Dogon Warlock-Destruction = přijat

~ Info pro zájemce o vstup do guildy ~

Moderátor: Officers

Dogon Warlock-Destruction = přijat

Příspěvekod Dogon v 09 říj 2016 21:33

Zdar,
koukal jsem , že máte docela pěknou guildu a tak by se mi šiklo se k vam přidat , po delší odmlce jsem se nechal zlákat Legionem. Jsem bez guildy delší dobu , páč jsem to nepovažoval za prioritu.

Začátky WoWka mohu datovat někam do roku 2004-2005 kdy jsem začal hrát na free serverech ... měsíc před vydáním datadisku WotLk jsem si pořídil offi a od te doby hraju jen na offi.

Raidovat jsem začal ve WotLk :
Progress:
Naxxramas , The Obsidian Sanctum, The Eye of Ethernity, Onyxia's Lair, Trial of the Crusader (HC) , ICC (HC), The Ruby sanctum (HC)
Na farmu:
Ulduar

Cataclysm:
progress:
Blackwing Descent (HC), The Bastion of Twilight (HC), Throne of the Four Winds (HC), Firelands (HC), Dragon soul (HC)
Farma:
Baradin Hold

Pandaria:
pouze farma na LFR a par normalu...

Draenor:
pouze farma na LFR a par normalu...

Začal jsem na serveru Drak'thul, kde jsme byli v guildě "Paradise Lost" s par lidma co jsme se dali dohromady , posleze jsme migrovali na BB kvuli hordě... stejně na hovno dneska.

Na BB jsme pusobili pod nazvem , Riders of Apocalypse . S Hráči jako Sinner, Solnicka, Providence , Jackill, Greenfrost, Taogunka, Slonifaf ... později jsme se spojili s guildou : meno si už nepamatuju ...

Při raidovani jsem nahraval Logy a daval to ne web ... dnes už ani nevim jak sem to dělal :D

Trochu stručná historie o moji maličkosti

Očekávám že se dostanu trochu do komunity , kde se něco děje , kde mi někdo občas poradí a kde si občas zaraiduju.
mam občas takova obdobi kdy díky práci nejsem doma a mužu pouze na hotelu někde se jen přihlasit naklikat crafty a jit spat ...

http://eu.battle.net/wow/en/character/burning-blade/Dogon/advanced
Dogon

Re: Dogon Warlock-Destruction

Příspěvekod Horoděj v 09 říj 2016 23:23

Jako raidera na normal te vzit muzeme, ale na HC tohle zdaleka nestaci. Za me pro ...
PC CPU: i7 6700K@4.8 GHz delidd (1.40 V - NH-D14) MB: ASUS MAXIMUS VIII RANGER RAM: 16 GB Corsair Vengeance LPX Black (3000 MHz) GFX: GIGABYTE GTX 980 Ti Xtreme 6GB@1336/8000 MHz (boost 1562 MHz) SFX: X-Fi Titanium Fatality PCI-E HDD: 512 GB SSD Samsung 850 Pro (sytem/games) + 4 TB ST (storage) + 1.5 TB SG (storage) + 1 TB SG (data backup) MOUSE: Logitech G9 OS: Windows 10 Pro 64-bit (original) LCD: 30" Hewlett-Packard LP3065 (2560x1600) CASE: Nanoxia Deep Silence 6 rev. B PSU: CORSAIR HX850
NB: ASUS UX32VD
Phone: Samsung Galaxy Note
MOTTO: Miss, dodge, parry - yes, it's me ...
Horoděj
Administrátor

Příspěvekod ellvira v 10 říj 2016 07:15

pro, zatim na normaly a pozdejc podle gearu a dochazky :)
I'm not questioning your powers of observation, I'm merely remarking upon the paradox of asking a masked man who he is.

Ellvira Victor - Avatar of Morče
ellvira

Příspěvekod ellvira v 10 říj 2016 07:28

ozvi se ingame o invite .. horodej, ellvira
I'm not questioning your powers of observation, I'm merely remarking upon the paradox of asking a masked man who he is.

ellvira

Příspěvekod Dogon v 10 říj 2016 18:31

Horoděj píše:Jako raidera na normal te vzit muzeme, ale na HC tohle zdaleka nestaci. Za me pro ...

Vzhledem k tomu , že bez guildy se moc equipu neda sehnat , tak na HC zatim ani nemyslim ...
možna časem , jak si mě prubnete a jestli budu mit cas a chuť ;)
Dogon

Re: Dogon Warlock-Destruction = přijat

Příspěvekod ellvira v 10 říj 2016 19:10

naopak je to ted jednodussi nez driv .. dostat se v hc na 830-40 a pak chodit mythicy pres lfg :)

ellvira

Zpět na .: Přihlášky do guildy - OPEN :.