Benedikt = přijat

~ Info pro zájemce o vstup do guildy ~

Moderátor: Officers

Benedikt = přijat

Příspěvekod Corum v 17 zář 2016 12:19

Zdravím,
rád bych se přihlásil k Vám do guildy. Prihlasku jsem snad nikdy nepsal(v mém věku mi to nicmene přijde dobrodružné)

Marks Hunter, Dwarf ofc, 110 lvl
http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... ikt/simple

Něco málo o mě :
Jmenuji se Tomáš, Kristova leta jsou lehce za mnou ale porad rád pařím :) Mam dve deti (taky pari) a zenu (taky pari).

Něco k historii :
Zacinal jsem s vanilou, u bratra na ucte (Cull Drau) a po nejakem case si koupil vlastni ucet a prevedl postavu Coruma (tak se muj char vzdy jmenoval, pri migraci z DRAKTHULU jsem musel zmenil jmeno) a pridal se k bratrovi do Nocni Hlidky kde jsem zacal pomalu rejdoval. Moc jsem toho ve vanile neodrejdoval, neco malo MC, ZG a trosku NAX a Onyx. Nicmene zmena nastala s TBC kde jsem se pridal k exodu lidi z NH a pridal se do nove zalozeneho EQUILIBRIA. Tam jsem odprogresoval krom zacatku (Maga, Krula) cely datadisk(v podstate 2-3 roky tvrdeho progresu 4x tydne. Uz si ani nepamatuji jestli jsme s EQ zacali LIch Kinga, ale tusim ze uz ne, s par lidma co jeste chteli hrat jsme si udelali guildu kde jsem doted(on-line aktualne v prumeru dva lidi, ja a bratr :)). Popravde, co se Cata tyce, dojel jsem jen singl linii, raidu jsem se snad nedotkl. Pandarii jsem uz zase hral, ale lidi v guilde na rejdy nebyli a ja nemelmoc casu(mimca doma) joinout guildu a zkusit se dostat do progress raidu. Legion sem hral v podstate stejne, tj pugy atd.

Mam rád MMO kluli atmosfere a sdileni radosti(nasrani). First killy hlavnich bosu (Ilidian, Arch, Princatko - tyhle tri zejmena) mi zustavaji v pameti, ta spolecna radost. Takze pokud bude moznost, rad bych s TTH jeste nejaky podobny zazitek prozil. Nemam cas na to, sedet u WOW pet veceru v tydnu, ale dva tri dny nemam problem si vyclenit a nabídnout svoji zkusenost. Po tech letech me maloco prakvapi. Rad bych byl v guilde, kde je nejaka sance slozit raid, mythic partu atd.

Nevadi mi wajpovat, cely ten proces progressu a uceni me bavi. Mam celkem rad i lore WoWka tj rad bych dostal i ten nejlepsi obsah ktery je vetsinou ukryt v rejdech.

Dovolim si rici, ze nejsem konfliktni osoba. Kdyz me nekdo sere, omezim komunikaci na minimum tj zadny dramata.
Mam rád humor(cerny zejmena), sladkokysele omáčky, hokej, dobrou knihu/film a casto sedim/chodim u vody(fishing).

Skill snad nejaky mám, s DPS jsem nikdy nemel problem(pokud byla clasa broken), stejne tak udelat co je potreba pro to abych nebrzdil raid svoji neschopnosti. Na 100lvl mam pandu, leveloval jsem i DK a WARa ale ranged mi prislo vzdy nejzabavnějsi(kdo furt ma behat za tim bossem kdyz muzes stat a mackat v poklidu dve tri tlacitka a stacit pritom tahat ciga atd.

Osobně od Vás znám Zeda (kolega v praci), ale pokud máte v guilde lidi co hrali zacatky, urcite jsem se spoustou z Vás chodil dungy rejdy. Preci jen vzit tenkrat do dungu/10tky cloveka z TTH byla vzdy jistota, ze to nebude vemeno. Mylism, ze k nam dokonce do Equilibria preslo nekolik lidi, kdyz u Vas nebyl raid na urovni :)

Přeji Vám krásnou deštivou sobotu a pokud možno dobry oběd.

Benedikt
Corum

Re: Benedikt

Příspěvekod Horoděj v 17 zář 2016 13:07

Pekne napsany, radi Te privitame v nasich radach ... :)
PC CPU: i7 6700K@4.8 GHz delidd (1.40 V - NH-D14) MB: ASUS MAXIMUS VIII RANGER RAM: 16 GB Corsair Vengeance LPX Black (3000 MHz) GFX: GIGABYTE GTX 980 Ti Xtreme 6GB@1336/8000 MHz (boost 1562 MHz) SFX: X-Fi Titanium Fatality PCI-E HDD: 512 GB SSD Samsung 850 Pro (sytem/games) + 4 TB ST (storage) + 1.5 TB SG (storage) + 1 TB SG (data backup) MOUSE: Logitech G9 OS: Windows 10 Pro 64-bit (original) LCD: 30" Hewlett-Packard LP3065 (2560x1600) CASE: Nanoxia Deep Silence 6 rev. B PSU: CORSAIR HX850
NB: ASUS UX32VD
Phone: Samsung Galaxy Note
MOTTO: Miss, dodge, parry - yes, it's me ...
Horoděj
Administrátor

Zpět na .: Přihlášky do guildy - OPEN :.