Rog - Guardian

~ Info pro zájemce o vstup do guildy ~

Rog - Guardian

Příspěvekod Rog v 02 čer 2008 11:06

Kód: Vybrat vše
Edit by Lozka:
Takhle se rozhodne s dalsima lidma parat nebudem, chceme kvalitu nejen herni, ale taky ochotu akceptovat, ze nejsme jen herni znami, ale i RL kamaradi. Nemame problem prijmout do tehle bandy dalsi lidi, ale budem si tvrde hlidat naruseni herni pohody nevhodnyma lidma. Tady mate ukazku jak jsme ochotni zajit daleko pro vycucnuti z cloveka co je vlastne zac.

Dobre poledne ... v podstate shodou okolnosti jsem zacal hrat na Wildsoulu a k memu prijemnemu prekvapeni se zde nachazi CZ guilda a jeste z popela vstanuvsi TTH ?:-)) ... Nejake ty zkusenosti s MMO mam, 3roky wow ... po neprilis dlouhem pusobeni v TTH, prechod do Motion. Rad bych zkusil neco noveho a i class tomu napovida. Nepodedil jsem basnicke strevo, tak se nechci moc vypisovat. Pokud budou nejake otazky, tak je rad zodpovim.
Rog

Re: Rog - Guardian

Příspěvekod Horoděj v 02 čer 2008 11:09

Nick ve WoWku, neco vic o sobe by neskodilo ... zatim 2/10 :?
PC CPU: i7 6700K@4.8 GHz delidd (1.40 V - NH-D14) MB: ASUS MAXIMUS VIII RANGER RAM: 16 GB Corsair Vengeance LPX Black (3000 MHz) GFX: GIGABYTE GTX 980 Ti Xtreme 6GB@1336/8000 MHz (boost 1562 MHz) SFX: X-Fi Titanium Fatality PCI-E HDD: 512 GB SSD Samsung 850 Pro (sytem/games) + 4 TB ST (storage) + 1.5 TB SG (storage) + 1 TB SG (data backup) MOUSE: Logitech G9 OS: Windows 10 Pro 64-bit (original) LCD: 30" Hewlett-Packard LP3065 (2560x1600) CASE: Nanoxia Deep Silence 6 rev. B PSU: CORSAIR HX850
NB: ASUS UX32VD
Phone: Samsung Galaxy Note
MOTTO: Miss, dodge, parry - yes, it's me ...
Horoděj
Administrátor

Příspěvekod Rog v 02 čer 2008 11:14

Nick ve wowku Rog (hunter), guilda Motion, server DT - ted je to snad kompletni ... ja opravdu nejsem na to delat dojem pres slohovou praci na foru. Pokud je umelecky dojem 2/10 tak to je jeste dobry:-)). Jinak je mi 23 a jsem student ...to je mozna taky dobre vedet:-).
Rog

Příspěvekod lozes v 02 čer 2008 11:31

dodas-li reference, ktere budou v nasobcich kvality prihlasky (mysleno sakra lepsi nez je prihlaska), tak pak nebudu mit problem. Momentlane ja jsem proti prijeti.
girlfriends come, girlfriends go ..... but epics are soulbound
wow - frozen, GW2 frozen.AoC frozen, wot frozen, D3 frozen, pc life frozen ...

uz me zajimaji jen prachy O.o misto her

a ps4 kde beztak jen strilim COD a nebo goly ve Fife
lozes

Příspěvekod Horoděj v 02 čer 2008 11:32

Ano, momentalne jsou tve sance pramale, jinymi slovy nemame v planu nabirat jen proto, ze se nam nekdo ozve ...
PC CPU: i7 6700K@4.8 GHz delidd (1.40 V - NH-D14) MB: ASUS MAXIMUS VIII RANGER RAM: 16 GB Corsair Vengeance LPX Black (3000 MHz) GFX: GIGABYTE GTX 980 Ti Xtreme 6GB@1336/8000 MHz (boost 1562 MHz) SFX: X-Fi Titanium Fatality PCI-E HDD: 512 GB SSD Samsung 850 Pro (sytem/games) + 4 TB ST (storage) + 1.5 TB SG (storage) + 1 TB SG (data backup) MOUSE: Logitech G9 OS: Windows 10 Pro 64-bit (original) LCD: 30" Hewlett-Packard LP3065 (2560x1600) CASE: Nanoxia Deep Silence 6 rev. B PSU: CORSAIR HX850
NB: ASUS UX32VD
Phone: Samsung Galaxy Note
MOTTO: Miss, dodge, parry - yes, it's me ...
Horoděj
Administrátor

