RIFT MMO

~ Vše nesouvisející se světem WoW/Diablo III/SWTOR ~

Re: RIFT MMO

Příspěvekod Regular v 07 dub 2011 17:27

Me to nejak nejde, spustim hru a napise mi to: You are not autorized to play the game. Co ted? :?
Regular

Příspěvekod Cimprlich v 07 dub 2011 20:36

Regular píše:Me to nejak nejde, spustim hru a napise mi to: You are not autorized to play the game. Co ted? :?

10am PDT April 8 , 2011 through 10am PDT April 11, 2011
Obrázek
Cimprlich

Příspěvekod Xochi2 v 07 dub 2011 23:00

Tak tak, jak píše Cimp :-) a 10PDT je tuším 18:00 u nás, teď si nejsem jistej (tak nějak to bylo u BETA testů, spouštěly se v 18-19hodin)
Xochi2

Příspěvekod Neverending v 08 dub 2011 16:43

Víkendový test pro friendy, takze srv whitefall, liquidovka a guardian
Omgrofler, Liquidod, Tryourdeath, Liquiforever etc etc.. Intel and ATi CF
Neverending

Příspěvekod azeituro v 15 dub 2011 18:56

Miomi píše:cus jak vam to jde ? sigi jaky mas build na toho necra do pvp ?

hoj, sry sem to tu nejakou dobu necetl .. za maga je spousta moznosti, obecne zalezi na tom co chce hrat jestli world pvp nebo WF, we WF je to ted samy pyromancer - to je nejjednodussi build na hrani a je velice efektivni, vpodstate si dat 51 bodu do pyro a zbytek archmage s tim ze ve WF jen nabehnes na prostredek udelas GoS a kosis lidi, dal se ve WF da hrat chloromancer, ale cleric je na heal proste lepsi, dal se da hrat 33warlock/33necro/0archmage. na world pvp je dobre mit hodne moznosti healu takze je dobre mit alespon 14 bodu chloromancer, k tomu muzes pridat nejake body do warlocka na instant casty+draining bolt a pak muzes jit budto necra nebo pyro, necro ma nevyhodu ze je mene mobilni, ale ve worl pvp udela mnohem vice dmg.

jinak osobne sem s hrou docela spokojeny, bohuzel mi tak trochu dochazi content ... v greenscales blight mame zabite vse (world 8), z expert dungeonu uz taky nic nepotrebuju, takze jen zbyva farmit GSB a doufat ze Trion nedojebe tuto sobotu event a tedy ze bude k dispozici nova raid instance River of Souls (5 bossu). jinak raid encountery sou velice komplexni - posledni boj v GSB Lord Greenscale je opravdu velice tezky na koordinaci, healing i tanking, obtiznostne bych ho prirovnal k Essencim v Black Temple (prenerf)
azeituro

Příspěvekod Miomi v 21 kvě 2011 00:12

cus sigi jak to mate v guilde s pvp chodite hodne ?
Tyrie = Miomi
Miomi

Příspěvekod azeituro v 02 čer 2011 03:55

cau, mno je to spis pve guilda, ale je tam i par pvp hracu jako Diamondtear z paragonu, ktery byl celkem znamy druid ve wowu, jinak ja osobne dodelal R5 tedka a docela mi to staci je to strasny grind:( a jak se dari u defiantu?

edit: pokud by mel nekdo zajem o free trial muzete pouzit tenhle link http://www.riftgame.com/en/products/ascend-a-friend/invite.php?voucher=FKWEYFZ9ERN9XFKTM97C&utm_source=manual&utm_medium=social&utm_campaign=ascend_invite
azeituro

Příspěvekod Miomi v 08 čer 2011 14:21

jde to :) park rat jsem te podtkal v bg :) je pravda ze ta guilda taky moc na pvp neni ale i tu je par lidi co se do toho pousti ja ted jsem u dark legiond cesi vseci
Tyrie = Miomi
Miomi

Předchozí

Zpět na .: Off topic :.