Legue of Legends

~ Vše nesouvisející se světem WoW/Diablo III/SWTOR ~

Re: Legue of Legends

Příspěvekod azeituro v 02 zář 2011 12:46

BranMakMorn píše:
Magomagus píše:
BranMakMorn píše:tak na db foru na lol maji topic a ogarr to tam zcela jasne a logicky vysvetluje proc je hon pro hra a lol ff hra , takze kdo mate zajem mrknete tam http://forum.blackdivision.org/viewtopi ... &start=135

Já nevím, ale pokud ogarr napíše
ogarr píše:dufam ze riot games dostanu aids do jedneho aj s ich dotou pre ameby
tak u mě tak nějak ztrácí na věrohodnosti. To pak jeho další posty mohou být skvost, ale já už je nedokážu číst bez předsudků vůči němu.
tak samo ze tomu neverim doslove a tady ty emo vylevy proste mijim bez povsimnuti

ogarr jen trolli, je dobre ze mu to lidi stale zerou...

jinak k tomu screenshotu - cassiopea s fortify a healem je taky velice dobry troll
azeituro

Příspěvekod Koblizek v 02 zář 2011 14:00

a proč ne?Když se mi s touto kombinací dobře hraje?Jen proto,že někdo zvolí něco jiného než je tvoje představa tak to je volba troll?Osobně NIKDY nikomu nevykládám,že má takové,nebo makové talenty,kouzla atd.Je to totiž každého věc co si zvolí a co vyhovuje jeho stylu hraní.Takové mám nejradši......
Koblizek

Příspěvekod Magomagus v 02 zář 2011 14:25

To máš Koblížku spíš jen smůlu. Mně se třeba už dlouho nestalo že by někdo leavnul. Tedy kromě kamaráda v úplně poslední hře, ale tomu spadl net .. to neberu jako leave :-)
Já osobně s Cassipeou jedu blink a teleport. Je to zajímavej charakter. když se narunuje a vezme si veci na mana regen tak muze Q kouzlit porad dokola a udrzovat si tak tu 50% na cenu kouzel.
Bjornel 90 Resto/Balance Druid
Magomagus

Příspěvekod Koblizek v 02 zář 2011 14:48

Cassiopea je parádní char,s tím si může člověk troufnout i na tanka.Ještě sem tam hraji Lux,Teemo,Anniviu,nebo Oriannu.Přes prázdniny těch leaverů byli ve hrách spousta.Snad se to teď zlepší.Bohužel hraji solo ranked.Port jsem taky měl,ale pak jsem si dal Fortify,aby jsem mohl víc "eliminovat" chyby u jiných věží a měl víc času se tam například přesunout,nebo získat víc času pro ty co se k věži vracely.
Koblizek

Příspěvekod azeituro v 02 zář 2011 16:00

Koblizek píše:a proč ne?Když se mi s touto kombinací dobře hraje?Jen proto,že někdo zvolí něco jiného než je tvoje představa tak to je volba troll?Osobně NIKDY nikomu nevykládám,že má takové,nebo makové talenty,kouzla atd.Je to totiž každého věc co si zvolí a co vyhovuje jeho stylu hraní.Takové mám nejradši......

haa proc tak agresivne ... to aby clovek za kazdy prispevek psal /no offense. jinak duvod proc rikam ze to je troll protoze presne tahle kombinace se hrava kdyz chces nasrat nekoho ze sveho tymu, cassiopea se hrava zasadne s flashem, kvuli absenci escape ability a a dale se voli ignite/exhaust, kdy ignite pomaha hlavne na line early, exhaust je obecne povazovan jako op abilita tim ze znemoznuje solo ad carry vyhrat hru. jinak pres leavery se clovek nejlepe dostane kdyz se hraje ve dvou
Koblizek ps:poslední 4 posty jsem smazal,z důvodu totálního OT.
azeituro

Příspěvekod Koblizek v 22 zář 2011 10:10

tak se za chvilku můžeme bavit,nebo vztekat v novém Dominion
http://betafootage.com/league-of-legend ... rts-today/
Koblizek

Příspěvekod Magomagus v 26 zář 2011 10:15

Jo Dominion se hraje hodně dobře. Je to skutečně fast paced hra, hodně napětí. Do poslední chvíle není jasné kdo vyhraje. Už se mi stalo že jsme prohrávali 6:100 ale nakonec jsme vyhráli 6:0.
Už se nevidí tak často teamfight 5vs5 ale spíš neustálé menší souboje.
Osobně to hodnotím hodně vysoko.
Bjornel 90 Resto/Balance Druid
Magomagus

Příspěvekod Augerius v 05 lis 2011 12:55

Trochu pro srotaka :)

http://www.youtube.com/watch?v=EbIx0dGY7B0

hned potom jsem musel zkouknout originál
Obrázek
Augerius

Příspěvekod Magomagus v 07 lis 2011 17:29