Deadwalker Sniper DPS

~ Info pro zájemce o vstup do guildy ~

Moderátor: SWTOR Officers

Deadwalker Sniper DPS

Příspěvekod Cyberian v 15 lis 2013 21:56

A: Sem Jarda, pocházim z Plzně a je mi 24. Zkušenosti s MMO mam z WoW (jako mnoho z nás) a SWTOR.

B: No nevim jak to říct, asi jednoduše. Když se něco s**e tak nemam radost a umim to i dát najevo (takže vítam věk 17+ :D) a klucí na TSku to někdy pořádně schytali (né že bych je seřval, ale spíš jak sem reagoval), ale to jen vyjímečně. Jinak sem pro každou srandu a pro každou špatnost. Mam rád černej humor a ironie mi taky neni daleká. baví mě soft a military kolem.

C: Jelikož sem pracující člověk a mam i nějaký koníčky (Airsoft), tak v tydnu to je podle toho jak se vratim z práce a o víkendech od podvečera klidně i přes pulnoc. Odhadem denně tak 3 hodinky, ale když nemam nic v plánu tak i více. O víkendu v průměru 5-6 hodin. Jenže někdy nemam o víkendu co dělat, tak mi nevadí klidně i 10 hodin.

D: Deadwalker - 55 Sniper - 168+AUG full + pár věci z PvP setu (primární classa) Artiface, Treasure, Archeology 450
Deadspeller - 55 Sorcerer (Heal) - 162+AUG full (secundarni classa) Cybertech, Scavenging, Underworld 450
Deadbruter - 41 Powertech (Tank) - tak nějak co příde pod ruku (funny classa) Armstech. Scavenging, Slicing

E: WoW: Začínal sem s nástupem TBC, ovšem né na ofiku, tam sem se vidal až koncem WotLK, načeš sem přestal s příchodem cataclysmu. Hrál sem od začátku spojky (SPOJKA.WOW) až do jejího konce (+ občas někde jinde for fun) Od tý doby sem tam nějakej free WotLK a po nějaký době to člověka omrzelo tak v poslední době takové ty funka. Posledni kde občas hraju se pokouší tvářit jako Panda (Rasy, Classy, Staty apod.), ale je to pořád WotLK.

SWTOR: Od Března (2013) co mě k tomu natáhnul kámoš, kterej po chvilce skončil, bohužel já ne (takže sme byl rád že sem se zbavil WoWka a chytil sem něco jinýho, super :D) tak sem se tak nějak protloukal světem. Byl sem v jedné gildě Death Watch Lords (CZ/SK), kde sme měly takovej střed s kterym sme chodily FL a občas nějakou OPS s pomocí jiných, protože nás bohužel nebylo dost. To byl jeden z duvodu kvuli kterému sem poté odešel, guilda se stala více méně mrtvou a pak sem si dal i pauzu od SWTORu celkově. Teď sem se vrátil po 3 měsicích, změn docela dost tak se ještě pořádně rozkoukavam co se děje.

F: Upřímně Levelování mě baví, když to dělám poprvé, nebo po druhé, pak už ne. Vyjimka u SWTORu je Class story, ostatní Q mě opravdu ubíjí. Nejradši mám když parta zajde jako grupa PvP a dá se něco dělat, ovšem i PvE pokud je to nějak organizovaný tak mě taky chytne.

Co se týče progresu OPS, tak nějaký tam sou, nekteré sou celé u některých sem skončil dřív (rozpadl se raid apod). Nějaké podrobné info pak mužu ve hře postnout linky na Achievmenty.

G: Čekam lidi do grupy pro chození na OPS (random se fakt nedá), nebo pro ranked WZ a nebo už jen pro spříjemnění hraní běžnými konverzacemi. Informace které nevim a hodí se (pár jich je) a všeobecnou společnost, která je potřeba.

Já mužu nabídnout člověka do zaběhnutýho kolektivu, kterej se nebojí začlěnit a určitě se neztratí, občas nějakou tu srandu a i snad výpomoc. Ať už v OPS,WZ a nebo třeba proadit někomu s někym a klidně i vypomoct.
Cyberian

Re: Deadwalker Sniper DPS

Příspěvekod Zek v 15 lis 2013 22:35

Je skoda ze toho tanka nemas na 55lvl. Hned bys dostal full 78 gear.
Jinak ja jsem urcite PRO.
Zek

Příspěvekod Cyberian v 15 lis 2013 23:47

Tak momentálně mě nebaví expení, přeci jen ty samé Q pořád dokola. Až bude člověk na Makebu tak ho to tolik n****e, tam sou za to aspoň basic, a jak sem koukal, tak se za ně daj koupit 162 armor, což na začátek neni špatný :D.

ED: Ale jestli je potřeba tank, ač sice to nebyl můj původni plan, můžu ho expnout na tu 55. V bance mam nějakej EQ, ale je to jen 156 :D. Ale když sjedu Makeb, Secti, CZE a Oricon tak si snad koupim i 162/168.
Cyberian

Příspěvekod Yseris v 16 lis 2013 02:49

No tak můžeš ho doexpit až bude double exp víkend na konci měsíce. :)

Jinak za mě PRO
Obrázek
Yseris

Příspěvekod Cyberian v 16 lis 2013 02:53

Yseris píše:No tak můžeš ho doexpit až bude double exp víkend na konci měsíce. :)

Jinak za mě PRO

Vidiš, to ani nevim, že bude double. Právě jak sem říkal že teď dočítam změny tak sem na to ještě nenarazil. Tak to pak řeší vše.
Cyberian

Příspěvekod opavia v 16 lis 2013 14:44

jo proč ne, jenom bych pak doporučoval na mainovi vylevelovat biochem, rozhodně se to vyplatí

v zásadě samozřejmě hraj, co tě baví nejvíc, nicméně je ovšem pravda, že další tank by se určitě hodil
Obrázek
opavia

Příspěvekod Skazonos v 16 lis 2013 18:23

ja som za
Obrázek
Skazonos

Re: Deadwalker Sniper DPS - Přijat

Příspěvekod Anoymus v 16 lis 2013 18:24

OK

pis na Anoymus, Zék, Plutonia, Skazonos
Anoymus

Zpět na .: Přihlášky do guildy - OPEN :.