prihlaska jednoho rangera:o)

~ Info pro zájemce o vstup do guildy ~

prihlaska jednoho rangera:o)

Příspěvekod Salev v 25 kvě 2008 15:56

Salev/ranger/Cimmerian/19

- věk, něco málo o sobě
30, trochu ohranej paran onlinovek jsem:o)) pracuju v IT, rad uzivam zivota a mam to stesti, ze pritelkyne pari taky i kdyz jen CODa:o) takze pokud se nevenuju ji tak parim a chodim na pifko s podobnejma ... jako jsem ja:o)

- vaše předchozí zkušenosti s mmorpg
tak to uz bude nejaky patek zacal jsem s UO na Kelevaru (ale to byla nuda), pak prisla akcnejsi L2 (65lvl) cca 3/4roku ale, bylo to jen honeni za priserama zadnej pribeh co by chytil, pak se to uz rozjelo GW cca 1,5roku (v pvp laderu jsem byli top 50) a pote WoW (tam jsem zustal cca 2roky server Arie Peak (PVE), ale v arene jsem byl porad takze s PVP nejaka ta zkusenost je zalozili jsme s kamosema guildu Czech knights a tam jsem zustal naporad neco jako tactis leader:o) postavy 3x70(paly,war,hunter), ale pak uz to byla jen honicka za EQ a zabava ta tam hrani s adonama clovek hral jako stoj nuda, takze koketovani s Lotrem cca 1/2roku a od vcera na doporuceni kamose koletuji s AOC dal mi ink na vase forum

- vaše guildovní "historie"
co stoji za zminku

KVZ (kudly v zadech) v L2 pote i v GW (Guild wars), ve wow Czech Knights, v Lotroj Czech Crusaders vsude pod nickem Salev

- proč se chcete přidat právě k TTH a co chcete nabídnout ?
chci si zahrat s profikama neco se v AOC priucit a ne se na Teamskeaku trapit se rvanim pubertacku a jejich rozumovejma pochodama co se jak melo udelat:o)
jsem pohodar neresim blbosti, rak zakalim a hlavne si chci zaparit v poradny guilde za, kterou Vas povazuji.

cauky S.

kontakt: ICq 95 055 899
ingame: Salev
e-mail: salev@seznam.cz
Salev

Re: prihlaska jednoho rangera:o)

Příspěvekod Pakl v 25 kvě 2008 17:06

Ten topic kde ses ptal proc nejde zalozi postava jsem smazal, at tady v tom nemame zmatky.

A na zadost o prijeti Ti odpovi nekdo kompetentni ;)
Muj nazor je, ze je to slusna prihlaska, je videt ze sis na to vyhradil vic nez 5s casu. Jo a kdybys slysel na TS/VT Papagaje, tohle "ne se na Teamskeaku trapit se rvanim pubertacku a jejich rozumovejma pochodama co se jak melo udelat:o)", bys radsi nezminoval....neni pubertak a nepoucuje....on rovnou picuje a to tak, ze velmi :mrgreen:
Pakl

Příspěvekod Vaelrun v 25 kvě 2008 17:06

nick na kelevaru ?:)
Obrázek

It's the alliance! Five races of midgets and morons, some from outer space! Who can say how they think!?
Vaelrun

Příspěvekod Salev v 25 kvě 2008 17:35

Vaelrun píše:nick na kelevaru ?:)

na kelevaru jsem byl mega lama nick Salev pochybuju, ze by si me postrehl hra mela myslenku ale desna grafika a PVP hraci to tam dost pustosili podle me by melo mit vse hranice i to pvp aby max lvl sjizdel newbieky protoze na svem lvl si ho kazdej vynda tak si masiruje ego jinde:o))) proto jsem si zamyloval pvp ve WOW areny ty byli dost profi ale gatlegroudy cool:o))

k tomu TS/vent kdyz jsem hral GW tak tam jsme to desne zrali jelikoz jeden cas jsme byli top 30 ve world leaderu takze kazda chyba nas srala a tam jsme si servitky taky nebral jelikoz jsem to tactic leadroval, az to kamos nezvladl a rekl, ze uz se mnou hrat nebude:o))) nastesti to vyresila hosla panaky a piva, ale bylo to dobry pouceni, kdyz uz se neco posere nema cenu na lidi rvat to uz je k hovnu:o))) proste je to v prdeli a priste to vyjde :o)), ale kazdej jsme byl mlad a s rozumem na stiru:o)))