Rog - Guardian

Příspěvekod Rog v 02 čer 2008 11:42

Re : Lozes ... muzu se te optat na ty reference? Nebo co tim vlastne myslis? Nemuzu tady vypravet zadnou vtipnou prihodu s hraci TTH v hospode. Nakonec ani hrani wowka neni reference, bylo by smutny zavirat dvere na zaklade predchozi nezkusenosti s wowem atd. Je to hra, proste me bavi, zjistil jsem, ze se na serveru nachazi ceska guilda, tak zadam o prijeti. Myslis, ze kdyz se tu vychvalim, tak to k necemu bude? Proc porad tento vojensky pristup ... hodnoceni prihlasky?? Vubec tomu nerozumim ... znam spoustu lidi, kteri nenapisou kloudnou vetu a jsou to supr lidi.
Rog

Příspěvekod ellvira v 02 čer 2008 11:45

Protoze na prihlasce je velmi dobre videt povaha cloveka.

Pokud si nedas ani tu praci napsat solidni prihlasku tak jak muzem cekat solidni chovani ve hre?
I'm not questioning your powers of observation, I'm merely remarking upon the paradox of asking a masked man who he is.

Ellvira Victor - Avatar of Morče
ellvira

Příspěvekod lozes v 02 čer 2008 11:49

Rog píše:Re : Lozes ... muzu se te optat na ty reference? Nebo co tim vlastne myslis? Nemuzu tady vypravet zadnou vtipnou prihodu s hraci TTH v hospode. Nakonec ani hrani wowka neni reference, bylo by smutny zavirat dvere na zaklade predchozi nezkusenosti s wowem atd. Je to hra, proste me bavi, zjistil jsem, ze se na serveru nachazi ceska guilda, tak zadam o prijeti. Myslis, ze kdyz se tu vychvalim, tak to k necemu bude? Proc porad tento vojensky pristup ... hodnoceni prihlasky?? Vubec tomu nerozumim ... znam spoustu lidi, kteri nenapisou kloudnou vetu a jsou to supr lidi.

je to jednoduche. Horodej dal jasne vzor prihlasky, ja to dle toho napsal, aby to docvaklo kazdemu, ze tyhle udaje vyplnis a bude. Necekame zadne radoby pohovory a tak. Proste nechceme mit do budoucna problemy v guilde a tak je snaha o kazdem neznamem clenovi zjistit co nejvic. Kdyz nejsi schopny ani ze zakladu napsat co tady vyzadujeme, tak je to jedina reference co mame a ta je proste na locknuti a zamitnuti. Chces s nama hrat, tak se snaz o to, aby jsi nam stal za prijmuti, kdyz se o to nesnazis, tak neni duvod prijmout.
girlfriends come, girlfriends go ..... but epics are soulbound
wow - frozen, GW2 frozen.AoC frozen, wot frozen, D3 frozen, pc life frozen ...

uz me zajimaji jen prachy O.o misto her

a ps4 kde beztak jen strilim COD a nebo goly ve Fife
lozes

Příspěvekod Rog v 02 čer 2008 11:55

Ellvira ... no promin, ale hodnotit cloveka na zaklade prihlasky to mi prijde opravdu zvlastni. V cem ti ma prihlaska prijde hruba a urazejici, ze cekas takove chovani i ve hre? To ze se tu nebudu rozepisovat o svem soukromi snad chapes a ze nepisu o minulosti wow?Ta uz s AOC stejne nema co delat a nepovazuju ji za tu nejdulezitejsi referenci. Pro me je to stale jen hra a tak to beru, netaham ji prilis do real zivota a kdyz potkam dobre hrace, tak je to jen bonus. Vy se ptate co muzu nabidnout, ale tak musi nabidnout i neco guilda ...stara TTH mi nabidla jen rozpad guildy. Ted kdyz si rikam, guilda se rozjizdi neni co resit - bude s kym lvlovat a treba dobry pokec. Hle prekvapko ... zas ten stary pristup jako kdyby se raidoval endgame. Chapu, ze chcete selektovat hrace, ale KDYZ ME tak znas na zaklade prihlasky, tak mi o me neco rekni.
=========================================================================================================

Lozes ... Ehm ... jake problemy? Snad existuje odejiti z guildy no ne?
Naposledy upravil Rog dne 02 čer 2008 11:59, celkově upraveno 1
Rog

Příspěvekod ellvira v 02 čer 2008 11:58

ja nerekl ze je hruba a urazejici :)

je odflaknuta
I'm not questioning your powers of observation, I'm merely remarking upon the paradox of asking a masked man who he is.

Ellvira Victor - Avatar of Morče
ellvira

Další

Zpět na .: Přihlášky do guildy - recruitment OPEN :.