Phenixll - Herald of Xotli

~ Info pro zájemce o vstup do guildy ~

Phenixll - Herald of Xotli

Příspěvekod PhenixII v 23 kvě 2008 22:28

Phenixll / Herald of Xotli / Stygian / 15lvl

Je mi 24, jsem z Prahy a jsem „pracující“ člověk , který všechen svůj volny čas trávy u PC (moc dobré to není , vím to : ) . První zkušenost s MMORPG byla cca před 5 lety Lineage2 na jednom dobře fungujícím free servru (http://www.lineage2world.com), po třech letech hraní jsem se s dalšíma dvěma kamarády rozhodl začít hrát WoW. Začal jsem hrát na servru Dentarg za Druida (Horda) a po dodělání 70lvl a par low lvl altu jsem začal zase od začátku na Agamagganu (Druid Alliance), po cca 7 měs. se gilda rozhodla pro nedostatek hráčů migrovat na Drak’Thul. Zde se po par měs. rozpadla úplně a já jsem šel jako par lidi od nás hrát AoC protože mě už wow nebaví, Blizzard hru neustále zlehčuje , equip z dungu nemá žádnou cenu a proto AoC.

K TTH se chci přidat ze dvou důvodů, zaprvé jsou v ní všichni kamarádi co semnou hrály WoW a šli na AoC (namátkou Bego (ingame Penelope)) a zadruhé chci byt v gildě, ve které budou rozumní lidé, kteří hrají rádi a chtějí něčeho dosáhnout (což podle Bega jste), nabídnout můžu snahu dostat z postavy maximum, zapadnout do gildy a pomoc ve snaze něco dokázat.

Předem dík.
PhenixII

Re: Phenixll - Herald of Xotli

Příspěvekod Bego v 24 kvě 2008 10:43

znam z wowka, dobrej hrac a pohodovej clovek ...
Bego

Příspěvekod Srotovac v 26 kvě 2008 11:58

Bego píše:znam z wowka, dobrej hrac a pohodovej clovek ...

to je muj opak, ja jsem spatnej hrac a znacne nestabilni, horo, tenhle neni v poradku :twisted:
Mindfuck - an idea or concept that shakes one's previously held beliefs or assumptions about the nature of reality.

Mindfuck - an image that totally fucks with your mind. When you see it, you shit bricks.
Srotovac

Příspěvekod ellvira v 27 kvě 2008 13:02

Jelikoz se rozrustame rychleji nez si samy prejem tak probihaji mezi officiry debaty co a jak .. hned jak se dohodneme
dame vsem v prihlasce vedet co a jak.

Mejte trpelivost :)
I'm not questioning your powers of observation, I'm merely remarking upon the paradox of asking a masked man who he is.

Ellvira Victor - Avatar of Morče
ellvira

Příspěvekod Dazy v 30 kvě 2008 23:24

Vzhledem ke (skoro) zjevnemu sprizneni s Begem se nabizi otazka zda je tato prihlaska stale aktualni?
Vzhledem k tomu, ze Bego uz neni nadale nasim clenem ...

Edit: Bego, predpokladam, ze se opet jednalo o neprekonatelnou touhu se vyjadrit, doporucuji tyto navaly ponekud krotit (nebo alespon odpovidat jinak nez jednim smajlem), dekuji.
Dazy

Příspěvekod Bego v 31 kvě 2008 20:46

chtel sem puvodne neco napsat, ale pak sem si rek ... strucne a vystizne ...
jestli chces delsi myslenku ... tak je takovato ... dle dulezitosti povazuju za aktualni veci stare den az tyden ... cimz je asi jasny muj nazor na aktualnost teto prihlasky 8-) timto ale rozhodne nemluvim za autora prihlasky ...

Edit: vzdycky, kdyz vidim prispevek od tebe a v nem sve jmeno, prijde ta touha se vyjadrit, no :mrgreen:
Edit2: ale je zajimave, ze najednou se veci hejbou, po nasi vymene nazoru, mam z vas radost hosi :twisted:

Edit3: myslim, ze muzete LOCK ... ;)

Edit by Dazy: Jestli se to trebas nezacalo hybat proto, ze se situace s classama v guilde zacala vyjasnovat, na coz sme od zacatku cekali (presne jak jsem se snazil vysvetlit drive) - to jen aby sis zbytecne nepricital zasluhy ...
Bego

Zpět na .: Přihlášky do guildy - recruitment OPEN :.