s ofi raidy zkušenosti nemám. Free servery šly dost nahoru a tam jsem zažíval hodně progressu. Nejlepší časy pro nás byly TBC a Black Temple, který jsme s guildou Hornyheadhunters pokořili na serveru Twinstar. To byl progress třeba 4-5x týdně, v poslední fázi každý den. Jinak prošel jsem i raidy na Wotlk a na Cata, Pandy na freečkách ještě moc nebyly.

Proč se chci přidat právě k TTH a co chci nabídnout?
Nebudu vám mazat med okolo úst, nemůžu slíbit pravidelné raidování. Když už jsem se ale do WoW, hlavně z důvodu relaxace vrátil, a všiml jsem si okolo mě běhajících lidí s nápisem TTH pod jménem, řekl jsem si, že nostalgicky zažádat o vstup mě stojí jen těchto pár minut strávených nad přihláškou, Takže můžu nabídnout účast na srazech, občasnou účast na raidech, kam když už půjdu, dokážu se precizně připravit, ale nebudu a nejsem hardcore hráč na pravidelný progress.

Jinak vám přeji hezký den :). Užívejte nového datadisku a ať se všem daří.
Astraroth

Re: Astraroth - resto druid

Příspěvekod Horoděj v 03 zář 2016 11:17

Ahoj, nemám s tím problém tě přijmout jako casuala, zda z toho bude něco víc ukáže čas... Napiš si ve hře o invite...
PC CPU: i7 6700K@4.8 GHz delidd (1.40 V - NH-D14) MB: ASUS MAXIMUS VIII RANGER RAM: 16 GB Corsair Vengeance LPX Black (3000 MHz) GFX: GIGABYTE GTX 980 Ti Xtreme 6GB@1336/8000 MHz (boost 1562 MHz) SFX: X-Fi Titanium Fatality PCI-E HDD: 512 GB SSD Samsung 850 Pro (sytem/games) + 4 TB ST (storage) + 1.5 TB SG (storage) + 1 TB SG (data backup) MOUSE: Logitech G9 OS: Windows 10 Pro 64-bit (original) LCD: 30" Hewlett-Packard LP3065 (2560x1600) CASE: Nanoxia Deep Silence 6 rev. B PSU: CORSAIR HX850
NB: ASUS UX32VD
Phone: Samsung Galaxy Note
MOTTO: Miss, dodge, parry - yes, it's me ...
Horoděj
Administrátor

Příspěvekod Qualka v 04 zář 2016 00:34

Už jak jsem viděla tu přihlášku, tak mě napadlo "nebyl už u nás?" :D
Qualka

Příspěvekod Astraroth v 05 zář 2016 17:30

Měl jsem nick myslím Arronax (možná bohužel s cz) a byl jsem night elf warrior. Ale už je to fakt strašný roky :) .

Každopádně Horodějovi děkuji za šanci, je to pro mě docela nostalgický bejt zase v TTH.
Astraroth

Zpět na .: Přihlášky do guildy - OPEN :.