Mass Effect 3

~ Vše nesouvisející se světem WoW/Diablo III/SWTOR ~

Mass Effect 3

Příspěvekod Plachtak v 28 úno 2012 14:42

tak demo som hral a originalku si kupovat jednoznacne budem tak ked tak sem piste ak ties budete hrat,,popripade hrate Demo alebo ste reqistrovany na Origine" svoje nicky nech potom mozme rozbehnut ME3 multyplayer :p
ja som na Origine ako Plachtak69
Obrázek
Plachtak

Re: Mass Effect 3

Příspěvekod Gerill v 28 úno 2012 15:13

musim nejdriv dohrat ME2 :), ale pak do toho nejspis pujdu...tobe a railovi uz sem na originu poslal zadost
nick: Gerill
Obrázek
Gerill

Příspěvekod Mormon v 28 úno 2012 18:45

uz som Vam poslal requesty :) a nick: PanMormon :D
Mormon

Příspěvekod Rail v 28 úno 2012 23:48

kua nevim jestli se mi chce do toho davat ty penize ... singl si zahraju cracklej a ten coop bych cekal vic nez to co sme hrali s plachtou ... napr coop pribeh prochazeni .. nejenom "bezhlavy" spawnovani a zabijeni blbosti + mini mise
Hi, I'm assassin dps, welcome to Jackass (swtor) !
Rail

Příspěvekod VasekS v 15 bře 2012 15:25

Poradte mi nejzabavnejsi classu co hrat. Vzdy jsem hral Soldiera s Assault Rifle.

Uvazuju o nejaky kombinaci boje na blizko a biotech abych je mohl hazet pryc a tak....
Bladering alter Ego: Blejde si nejlepší
Bladering Ego: Děkuji, ale bohužel nejsem, Vašek je :(

Vaškovo Ego: Ale to nemuselo být Blejde, já to přece vím :)
VasekS

Příspěvekod Rogos v 15 bře 2012 15:55

za me jsem volil infiltratora vyskiloval maskování + brokovnice (zadnou jinou zbran jsem nepouzival) a tu cepel.
Pozdeji misto brokovnice snajpa vypelsit vsechno na damage, posledni bod maskovani vystrel ze snajpi +40% damge, + munice = one shot one kill
Rogos

Příspěvekod VasekS v 15 bře 2012 16:09

Me se strasne libilo, kdyz jsem mel v tymu tu Smoulinku vedkyni, jak ona jim sebrala stit a jeste s nima hodila o zed :)) To bych se chtel naucit v kombinaci s nejakou klasickou zbrani.

VasekS

Příspěvekod opavia v 19 bře 2012 17:17

já hrál vanguarda -vymaxovat charge + nova (na zbraně jsem víceméně kašlal, ke konci jsem vyměnil brokovnici za assault riffle s vylepšeným zoomem), gear s bonusem na hp + force power (a klidně i force recharge) a jako bonusovy skill ten barrier, nebo jak se to jmenovalo na max (tam to pak dává -30% dmg taken, což je super)

taktika je jednoduchá..charge - nova - charge - nova :)..jenom pozor na banshee - občas člověka chytne a vymačká z něj všechny štávy..akorát člověk musí dávat dost pozor, kde který mob je...protože je tento styl boje hódně chaotický

v partě jsem měl Garruse a Liaru/Tali...Liara je řekl bych nejlepší, s Tali jsem běhal asi jenom proto, že jsem ji ve dvojce znásilnil :)
Obrázek
opavia

Příspěvekod VasekS v 19 bře 2012 18:00

Ja jsem Sentinel a hraju to jako Soldiera a aspon me bavi, ze to mam tezky jako hovado :) Pouzivam max ten stit co mam a hazim lift granaty, to je tak vsechno. Stridam Assault Rifle s Claymore brokovnici, dle vzdalenosti na kterou utocim. Beham s Garrusem, ten je jasna volba, nejlepsi typek ze vsech tri dilu. A jako treti jsem mel Liaru, ale ta me srala jak umirala, tak jsem hral s Jamesem, a ted beham s Ashley, pac me misto v tymu revansuje sexem :D

VasekS

Příspěvekod Rail v 21 bře 2012 20:30

hm taky sem to dohral stylem jak popisuje opavka :D ... na nabijeni stitu chargem je moc imba .. prezijes vsechno v uplne prakticky bezvychodne situace
Hi, I'm assassin dps, welcome to Jackass (swtor) !
Rail

Další

Zpět na .: Off topic :.