PS: desny jak je to AOC HW narocny kua zejtra musim upgradovat:o)
Salev

Příspěvekod Axisak v 25 kvě 2008 18:17

Neznám RL ale je to kámoš kámoše z Práce takže podle toho jak soudím jeho, bych tohodle týpka bral na 120%. Jinak Kudly v Zádech je jak jsem slyšel zodpovědná za vznik progamingu na Strahovských Kolejích potažmo v ČR a též za nedostudování pár nadějnejch ing. na ČVUT :lol:

TO: Salev přemluv Lexu ať opustí lotro i quaka a jde pařit Conana.... :mrgreen:
Přišláplý radoby intelektualní kretén!
Axisak

Příspěvekod Salev v 25 kvě 2008 18:30

Axisak píše:Neznám RL ale je to kámoš kámoše z Práce takže podle toho jak soudím jeho, bych tohodle týpka bral na 120%. Jinak Kudly v Zádech je jak jsem slyšel zodpovědná za vznik progamingu na Strahovských Kolejích potažmo v ČR a též za nedostudování pár nadějnejch ing. na ČVUT :lol:

TO: Salev přemluv Lexu ať opustí lotro i quaka a jde pařit Conana.... :mrgreen:

akorat jsme domluvil s Lexou GL KVZ nick Jar je pred prodejnou JRC na Chodove tad uz je asi vevnitr a asi uz kupuje AOC takze budete mit dalsiho kandidata:o))) no ten server by mel rozsirit accounty:o))) any jsme se tam vsichni dostali:o)
Salev

Příspěvekod Axisak v 25 kvě 2008 18:36

Aaaaaa teď mě bude drtit in Work esli už jsem koupil a esli už pařim.....ale sfra já mám kua zkouškový...... :cry: .

BTW tím líp že jsme ho k tomu dokopali......jen by mě zajímalo jak teď dobuduje tu čvrtou etapu rozvoje centrály.... :lol:
Axisak

Příspěvekod Salev v 25 kvě 2008 18:51

Axisak píše:Aaaaaa teď mě bude drtit in Work esli už jsem koupil a esli už pařim.....ale sfra já mám kua zkouškový...... :cry: .

BTW tím líp že jsme ho k tomu dokopali......jen by mě zajímalo jak teď dobuduje tu čvrtou etapu rozvoje centrály.... :lol:

Jar ten je v klidu ten pari jen doma ma super babu co pari vse s nim takze to ma nahaku.o)))) proste ultimatni KVZ:o)

a tve zkouskove nebude na furt:o))) a AOC se zatim poradne rozjede:o)
Salev

Příspěvekod Axisak v 25 kvě 2008 19:03

JJ s Jarem makám skoro rok a je to imba typ. Punker kalič pařič, prostě moje skupina lidí..... 8-) Už se na něj těším až se budem bitkovat v rámci Conana... :mrgreen: Takovejhlech lidí je malá skupina a sem do TTH na 100% zapadnete.
Po zkušenostech v WoWku tu asi jen tak nějaké školka nevznikne (i když někteří pod 15 taky nebyli špatní....) už jen proto že Conan, jak tak other killers co už smaží o 106 vyprávějí, je hodně o skillu a ne jen o equipu.
Zatím a sejdeme se tak za měsíc online a na TSku.
Axisak

Příspěvekod jar v 26 kvě 2008 13:03

Hue ... ;) Tak jsme koupili AOC teprve dneska vcetne Axisaka ... :))))))

Cya in GAME
jar

Další

Zpět na .: Přihlášky do guildy - recruitment OPEN :.