Stránka 1 z 1

Deanos - Demon Hunter - Melee DPS = přijat

PříspěvekNapsal: 30 zář 2016 06:38
od Toax
Ahoj,

po dekádě (to je mazec) opět nastal čas, abych si podal přihlášku do guildy, ve které jsem zažil své nejlepší wow okamžiky. Ale teď to nebudu natahovat a projedem si ty nezbytnosti, ať vůbec víte, o co jde a co jsem zač. ;-)

- ingame nick: Deanos, Demon Hunter (alt priest 104lvl+)

- věk: No, když jsem byl poprvé přijat do téhle guildy, tak mi bylo tuším 16-17, teď už mi je 27 a už můžu konečně říct, že jsem velkej kluk. ;) No a co bych Vám řekl o sobě.. Za ty léta co jsem na TTH jen vzpomínal jsem stihnul absolvovat VŠ, najít si dobře placenou práci, koupit si barák a najít si slečnu, která mne pojebe, když u toho sedím už moc dlouho.

- vaše předchozí zkušenosti s mmorpg: No, co Vám budu povídat.. Co se wow týče, tak je to pár stovek hodin trávením v 40 man raidech, 25 man raidech a sezením v IF (Dala/SW na IF zdaleka nemá). Potom jsem nějakou dobu hrál na free serveru WOTLK a oficiální L2.

- vaše guildovní "historie": No, TTH a asi 3 hodiny v Motion (než jsem se vrátil zpět)

- vaše raidovní "historie": Zkusím to vzít chronologicky, ale asi už to přesně netrefím: UBRS, MC, ZG, BWL, AQ20/40 - NAXX, Gruul's lair. A teď free, jestli to někoho zajímá: TBC: ZA, BT, SWP, WOTLK: Naxx, OS, Ulduar, TOGC, ICC, RS

- proč se chcete přidat právě k TTH a co chcete nabídnout ? Proč je asi jasný, netřeba rozepisovat. Prostě jsem asi melancholik. A co chci nabídnout? No, nevím, jestli plnohodnotnýho nolifera jak tomu bejvalo dřív. Ale určitě člověka, co se na to nevysere (pardon :shock: ) po pár failech, co je guildě věrnej až za hrob a.. To už bude pomalu všechno.. Níc víc mne teď nenapadá.

Re: Deanos - Demon Hunter - Melee DPS

PříspěvekNapsal: 30 zář 2016 08:22
od ellvira
zabakovi pro :)

nase dps sou slackeri

Re: Deanos - Demon Hunter - Melee DPS

PříspěvekNapsal: 30 zář 2016 08:22
od Horoděj
No koukam ze stahujeme old TTH navratilce z vanilly ... uz jsme spolu mluvili, ozvi se ve hre o invite zabaku ... ;)

Re: Deanos - Demon Hunter - Melee DPS

PříspěvekNapsal: 30 zář 2016 08:54
od VasekS
Jasne, za me ano.