Arlanath Guardian

~ Info pro zájemce o vstup do guildy ~

Arlanath Guardian

Příspěvekod Arlach v 06 črc 2008 21:18

Ahoj,

Chtel bych pozadat o prijeti do Guildy TTH. Sem v soucasny dobe guardian lvl 20, AoC hraju asi 2 dny. Rad bych hral ve stabilni guilde s ceskou komunitou, kde bych mozna potkal i par znamych.

Jmenuju se Venca a je mne 25 let. Studuju sesty rocnik na cvut strojni a pracuju jako design engineer v automobilovym prumyslu. Mezi moje zaliby patri mmo a rpg hry celkove + sport, hlavne silnicni cyklistika, plavani, behani a nohejbal. Mam rad dobry pivo a rad se podivam na dobrej film.

Zkusenosti s online hrama mam uz asi sedm let+. Zacinal sem s UO na Darkparadise, kde sem hral asi 2 roky, nejdriv v guilde Dvur lorda Saukendara a pak Templari, nick Arlach, paladin. Pak sem zkousel vsechno mozny dokud nevysel Wow, kde sem pusobil od vydani az do nedavny doby. Ve Wow sem mel postavu Arlathan, paladin. Nejdriv sem pusobil v guilde Czech heroes, pozdeji Preachers. Pak sem se pridal k Nocni hlidce, kde sem asi rok festove prorejdoval a prowipoval - kousek MC, celej BWL, AQ 40 + kus naxu, co sme stihli. V datadisku sem uz hral jenom pro zabavu bez raidovani. Zkusil sem i jiny hry misto Wowu - Lotra, Vanguard, Tabula rasa, ale nic z toho me nebavilo. Conan me zatim bavi moc.

Diky za precteni a budu se tesit na odpoved
Arlach

Re: Arlanath Guardian

Příspěvekod Dain v 06 črc 2008 21:23

Co se tyce Arlathana muzu rict jen ze s nama v NH odwipoval podstatnou cast progressu. Co si pamatuji na raidy chodil pripraven ne jako nekdo /wave Janus 8-) a mel stabilni misto v raidu. Nemel jsem s nim nikdy zadny problem, takze jestli to ma nejakou vahu ja jsem pro prijeti.
Obrázek
Dain

Příspěvekod ZeDd v 08 črc 2008 21:50

Uz na tom pracujem okamzik strpeni prosim
ZeDd

Příspěvekod ZeDd v 09 črc 2008 21:43

Prijat .
Napis ve hre na nekoho z oficiru .
ZeDd

Zpět na .: Přihlášky do guildy - recruitment OPEN :.