Mass Effect 3

~ Vše nesouvisející se světem WoW/Diablo III/SWTOR ~

Re: Mass Effect 3

Příspěvekod Plachtak v 21 bře 2012 22:59

tak ja som to presiel za Infiltratora na najtachsej obtiaznosti ,,spectra" a bolo to docela easy... zameriaval som sa na sniperky ,,najlepsie to bolo ked som mal Black widow" stity a bariere som rusil cez Garrusovu a Edinu schopnost ,,Pretizeni" (neskorsie aj cez vlastnu naucenu schopnost ,,visati energie") zbroj som rusil cez vlasty a Ediin ,,Napalm" inak vsetko slo na one-shot / head-shot ;)
Obrázek
Plachtak

Příspěvekod VasekS v 22 bře 2012 10:01

Hej to je v prdeli, me vsichni umiraji jak jsem nemel svuj save z ME2 kde jsem mel vsechny loajalni :(((

Thane, Grunt, Legion, Eve, a vcera jsem to nejak posral a umrela mi pro rozhodovani Geth vs Quarian Tali a nemam save odkud to nahrat chjooooo. Nevite nekdo jeslti save editor mi pomuze ozivit Tali a zachranit Quariany ? Ja jsem chtel aby byli obe rasy v miru, protoze Gethove za to nemuzou, ti se jenom branili...
Bladering alter Ego: Blejde si nejlepší
Bladering Ego: Děkuji, ale bohužel nejsem, Vašek je :(

Vaškovo Ego: Ale to nemuselo být Blejde, já to přece vím :)
VasekS

Příspěvekod Plachtak v 22 bře 2012 19:06

VasekS píše:Hej to je v prdeli, me vsichni umiraji jak jsem nemel svuj save z ME2 kde jsem mel vsechny loajalni :(((

Thane, Grunt, Legion, Eve, a vcera jsem to nejak posral a umrela mi pro rozhodovani Geth vs Quarian Tali a nemam save odkud to nahrat chjooooo. Nevite nekdo jeslti save editor mi pomuze ozivit Tali a zachranit Quariany ? Ja jsem chtel aby byli obe rasy v miru, protoze Gethove za to nemuzou, ti se jenom branili...

a tak Thane umrel nakoniec aj u mna, Legiona som sundal osobne , to iste aj Wrexa jak ma napadol v citadele ked zistil ze som sabotoval vyliecenie genofagu, Grunt u mna prezil , Tali ties prezila no Miranda umrela ale stihol som s nou mat este rychlovku v citadele :P no hral som to co najviac ako odpadlik :twisted:
Obrázek
Plachtak

Příspěvekod VasekS v 26 bře 2012 20:49

At jdou do prdele !!!! Clovek uchcava u toho deje, u toho videa a ten konec ???? Jako nasrat !!!

VasekS

Příspěvekod Papagaj v 26 bře 2012 22:16

Co tam take je, ze sa stazujes na vsetkych moznych frontoch ? :D
Papagaj lvl 60 wizard

CPU: Core i7 3960X @ 4700Mhz + EK-Supreme HF Motherboard: Asus Rampage IV Formula X79 Ram: G.Skill RipjawsZ 4x4096MB DDR3 2133 9-11-10-28 VGA: EVGA 980GTX SC ACX 2.0 SLI Audio: Asus Xonar Essence STX + Magnat Quantum 557 5.1/Onkyo TX-SR608 HDD: SSD SAMSUNG 850 PRO 512GB PSU: Seasonic SS-1000XP Platinum Keyboard: Corsair Vengeance K70 Mouse: RAZER Imperator + Roccat HIRO Screen: Asus ROG SWIFT PG278Q Case: Corsair Obsidian 800D OS: Win 7 Ultimate 64bit
Papagaj

Příspěvekod VasekS v 27 bře 2012 10:50

Papagaj píše:Co tam take je, ze sa stazujes na vsetkych moznych frontoch ? :D

Zahraj si to a uvidis.

VasekS

Příspěvekod Pakl v 27 bře 2012 16:43

Zapni google a uvidis taky :)
Pakl

Příspěvekod VasekS v 27 bře 2012 16:47

Me nevadi ten konec jako takovy, me sere, ze clovek co nehraje multiplayer, nema sanci dopadnout jako clovek, co ten multiplayer hraje... A to je dost diksriminujici...

Jinak proste videjka a dejove ten treti dil je skvely, nejakcnejsi a hodne vypravny... Ale to neopravnuje BW k tomu, aby zase uprednostilo nejakou skupinu lidi (viz SWTOR a tihnuti k tomu, zavdecit se noobum a deckam...

VasekS

Příspěvekod Plachtak v 29 bře 2012 10:41

VasekS píše:Me nevadi ten konec jako takovy, me sere, ze clovek co nehraje multiplayer, nema sanci dopadnout jako clovek, co ten multiplayer hraje... A to je dost diksriminujici...

Jinak proste videjka a dejove ten treti dil je skvely, nejakcnejsi a hodne vypravny... Ale to neopravnuje BW k tomu, aby zase uprednostilo nejakou skupinu lidi (viz SWTOR a tihnuti k tomu, zavdecit se noobum a deckam...

skusal si aspon hrat ten multyplayer?
ako ked v kampani porobis vsetky vedlajsie ulohy, pred koncom kampane si zahras par hier multyplayeru ,,co mna docela dost zacal bavit"" tak budes mat dostatok tych bodov aby si mohol mat jeden z tych lepsich koncov,,teda neviem ani ake tam su rozdieli v tych koncov oproti tomu ze ci mas tie podpori od ostatnych ras minimalne alebo maximalne... akurat som si vyskusal vsetky tri moznosti pri konecom rozhodovani a nenadchla ma ani jedna"

no a ak by si nahodou mal cracknutu hru a tym padom nemas pristup k multyplayeru a viacmenej preto ti to tak vadi,,alebo inym hracom co su neni schopny si kupit originalku" tak dobre vam tak a nevydim v tom zmysel aby sa nejako verejne stazovali ...
Obrázek
Plachtak

PředchozíDalší

Zpět na .: Off topic :.